![]() |
Barca-Real
Własnie się zaczęło, jest dużo nowych userów, więc jak co roku pytanie brzmi:
KTO? Oczywiście Real. |
Real Madryt, bo Jurek Dudek. :-)
|
gdzie mozna na sopcoascie oglądnąć ten mecz po polsku?:)
|
|
Visca El Barça!
|
Ja jestem za Realem... Szkoda że Dudek nie gra
|
ja za Realem tez( bo slabsi)
|
Cytat:
|
gdyby Zieńczuk lub Brożek tak spieprzyli sytuacje jak Henry i Eto to dla naszych kibiców byli by już łamagami...
|
Oczywiście, że Barca.
felipe - mi tnie z regularnością co 2-3 sekundy.. ;/ |
Oba kluby mi raczej ,,wiszą", ale wolę Barce, jakoś zawszę nie tolerowałem Realu. Poza tym lubię Atletico(pomimo tej ,,zgody" z Ruchem). Tak więc dzisiejszego wieczoru także mogę powiedzieć: Visca El Barça!;]
|
Real - I jak zawsze po kolejnej porażce Barcy usłyszeć tradycyjne od qmpla na drugi dzień: "Przez sędziego przegrali mecz" (nawet jak kiedyś było 4-1 dla królewskich to też było na sędziego):D
|
Co do pytania - Real.
Właśnie felipe - tnie, i to jak. Właściwie cały czas jest zacięte :P |
Z obydwoma trenerami gralismy w tym sezonie.
PS.Widziałem na trybunach ojca Pio:shock: |
fajny ma Casillas szaliczek :)
|
Na sopcascie na kanale 68445 leci 99% bez zadnych problemow
Visca El Barça! |
Barcelona bo mają fanclubBarcaPolska:lol:
A tak naprawde to olewam ten mecz bo smieszą mnie te "ojro" biegające po boisku i ich kibice ktorym sie nie chcialo podniesc kartoników bo padało i by zmokli. |
HALA MADRID , wiadomo :)
|
Baaaaaaaaaaaaaarca. Tyle w temacie.
|
to panowie w szoku jestem, u mnie hula idealnie
|
Cytat:
HALA MADRID!:kumple: |
Barcelona. Jakoś nigdy Realu nie lubiłem.
|
Barca. Bo Real to dla mnie tak jak w Polsce Legia, a Barcelona tak jak Wisła ;]
|
Cytat:
ps. :D |
Barcelony nie lubię z jednego powodu. Z powodu was, polskich fanów tej drużyny.
Barca to, Barca tamto, a całe reszta świata to zwykłe ogóry do krojenia. Nie dotyczy to zresztą tylko polskich fanów, ale także samych Hiszpanów. Niesamowita wręcz arogancja wszystkich ludzi w tym klubie jest tak odrażająco odrzucająca, że wolę galaktyczny real. ot. i oni wygrają, 1 do paczki. |
Mi ten mecz "lotto" ;p, ale jak mam wybierać, to wole żeby Real wygrał :)
|
Barca :D
Real jacyś egoiści z przydomkiem królewscy tfu:-) |
oczywiście ze Barca
|
Jak mam przed oczami sektor gości na meczu Wisła Barca śpiewający HSV z odpowiednią dla nich końcówką to utwierdzam się w przekonaniu , że Real jest lepszy ;) LEpszego niż Zidane nie będzie nigdy, a on grał w Realu , więc sprawa jest prosta :D
|
BARCELONA!!! Nie trawie Realu od kiedy się interesuję piłką. Zdecydowanie Barca!!!! Po przerwie się wnerwią i pukną 3 "królewskim":D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl