
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#211
|
|
Ale będą wyniki w ekstraklasie... Przynajmniej raz padnie dwucyfrówka, jestem pewien. Będą trzy mocne ekipy: Wisła, Legia i Lech, przy czym spodziewam się, że i tak Wisła od tej dwójki odskoczy. Potem dwa średniaki: Groclin i Górnik Zabrze i na tym koniec. I jak tu polskie kluby mają dobrze grać w Europie, jak na 30 spotkań w lidze, 22 gra się z ogórkami.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto
Offline |
#212
|
Zapomnij ![]() O Cracovii gada sie od 4 lat,same pomowienia i insynuacje.Kto ogladal II lige ten wie jak sedziowie gwizdali(napewno nie na nasza kozysc). ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto
Offline |
#213
|
|
Kto jak kto ale Wisla nie ma moralnego prawa oceniac kogokolwiek za handel meczami...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#214
|
|
jqak tak dalej pojdzie to Ruch nie tyle bedzie walczyl o "8" ale o "5" w nowym sezonie.
Mam nadzieje, ze jutro do I ligi wroci Polonia Bytom. Co do korupcji. Pewnie teraz wezna sie za Jagiellonie, a potem z krazacych plotek za Cracovie, Belchatow i byc moze Lecha. PZPN twierdzi, ze na 34 kluby grajace w poprzednim sezonie w lidze az 29 jest umoczonych. Zostaje 5 czystych Boniek w swojej liscie "nieskorumpowanych" wymienil Wisle, Legie, Polonie, Ruch i Gornik Basalaj w "PS" tylko Wisle i Ruch. Mysle, ze lepiej wprowadzic abolicje od nowego sezonu, bo to z kazdym sezonem przypomina coraz bardziej cyrk Rok temu polecieli tylko Arka i Leczna Teraz Widzew, Sosnowiec, Lubin i Korona. Ciekawe co bedzie za rok? Az strach pomyslec Cytat:
Ostatnio edytowane przez Niebieski1920 : 01.07.2008 o godz. 17:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#215
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#216
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline |
#217
|
|
Yaro1984 dobra dobra.
Cracovia jest najniewinniejsza z niewinnych.Awanse z 3 ligi do 2 i później z 2 do 1 były czysto sportowe. Niebieski nawet przykład dał. Cytat:
|
|
|
|
Member
Od: 09.2006
Offline |
#218
|
|
Dla mnie w zaistniałej sytuacji nailepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie ligi dwunastozespołowej i grania każdy z każdym 4x oi zlikwidowanie i tak nikomu nie potrzebnego pucharu ligi
spójrzmy odpadają po tym sezonie Widzew, Zagłębie Sosnowiec i Zagłębie Lubin, Korona, plus dodatkowo Polonia Bytom i ewentualnie Jagiellonia mamy więc 6 zespołów zdegradowanych wchodzi Lechia i Śląsk jest dwanaście Byłby jeszcze problemz barazem ale miodowe dziadki mają takie tęgie głowy ze cos by wymyśliły ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#219
|
|
To byl jedeyny artykul, ktory obciazal m.in Ruch wlasnie. W samym artykule nie podano jednak zadnego meczu, ktory mial byc ustawiony pod Ruch.
Z jednej strony to co pisza gazety sprawdza sie w sprawie korupcji w 80 procentach, z drugiej strony gazety pisaly juz o kazdym klubie, m.in o Wisle, Legii. Lepiej poczekac na rozwoj wypadkow. Ja np. nie powiem, ze Ruch jest czysty, bo byc moze nie jest. Ale liga w koncu musi sie uksztaltowac na normalnym pozimie. |
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#220
|
|
Do usranej śmierci będziecie o tym '93 gadać...
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#221
|
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...straklasy.html
Cytat:
![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#222
|
|
no i ma rację częściowo, bo wiele osób(również tutaj) zachowuje sie jak 16letnie dzieczynki
chcieliby oczyściić, ale chcieliby wysoki poziom jak PZPN nie wyrzuci to bedzie krył swoich, a jak wyrzuca to robi burdel, itp itd statatata jedynym słusznym rozwiazaniem jest zmniejszenie ligi, na pewno nie będzie ligi 6 zespołowej bo z 10 klubów będzie grało na bank wiec nie ma problemu. a tak to wszystko jest źle, jeszcze napiszcie że za wolno degradują, a za 2 tygodnie będzie, że degradują za szybko i nie miały kluby prawa do obrony ............. Albo rybki albo akwarium ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#223
|
|
^^ no przecież jasne, że dziennikarze winni bajzlowi w całej polskiej piłce. Tak fajnie było, każdy swoje dostał, a te ścierwojady zaczęły wyciągać jakieś drobiazgi , pewnie z zazdrości, że sami nic nie dostali.
Ręce opadają. Cały ten sort do góry do dołu na śmietnik, jeszcze obrażeni na naród, że im się ten bardak wypomina. Jeszcze długo będziemy kisić się w gównie, dopóki taki Listek, Koźmiński, reszta z PZPN, przeważająca wiekszość w okręgach dalej sobie "działała". Edit: dopóki lisy (he, he), kuny czy inne szkodniki będą pilnowały kurnika, to tylko one tam się utuczą, obojetnie jak pięknymi chęciami i projektami naprawczymi by oczu nie mydlili. Mądry chłop wie, że przy gospodarstwie podtrzebny jest ostry pies i dobry samopał (jeśli pozwolenia na sztucer brak). Inaczej gadzina nie do upilnowania.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 01.07.2008 o godz. 18:28.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#224
|
|
Tak a tu jeszcze news ,że Drzymała chce spylić udziały Wojciechowskiemu i w ogóle się wycofać z finansowania piłki nożnej. Czyli zamiast Groclinu będzie Polonia Warszawa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#225
|
|
^^ derby w mieście. Kwintesencja futbolu ligowego. Może nie tylko my (po wylocie Widzewa) będziemy mieli szczęście to przeżywać?
A może nie jestem o czasie, Widzew spuszczony czy uratowany? Tyle się zmienia ![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Offline |
#226
|
|
Widzew na bank leci. Tylko zależnie od licencji dla Polonii może zlecieć do II lub III ligi (tzn. nowej I lub II). Mam nadzieję, że zleci o dwie klasy bo swoją grą i kręceniem lodów na nic więcej nie zasłużył.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2005
Offline |
#227
|
czekaj dalej ))))))gdyby chcieli zdegradować Jagę zrobiliby to wczoraj , a nie kolejny raz przesuwali posiedzenie, nawet teraz nie podali kiedy będą debatować nad Jagą Zbigniew Koźmiński: Jaga zostanie w elicie http://www.futbol.pl/index_2501.php?...8860474c216559 ![]()
WP
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#228
|
|
Cytat:
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#229
|
|
Jak widać - można sprzedać własną dupę za ekstraklasę bez skrupułów. Najpierw Koziołki - lecą na licencji Amici plus jeszcze na rankingu UEFA Drużyny z jajami - Śląsk, Pogoń powiedziały "wypier....." tylko Polonia zawsze chętna - czarni rycerze bez skazy z chęcią sprzedadzą się Drzymale. Gadanie o sprzedaży a nie o fuzji to wciskanie kitu na całego - Drzymała już wie że fuzja mu nie wyjdzie z nikim wiec znalazł frajerów którzy mówią głośno o "sprzedaży" Gardzić nimi to mało powiedziane EDIT: z jednego forum Cytat:
![]()
Ostatnio edytowane przez Kocur : 02.07.2008 o godz. 11:56.
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#230
|
|
"bez honoru bez kibiców bez boiska - dzisiaj szmato w łaske przyszłas" wraca jak bumerang.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#231
|
|
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę. Co nie zmienia faktu, że Polonia dała się sprzedać za grę w ekstraklasie jak niegdyś Lech za grę w pucharach.
Wiadomo już coś w sprawie Polonii Bytom? Dostaną tę licencję w końcu?
Ostatnio edytowane przez Gabri : 02.07.2008 o godz. 11:30.
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#232
|
|
Ja też się mu nie dziwie, że chce się z futbolu wycofać.
Zresztą mam wrażenie, że to od początku o to chodziło, żeby ktoś przejął pensje jego piłkarzy. Wystarczy popatrzeć na cenę akcji jego firmy. Kilka lat temu 100 zł dziś 11 zł. Jego chyba już nie stać na inwestowanie w piłkę. A teraz.. kto miał zostać sprzedany został sprzedany, w klubie jest samo drewno. No to szuka teraz drwala, któremu to drewno opchnie i przy okazji on pozbędzie się obciążenia finansowego. Jakby się wycofał w normalny sposób, po prostu powiedział "basta", to jego firma jeszcze bardziej straciłaby na wartości.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 02.07.2008 o godz. 12:10.
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#233
|
|
|
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline |
#234
|
|
Cytat:
Rodżer nigdy nie będziesz Polakiem, Polak nigdy by nie oddał takiego fajnego Mesia... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Bytom
Offline |
#235
|
![]()
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć: my, wybrańców garść, ...kompania braci" W.Szekspir Drink up me Hearties Yo Ho! You can't always get what You want |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#236
|
![]() Nigdy nie bedziesz NIgdy ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#237
|
|
Roger nigdy nie będziesz Polakiem
... ale jak widać Jesteś Człowiekiem (co nie zmienia faktu, że na Merca w tym meczu nie zasłużył on tylko Mucha... też nie Polak i też niestety Legionista). |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Bytom
Offline |
#238
|
|
Licencyjny impas trwa
Dzisiejsze posiedzenie Komisji D/s Odwolawczych nie przyniosło rozstrzygniecia w kwestii przyznania licencji. Komisja postanowila nie rozpatrywac naszego wniosku, i przekazac sprawe Zarzadowi PZPN, ktory na swoim posiedzeniu zbierze sie jutro. Trudno oceniac czy Zarzad PZPN moze przyznac klubowi licencje, czy tez skieruje sprawe do Komisji Licencyjnej pierwszej instancji. Pewne jest jedno - przewodniczacy Komisji, Pan Sadowski postanowil umyc rece od ostatecznej decyzji i przekazac sprawe Zarzadowi PZPN. Walka wiec trwa. żródło: SKK Polonia Bytom s****iele czekają aż Polonia się sama rozpadnie EDIT: Nie zwracajcie uwagi na info w mediach. Tam pracują kretyni i nie umieją zinterpretować info z pzpn. "Jutro sprawą naszej licencji zajmie się zarząd PZPN - etap Sadowskiego zwalczyliśmy. Teraz pozostaje nam liczyć na przychylność Piechniczka, Niemca żeby tam jutro rozpętali aferę." Możliwe, że PZPN skieruje sprawę do rozpatrzenia dla Komisji Licencyjnej, tej kierowanej przez Kolatora. Tam są większe szanse. PS. Polska to jest kraj, kraj kraj... największych jaj, jaj, jaj
Ostatnio edytowane przez Szczurek_PB : 02.07.2008 o godz. 20:13.
![]()
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć: my, wybrańców garść, ...kompania braci" W.Szekspir Drink up me Hearties Yo Ho! You can't always get what You want |
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#239
|
|
Zabawne. Legia daje 100 tys. € za Pawłowskiego. Ten się sądzi z klubem. Jeśli Trzeciakowi to wyjdzie, to będzie mistrzostwo świata.
Inna sprawa, że na prawym skrzydle chłopaki mają: - Rocky'ego; - Szałachowskiego; - Radovica. A hazardzista tylko wypożyczony do Szwajcarii. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#240
|
|
Kiedy będzie znany terminarz na nowy sezon?
A Lewandowski strzela dziś kolejne bramki dla Lecha... Powód: Leszki
Ostatnio edytowane przez piter116 : 02.07.2008 o godz. 20:50.
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|