
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline |
#31
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#32
|
|
Cóż, szkoda, że takich ludzi ja Drzymała traktuje się w ten sposób ale dobrze, że ktoś w końcu włoży swój kapitał w Śląsk. Jakby nie było to kolejny poważny poważny inwestor w Ekstraklasie. Gdy już wreszcie uporamy się z korupcją i liga zyska bardziej atrakcyjny image dzięki m.in. nowoczesnym stadionom może wreszcie nie będziemy musieli się wstydzić naszych drużyn w europejskich pucharach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#33
|
|
Wedlug mnie to bylby bardzo dobry ruch ze strony Legii.
Kumbev mial znakomita ostatnia runde w Grodzisku i byl zdecydowanie najlepszym obronca druzyny prowadzonej przez duet Zielinski-Drzymala ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#34
|
|
Na jakieś pozycji w obronie gra Kumbev?
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#35
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#36
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline |
#37
|
|
Ciekawe gdzie żeś to wyczytał we wcześniejszym moim zdaniu mistrzu. :]
Hm, nie wiem, jakoś do Kumbeva przekonania nie mam, choc ostatnią rundę miał zaiste dobrą. Powoli Dyskobolia jest rozbierana na kawałki. Stilic przyszedł do Lecha za 600k euro. Tak podał jakis bośniacki serwis informacyjny. Więc całkiem niezła sumka jak na polskie warunki. |
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#38
|
|
No tylko niech ten Rutkowski nie zapomni wspomniec przed sezonem czegos o Legii i o tym ze gracie o "majstra"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#39
|
|
Niee, Kumbev środkowy obrońcą jest.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline |
#40
|
|
można krytykowac transfery Legii - i brak póki co z naszej strony - jednak trzeba przyznac,ze zarówno Kumbev,jak i Rocki czy nawet ten Hiszpan - w walce o mistrzostwo z pewnoscia Legii sie przydadzą. z tego co widze panuje u nas juz mała histeria,ale skoro kazali czekac,poczekajmy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#41
|
|
histeria to będzie jak Dudki nikt nie kupi a Legia opchnie Rogera za 5 baniek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#42
|
|
nie nudzi was już to pisanie, że Lech ma iść na majstra? To nie jest już śmieszne, to sie robi po prostu jak dla mnie trochę żałosne. Co nie napisze kibic Lecha to zaraz odpowiedz w stylu, ze Lech idzie na majstra. Bym coś mocniejszego napisał, ale nie chce wszczynać dyskusji
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 13.06.2008 o godz. 21:05.
|
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#43
|
|
Dobrze, teraz juz nie bede wspomnial o "majstrze", przerzuce sie na Rutkowskiego i jego krople potu na czole na mysl o słowie "Legia"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline |
#44
|
|
To tak samo jak u Was na słowo 'Walter'
EOT jak dla mnie, dość tych legijnych prowokacji ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#46
|
|
czy to się niektórym podoba czy nie Lech robi się (co prawda wolniej niż sobie marzą poznaniaczki) poważną siłą w naszej godnej politowania kopanej . Ta smutna ocena poziomu naszej piłeczki zawsze mnie dopada z okazji jakiejś lepszej imprezy na świecie, tym razem po meczu Holandia - Francja. Dobrze widać, gdzie niebo , gdzie ziemia a gdzie dno.
A co by to byli za właściciele , działacze i kibice klubu gdyby zakładali przeciętność albo padakę? We wszystkich klubach wierzy się i zakłada jak najlepszy efekt, to niby dlaczego lechitom tego nie wolno robić? Tym bardziej, że solidna baza z roku na rok w tym ich Poznaniu się robi, nawet Smuda im nie przeszkodzi być coraz mocniejszym Jeśli w mazowieckich wszelkich możliwych portalach czy forumach bez przerwy bije po oczach "Legia Miszcz" i duma z klubu to już na Wielkopolsce nie wolno? Jakąś rezerwację sobie Kijek zrobiliście? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#47
|
Co prawda pomylił się o 14 pkt, ale jego to chyba nikt poważnie nie traktuje- a zwłaszcza poznaniacy. Rok w rok zapowiadana jest walka o mistrza, ogromne tranfery a kończy się jak zwykle. A trybuny pełne mimo porażek i od lat tych samych śpiewek. ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#48
|
|
A konkretnie to gdzie niby?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#49
|
|
chętnie odpowiem na każde pytanie, jeśli znam odpowiedź, pod warunkiem że jest precyzyjne.
![]() O co pytasz? ![]() |
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#50
|
|
Chodzi o te portale i forach gdzie "bije po oczach"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#51
|
|
legia.net
legialive.pl legia.com.pl |
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#52
|
|
i co sugerujesz sie komentarzami na Legia.net czy Legialive? to moze od razu zacznij czytac komentarze na wp.pl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#53
|
|
Kijek, zadziwiasz mnie. Rozsądny inteligentny chłopak a usiłuje dyskusję sprowadzić do absurdu, może po to by później ten absurd wyśmiać.
Pal sześć komentarze. Całe felietony , dyskusje na forum jednoznacznie świadczą o Waszym świętym przekonaniu o zdecydowanej wyższości Legii w każdym miejscu. I nikt tego się nie przyczepia, u nas piszemy i uważamy dokładnie do samo, tylko obiekt westchnień się zmienia. Normalka, po to jest portal, po to jest forum. Dlaczego tylko w Twoich oczach takie samo myślenie i pisanie przez kibiców z Poznania o Lechu zasługuje na potępienie i wyśmianie, nie tylko o Was czy u nich ale nawet u kogoś z boku, czyli tu? To im nie wolno? Puść farbę, chłopie, jakaś śliczna poznanianka nie dała się podejść ![]() ![]() |
|
|
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#54
|
|
)))))
Bo ja znajduje felietony wrecz przeciwne. Sliczne co...? W Poznaniu bylem raz, pol roku temu i 'najsliczniejsze' to tam byly ale warszawianki w ktorymi tam sie znajdowalem Powód: taka tam napineczka na koniec ;)
Ostatnio edytowane przez Kijek : 14.06.2008 o godz. 11:01.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#55
|
|
^^ są śłiczne, są
![]() Jeden felieton mówisz? A tam, dam ci więcej. Macie tam takiego , Bodziacha. Więcej niż jeden ![]() I tylio nie pisz, że wszystko prócz Bodziacha. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#56
|
|
Kibicki z OE są w ogóle ładne. No może poza tymi ze Śląska, jakoś mi do gustu nie podchodzą
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#57
|
|
i dziwisz się potem, że Was na Ślasku nie kochają . Mam kumpli w Radzionkowie i Pszczynie. Wierz mi, ich koleżanki miodzio.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#58
|
|
Napisałem, przecież, że one mi do gustu nie podchodzą. A jak wiadomo, o niektórych sprawach się nie dyskutuje. Czyli myślisz, że skoro Ty pochwaliłeś dziewczyny ze Śląska, to ludzie ze Śląska pokochają Wisłę? Dziwny tok rozumowania.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#59
|
|
Do wszystkich inteligentów którzy piszą w stylu: "dobrze, że nie będzie fuzji bo Śląsk będzie Śląskiem" albo "Wrocław cały bez Drzymały". Czy wy się dobrze czujecie? Według ustaleń Śląsk miał grać w pierwszej lidze (do której awans sam wywalczył) na swojej własnej licencji, jako dokładnie ten sam Śląsk, który grał w drugiej lidze. Drzymała nie miał być jego jedynym właścicielem a jedynie mniejszościowym udziałowcem i sponsorem! Wszystko pięknie, przejrzyście i bez rzadnych kontrowersji,
Zerwanie umowy z Drzymałą to katastrofa, a niektórzy się z tego cieszą. Gdyby w Wiśle było takie podejście jak niektórych we Wrocławiu to do tej pory nie powrócilibyśmy na nasze miejsce w ligowej hierarchii. Do nas sponsor nie przyszedł sam, to działacze i byli piłkarze Wisły przekonali Cupiała do zainwestowania w Białą Gwiazdę. I to jest postwa godna kibica, którego główną cechą jest chęć i dążenie, żeby jego klub był jak najlepszy pod każdym względem! A nie wybrzydzanie i wymyślanie miliona problemów. Tym bardziej, że ostateczna wersja umowy dotyczącej zainwestowania (nie przejęcia, fuzji itd.) Drzymały w Śląsk była bez zarzutu. Ja sam osobiście jestem bardzo rozczarowany, że Śląsk zmarnował taką okazję. To pełni szczęścia polskiej piłce potrzeba silnych sportowo, finansowo i kibicowsko klubów z Gdańska i właśnie z Wrocławia. Tymczasem Śląsk, a raczej Rutkowski, nie tylko zaprzepaścił szansę sposorowania klubu przez jednego z najbardziej uczciwych i wyważonych piłkarskich inwestorów, ale jeszcze dał sygnał innym zainteresowanym(?), że coś we Wrocławiu jest nie tak.
Ostatnio edytowane przez Arked : 14.06.2008 o godz. 11:38.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
#60
|
|
Arked, za to sprawiedliwe jest wyjebanie na zbity pysk wszystkich piłkarzy i trenera Śląska, którzy wywalczyli awans, bo przecierz od tych z Grodziska są słabsi. Sprawiedliwe jest zostawienie Dyskobolii i powiedzenie: "Mieliście I ligę, a teraz będzie IV i też się cieszcie". W OE bedzie prawdziwy Śląsk, który sobie w niej poradzi bez żadnych Drzymałów. Wrocław to duże miasto, sponsor sie znajdzie.
Gdyby jutro Abramowicz ogłosił, że mu się w Anglii znudziło i przenosi Chelsea do Wisły, ale żeby nie było problemu zagramy na papierach wisły nie widziałbyś problemu? Też być temu przyklaskiwał, ze wczoraj bramki strzelali Brożek z Zieńczukiem, a jutro Drogba z Lampardem, którzy nie wiadomo skąd i po co się tu wzięli? Wrocław cały bez Drzymały. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|