The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Samoth
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2008, 14:25
Wujor napisał(a):Wyświetl post
Wszystko super, można przegrać 0:1 , 1:2 ale nie kur... 1:4 u siebie. To jest zajebisty brak honoru!! Niech mi ktoś przypomni kiedy Legia albo Lech dostały takie baty od Wisły u siebie A Wisła , z Lechem pogrom, Groclin 0:4 doskonale pamiętamy, Bełchatów też lał nas po pyskach ile wlezie. To zajebiście boli.
Doskonale się z Tobą zgadzam. Prawda jest taka, że jest to nasz czwarty z rzędu beznadziejny mecz (w tym, trzeci w prawie najmocniejszym składzie). Jestem w stanie zrozumieć kłopoty zdrowotne niektórych zawodników, jestem w stanie zrozumieć, że komuś w danym dniu nie wyszedł mecz, politykę transferową (a raczej jej brak) również. Ale do jasnej cholery mistrzowi kraju, na jego własnym boisku, przed kompletem publiczności za s....na nie przystoi dostawać takiego oklepu !
Sporo z Was pisze, że o sukcesie Pyrów zadecydowały pierwsze minuty i szybko strzelone bramki. To ja się do cholery pytam: co nasi galacticos nie spodziewali się tego ?! Trener na odprawie nie walił do łba o koncentracji ?! Nikt z nimi nie ustalał założeń taktycznych ?!
Za przeproszeniem, to zwykłe pieprzenie małoletnich kibiców !
Można przegrać po meczu wyrównanym, pełnym walki ale nie po takiej pycie, jaka miała wczoraj miejsce !
I powiem wprost. Osobiście będę się czuł usatysfakcjonowany faktem, jak KTOŚ wyciągnie konsekwencje w stosunku do drużyny za ten blamaż a nie skończy się tylko (i jak zawsze zresztą) na wyciąganiu wniosków i pieprzeniu farmazonów o wyczerpanych limitach nieszczęść w sezonie !
Panowie piłkarze to nie są czasy, gdy obowiązywało hasło: "czy się stoi, czy się leży..."
Pzdr
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:29.