
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#26
|
|
Nie, bo lepsze jest pisanie na onecie, realmadryt.pl czy innychc interiach waszego śmiesznego HALA MADRID. Czym ono się różni do cholery od Visca el Barca?! A teksty hiszpańsko-języczne nie są używane tylko przez kibiców Barcy. Realu również. Kibice ekip z wysp wypisują np. Chelsea Londyn Football Club since 1905 i co, nie czepiasz się?
Druga sprawa to Messi. Człowieku, czemu piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia? Messi był, chory, nie rósł. Był jednym z wielu argentyńskich biednych chłopaków, którzy nie mieli szansy na rpawdziwe życie. Jednak to właśnie ta 'zjebana' Barcelona wyciągnęła do niego rękę i dała mu szansę na normalne życie. Tak, dostawał hormony, ale tylko na wzrost! Resztę zawdzięcza swojemu talentowi i ciężkiej pracy nad swoją sylwetką. Zazdrościsz mu? To twoja sprawa. Naprawdę, żałosna jest twoja napinka legol. I chciałbym wierzyć, że nie jest ona spowodowana wczorajszą porażką Realu... ![]()
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma... ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|