
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#1
|
|
No raczej prawa jest taka, że to forum to fajne miejsce dla korpoludków 30-60 letnich, którzy lubią się po jajkach polizać i szczycić tym co w życiu osiągnęli ale z drugiej strony mówić jakie życie, dorosłosć i praca są ciężkie.
I w tę retorykę wpisuje się Zaskroniec, który tych korpoludków i zaściankowców zauroczył swoją bajerą. Oni się czują tacy jak on, mają też podnietę, że dzięki Jarkowi są blisko wielkiego świata i tak wielkiego projektu jak Wisła Kraków. Słowa pełne frazesów, zarówno ze strony Zaskrońca jak i tych korpoludków z forum. Krytyka zła, kłócić się nie można, dosadnie nic nie można napisać. Jeśli ktoś broni Zaskrońca po tym co on w Wiśle naobiecywał, a co zrobił przez te kilka lat to świadczy o nim, dopełnieniem ironii jest to, że te korpoludki się oburzają, że ktoś tu ....ami rzuca i obraża innych, a ich ziomek Królewski z raz na miesiąc po pijaku namiętnie napierdala na cały świat na x. Także jeśłi komuś nie pasuje np mój język i tu ignory daje, nie pasuje mu hejt, to zgodnie ze sowim sumieniem powinien Zaskrońca ignorować lub regularnie krytykować. No ale, o to własnie chodzi, że Zaskroniec świetnie umie zagospodarować emocje takich ludzi i właściwie im jest obojętne to, że on kłamie, wyzywa itd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#2
|
|
na pewno jest jakiś związek między stosunkiem do Jarosława a pokoleniem które było nagradzane za konformizm i bezkrytyczne łykanie różnych zmian i nowinek
może się zakręcić w głowie, jak Jarosławowi w internecie prawie wszyscy kadzą i za wszystko chwalą, bo uosabia ich aspiracje i ambicje, a potem wchodzisz gdzieś gdzie się go raczej krytykuje, no i w dodatku nie działają tradycyjne zaklęcia czyli moralizowanie i pokazywanie palcem to jest w gruncie rzeczy bardzo przykre, jak napisałem, As z nikim się tam nie wdawał w jakieś dyskusje, nigdy nie podjął nawet próby konfrontacji, a jednak przyszedł tutaj się wypłakać i pisać o donosicielach, dlatego najbardziej ci ludzie nie oszukują innych, a samych siebie dlatego popieram rozdział Discorda od forum jak ktoś słusznie wspomniał, disco przypomina bardziej SB które płynęło wartko - jak kto uważa, jak rzeka albo jak ściek ale wolę autentyczność od werbalnej masturbacji, jeśli na końcu tej drugiej nie ma nic ciekawego
Ostatnio edytowane przez Watts : 26.02.2026 o godz. 13:55.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|