
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#11
|
|
Hm... sorry ale ja nie wierzę w takie przypadki, niedawno 2-3 mecze temu Cleber też któregoś złośliwie podkopał, ale że mecz był później jaki był nikt się za niego nie brał.
Zwróćcie uwagę, że media robią atmosferę wokół tego meczu: -artykuł o Cupiale -znowu się nam wypomina, że mieliśmy 40 trenerów artykuł na Z Czuba o Maddenie i pewnie jeszcze wiele innych miejsc ![]() Jednym słowem boją się nas i mają czego się bać . Zapowiada się mecz takiej do znudzenia walki...i liczę że Paweł coś kopnie i wpadnie ![]() ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|