Aro1234 napisał(a):

|
A i właśnie - dyskwalifikacja Spearmona, dla mnie coś zadziwiającego. Prawdopodobnie za to, że wbiegł na cudzy tor - ja widziałem, że biegł po linii. No chyba, że nie wolno... ale bynajmniej kuriozum. Jak zwykle sędziowie mieszają... Widać mieli interes w tym, żeby inny Amerykanin zajął 3.miejsce... (nie pamiętam nazwiska...)
|
nie ma co się dziwić, w kilku powtórkach widać ewidentnie ze przekroczył linie toru o jakies pół stopy, także DSQ jak najbardziej na miejscu, szkoda jedynie że tak późno to ogłosili bo chłopak już sie cieszył a nawet pozował do fotek

a ten ktory dostal medal brazowy to Shawn Crawford