
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#61
|
|
ogladalem ten mecz z ciekawosci i powiem szczerze ze moze i graja jak graja ale nie rozumiem ludzi ktorzy kibicuja tym klubom mieszkajac na drugim koncu europy, Visca el Barca/Farsa ! nie rozumiem was ani troche!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#62
|
|
Jak Wisełce ktoś wypomina, że gts, że zomo to pewnie plujesz się ostro, że to było dawno i żeby nie wracać do historii, ale jak widać wszystko jest względne i zależy od punktu siedzenia...
Co do meczu to bardzo mi szkoda Realu, kibicuje im od bardzo dawna i smutno się patrzy na ich dzisiejszą formę (choć moim zdaniem zasłużyli na remis ...Barcelony nienawidzę bo nie mogę znieść karła Messiego sztucznie wykoksowanego (zobaczcie sobie jak on wyglądał kilka lat temu, chudziutkie chucherko), nie mogę patrzeć na kibiców w Polsce krzyczących na forach Visca el Barca (zresztą kibice Realu z tym Hala Madrid też są śmieszni)... Co wy macie wspólnego z Barceloną oprócz oglądnięcia w sezonie 3 meczów Ligi mistrzów i 2 z La Liga sry że z napinką ale już nie mogę patrzeć na te zdania nieudolnie sklecone po hiszpańsku typu Barca siempre cośtam blabla pzdr |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#63
|
|
Mecz piłkarsko dobry - kibice dno.
Casillas potrafił przekrzyczec wszystkich kibiców ustawiając mur... Wolę gorszą ligę piłkarsko ale lepszy kibicowski klimat. Tyle w temacie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#64
|
![]() A ty co masz wspólnego z Realem? PS A jak chłopaki z Przemyśla przyjeżdżąją na mecz Wisły to też ich się pytasz co ich łączy z Krakowem i Wisłą? I jeszcze jedno dodam: Realu nienawidzę bo: - kupują najdroższych piłkarzy w przeciwieństwie do Barcelony która kupuje tańszych piłkarzy i robi z nich dopiero mega gwiazdy bądź szkoli od podstaw (Messi) itd.... Po co pisać jakieś bzdury DLACZEGO nie lubisz... to wszystko bździny, przecież miłość i nienawiść jest ślepa i nie potrzeba jej uzasadniać takimi bzdurami.... (jak Messi itd) Ja nie lubię Realu bo nazywają kibiców Barcelony "Polaczkami".... (może być?) i dziwie się jak ktoś może być Polakiem i kibicować Realowi (To tak z przymrużeniem oka dla takich wypocin dlaczego nie lubię Realu, Barcelony)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 14.12.2008 o godz. 12:52.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#65
|
A co do chłopaków z Przemyśla to przynajmniej przyjeżdżają na ten mecz Wisły, a założę się że 90% fanów wielkiej barcy nie było na ich meczu... A przecież dla fanatyków odległość nie ma znaczenia i z okrzykiem VISCA EL BARCA zmierzają na CAMP NOU... pzdr |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#66
|
![]() Temat zrobił się stricte onetowski. Lepiej jakbyście rzeczowo porozmawiali o meczu a nie o atmosferze na trybunach (bo każdy wie jak wygląda kibicowanie w Hiszpanii) czy wpisach napinaczy internetowych... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#67
|
Ze polscy kibice Barcy be a Realu cacy?A Ty to kto? - nienawidzacy Barcy wielki kibicu. Jestescie - wybacz ze pisze to w takiej formie - dokladnie tacy sami, a jesli chciales przedstawic sie jako 'ten lepszy' i jeszcze dojebac konrentom, to ci to zupelnie nie wyszlo.Pmijajac juz argumentacje na poziomie dziecka z podstawowki. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#68
|
|
1q2 jednak czytanie ze zrozumieniem szwankuje u polskiej młodzieży, z moich postów łatwo wywnioskować, że równie mocno irytują mnie i internetowi kibice barcy jak i realu, więc najpierw przeczytaj, przemyśl, przeczytaj i jeszcze raz przemyśl a później dopiero komentuj...
Gdzie niby przedstawiam się jako ten lepszy, bo jakoś nie zauważyłem |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#69
|
|
Caly czas sie przedstawiasz jako ten lepszy , karcac przeciwnikow a do tego powalasz argumentacja - nienawidze Barcy bo gra tam Messi
Bardzo jestem tez ciekaw, jak to sie stalo ze stales sie kibicem Realu a Barcy nienawidzisz....Miales proroczy sen? , czy moze olsnilo Cie pewnego dnia ?
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 14.12.2008 o godz. 13:50.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#70
|
|
"Barcelony nienawidzę bo nie mogę znieść karła Messiego sztucznie wykoksowanego (zobaczcie sobie jak on wyglądał kilka lat temu, chudziutkie chucherko), nie mogę patrzeć na kibiców w Polsce krzyczących na forach Visca el Barca"
zgadzam się w 100% ![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#71
|
|
Ok, przedstawiam się jako ten lepszy bo chciałem się obronić przed twoim zarzutem... Niech będzie... Natomiast Ty nie uważasz się za lepszego pisząc, że moja argumentacja jest niczym dziecka z podstawówki...
Napisałem akurat o Messim nie bez powodu (przyczyn dla których nie lubię barcy jest więcej ale nie chciałem się rozpisywać). Chodzi o to, że barca zrobiła z 17 latka mutanta, automat do gry w sposób sztuczny, jeśli na tym polega 'tworzenie' najlepszych piłkarzy to ja im współczuję... Nie chodzi o samego Messiego, ale o filozofie tworzenia automatów do gry... Pozwól, że to zdanie o Łobo wogóle pominę... Jak się stałem kibicem Realu, normalnie... Tak jak człowiek z Polski może zostać kibicem Realu albo Barcy... Pewnego dnia zaczynasz interesować się piłką wtedy dany klub jest na szczycie, zaczynasz oglądać mecze itd. I nie wmawiaj mi, że kibice barcelony polubili ich grę w momencie jak wtapiali przez ostatnie 3 lata z Realem i tracili na koniec 20 pkt w tabeli... A tak wogóle to przepraszam, że rozpocząłem tą dyskusję.. VISCA EL BARCA!!! SIEMPRE LOS PUJAS CAMPEONES TODOS MAGNIFICOS!!! Tak jest prościej i nikt się nie przyczepi... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#72
|
|
Tylko Real
z Hiszpanii Tylko Real. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#73
|
|
Nie, bo lepsze jest pisanie na onecie, realmadryt.pl czy innychc interiach waszego śmiesznego HALA MADRID. Czym ono się różni do cholery od Visca el Barca?! A teksty hiszpańsko-języczne nie są używane tylko przez kibiców Barcy. Realu również. Kibice ekip z wysp wypisują np. Chelsea Londyn Football Club since 1905 i co, nie czepiasz się?
Druga sprawa to Messi. Człowieku, czemu piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia? Messi był, chory, nie rósł. Był jednym z wielu argentyńskich biednych chłopaków, którzy nie mieli szansy na rpawdziwe życie. Jednak to właśnie ta 'zjebana' Barcelona wyciągnęła do niego rękę i dała mu szansę na normalne życie. Tak, dostawał hormony, ale tylko na wzrost! Resztę zawdzięcza swojemu talentowi i ciężkiej pracy nad swoją sylwetką. Zazdrościsz mu? To twoja sprawa. Naprawdę, żałosna jest twoja napinka legol. I chciałbym wierzyć, że nie jest ona spowodowana wczorajszą porażką Realu... ![]()
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma... ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#74
|
|
Zdecydowanie Real
Kibicuję temu zespołowi od roku 1998. Pamiętacie takiego gracza jak Davor Suker? Mój ulubiony gracz MŚ'98 we Francji... grał w Realu, dlatego więc zacząłem kibicowć Królewskim. I od 10 lat tak to się trzyma. Nie ma co się napinać, że Barca lepsza, czy że Real - jeden sezon ta drużyna jest lepsza, drugi sezon inna. Dodatkowo... chwała Caudillo! To był prawicowiec z krwi i kości, tępił lewaków jak trzeba! ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline |
#75
|
|
ma ktoś może jakieś zdjęcia oprawy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#76
|
ja Cie rozumiem i popieram :] Tylko Real- zawsze byli i będą galaktyczni mimo braku formy! TYLE ![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#77
|
|
Messi to w tej chwili obok C.Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie.
Nazywacie Real galaktycznym ![]() I tak na koniec - wystarczy spojrzeć na tabele - 12pkt przewagi nad Realem oznacza koniec marzeń madrytczyków o tytule ![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#78
|
|
dla krytyków polskich fanów Barcelony. Polecam stronę blaugrana.pl (strona Barcy) i realmadryt.pl. Poczytajcie sobie i zobaczcie, którzy się gorzej frustrują. Zapomniał bym, na stronie Realu każdy koment kończy się zwrotem 'hala madryt'. A ktoś tu zarzucił, że kibice Barcy używają VeB. Radzę porównać i wtedy możemy rzeczowo dyskutować. Na każdym kroku fani Realu wywyższają się nad Barcą, bo to ich klub zdobył multum trofeów (przemilczę w jaki sposób zdobył ich sporą część)
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#79
|
|
bądźcie poważni:
co mnie obchodza jacyś 'kibice' jednych czy drugich spode Warszawy czy Krakowa. Co mnie obchodzi jak kto w Polsce leczy kompleksy, mieniąc się kibicem drużyny katalońskiej bądź hiszpańskiej Rozumiem, że mozna odczuwać sympatie (mnie akurat, zadna z tych drużyn nieszczególnie grzeje) ale zeby byc kibicem z drugiego końca Europy, to trzeba mieć jakies problemy, jeszcze do tego łączyc to z kibicowaniem Wiśle, Legii itp Świetnie tu ktoś podsumował: kibicujesz Atlethico? maja zgode z Ruchem, a moze Juve? coś wspólneog z Legią i Odpowiadajac na argument o FC itd, tak dla mnei ludzie za Wisłą z MAzowsza(nie krakusi, miejscowi) czy spod Lublina to śmiech na sali. Rozumiem FC z Małopolski, Galicji czy pogranicza ze Ślaskiem: historycznie Kraków jest dla wielu ludiz stamtąd, czyms wiecej niz dawną stolicą A jak widze jakies Fc kozia dupka drugi koniec Polski(jeszcze najczęściej raz w sezonie na meczu bo 'koszty duże') to... Śmieje się wielu z was z Odry W czy Bełchatowa, ze co to za kibice itd, otóz to sa właśnie kibice, bo zamist robić Legia FC Wodzisław, to kręca sobie młyn w kilkaset maks osób. To jest lokalny patriotyzm itp, a nie miłośc przez telewizor i Wisła na 5mln kibiców ![]() PS 'Polakos' tak o Katalończykach mówi reszta Hiszpanii, wg jednego znajomego, wzięło się to z ich separatystycznych i ciagle odmiennych pomysłów, Katalonia jest obca reszcie Hiszpanii jak Polska,stąd Polakos(znaczy to Polak, nie polaczek, a czy nie brzmi jak Rumun w polskim to inna sprawa..) W zadnym wypadku nie tyczy sie to FCB tylko całej Katalonii ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Offline |
#80
|
|
panowie jesteście nie na czasie, Real i Barca już się nie liczą, teraz jest moda na bycie wieśniakiem hehehe :d Hoffenheim górą
hahaha |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Jak oglądałem wczorajszy mecz, to przypominało mi się pewne spotkanie rozegrane na początku sierpnia w tym samym miejscu w ramach 3 rundy el. LM. Naprawdę jedyną rzeczą odróżniającą wczorajsze "derby Europy" od sierpniowego pojedynku był przeciwnik Barcelony, pół roku temu była nim Wisła, wczoraj był nim Real...
![]()
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!
Fundacja #1 - Wiezi Muzyki Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze Firma krk - Zamiast szukac podzialow Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak Peja - (Z)robie szmal |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#82
|
PS. Dani Alves to chyba pluc nie ma to co gosc biegal od lini do lini PS2. Brakuje barcie mimo wszystko takiego Taty, ktory jak kopano Grzele czy jakiegos innego grajka potrafil raz dobrze zaraz oddac i sie konczylo, bo to co na Messiego polowali, sa inne sposoby na zatrzymwanie graczy np tak jak bylo z Xavim ze go podwajali badz nawet potrajali caly czas |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#83
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów
Offline |
#84
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#85
|
zaraz tu wjedzie premier i zacznie się mądrzyć ![]() ![]() ![]() ![]()
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio. Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios. Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...] |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#86
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#87
|
|
Swego czasu w warszawskim Championie co tydzien zbieralo sie kilka-klkanascie osob w barwach Barcy i dopingowalo. Pamietam tez mecz z Realem gdy siedzialo ich z kilkadziesiat(!!) i darlo japy, a tu wchodzi spozniony po meczu Marek Saganowski. Wszedl w kurtce i dostal olbrzymia porcje braw, ktore zamienily sie w przerazliwy gwizd, gdy na oczach wszytskich Sagan objawil sie w koszulce Realu
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#88
|
|
Zdecydowania BARCA
![]() ![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|