
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#31
|
|
ta strona eFIFA jest dla ludzi z fifami nieoryginalnymi :]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#32
|
|
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#33
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko
Offline |
#34
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho Pozdro Jaszczur ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: te żydy?
Offline |
#35
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 ![]()
B R O N O W I C E
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#36
|
|
Do turnieju jeszcze pare dni ...
Także jakby ktoś chciał zagrać mecze towarzyskie to zapraszam na gg - 5023600 pisac jak niedostepny Mam zew ip wiec nie trzeba hamachi ani innych pierdół. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline |
#37
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza ![]()
.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#38
|
|
jesli do piatku nie zbierzemy 32 graczy to gramy 24.. z 6 grupami...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#39
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE
Offline |
#40
|
|
Mam takie małe zastrzezenie... Gdy ustalimy pary to nie ustalajcie jednej godziny dla wszystkich bo nie wszyscy moga mieć czas o tej godzinie... WIęc najlepiej w tym momencie wymienic ssię swoim gg i ustalic pore dla obu wygodną
![]()
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#41
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#42
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City
Offline |
#43
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#44
|
|
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet
![]() Ale robie wszystko by mieć ją do piątku. Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;> |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#45
|
a ile masz tych linków? sciagaj najbardziej spakowana... hmm do piatku to musi sie zebeac jeszcze 8 osob wiec sie spiesz ![]() edit: sry widze ze jestes na liscie... to do piatku MUSISZ BYĆ.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 12.11.2008 o godz. 16:59.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2007
Offline |
#46
|
podaj maila to Ci wyśle na pocztę tą Fife ![]() |
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????
Offline |
#47
|
|
tak a propo to przez jaki program bedziemy grali panowie
![]()
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#48
|
|
Przez HOST
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#49
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#50
|
|
Zostało tylko 7 miejsc , prędko prędko zapisywać się Panowie!
![]() Sprawa jest bardzo prosta jeśli jeden z graczy posiada zewnętrzne IP wystarczy ze kliknie multiplayer/direct ip / host i server juz stoi Natomiast jeśli nikt nie ma zew IP wtedy pozostaje już tylko połączenie się poprzez hamachi ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu
Offline |
#51
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 tylko ma problem z pisaniem postów ![]()
WISŁA ZŁOTY WIEK
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#52
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#53
|
|
oczywiscie przez "nieorginał" tez zagram
|
|
|
|
50 zł długu?
Od: 09.2008
Offline |
#54
|
|
HarryTB też sie wpisuje na liste
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#55
|
|
heheh a jak myslisz? 27 osob kupiło sobie oryginał?;D zagrasz zagrasz
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#56
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#57
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB 29.WislakWiDoK ![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#58
|
|
Ja chce tylko powiedziec ze jak ktos ma neta osiedlowego tzw. Radiówke to nie ma sie co zapisywać, NIe da sie z taką osobą grac . . .
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#59
|
hmm a to ciekawe... ja mam radiowke i jakos gram ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#60
|
|
Ma ktoś dobry link do ściągnięcia?
WAŻNE Z góry wielkie dzięki. Dobra,zapisuje chomika.Kiedy rozpoczyna sie ten turniej?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 14.11.2008 o godz. 16:31.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|