The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.02.2026, 13:24
No raczej prawa jest taka, że to forum to fajne miejsce dla korpoludków 30-60 letnich, którzy lubią się po jajkach polizać i szczycić tym co w życiu osiągnęli ale z drugiej strony mówić jakie życie, dorosłosć i praca są ciężkie.
I w tę retorykę wpisuje się Zaskroniec, który tych korpoludków i zaściankowców zauroczył swoją bajerą. Oni się czują tacy jak on, mają też podnietę, że dzięki Jarkowi są blisko wielkiego świata i tak wielkiego projektu jak Wisła Kraków. Słowa pełne frazesów, zarówno ze strony Zaskrońca jak i tych korpoludków z forum. Krytyka zła, kłócić się nie można, dosadnie nic nie można napisać. Jeśli ktoś broni Zaskrońca po tym co on w Wiśle naobiecywał, a co zrobił przez te kilka lat to świadczy o nim, dopełnieniem ironii jest to, że te korpoludki się oburzają, że ktoś tu ....ami rzuca i obraża innych, a ich ziomek Królewski z raz na miesiąc po pijaku namiętnie napierdala na cały świat na x.
Także jeśłi komuś nie pasuje np mój język i tu ignory daje, nie pasuje mu hejt, to zgodnie ze sowim sumieniem powinien Zaskrońca ignorować lub regularnie krytykować. No ale, o to własnie chodzi, że Zaskroniec świetnie umie zagospodarować emocje takich ludzi i właściwie im jest obojętne to, że on kłamie, wyzywa itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.02.2026, 13:50
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
(...)
na pewno jest jakiś związek między stosunkiem do Jarosława a pokoleniem które było nagradzane za konformizm i bezkrytyczne łykanie różnych zmian i nowinek
może się zakręcić w głowie, jak Jarosławowi w internecie prawie wszyscy kadzą i za wszystko chwalą, bo uosabia ich aspiracje i ambicje, a potem wchodzisz gdzieś gdzie się go raczej krytykuje, no i w dodatku nie działają tradycyjne zaklęcia czyli moralizowanie i pokazywanie palcem
to jest w gruncie rzeczy bardzo przykre, jak napisałem, As z nikim się tam nie wdawał w jakieś dyskusje, nigdy nie podjął nawet próby konfrontacji, a jednak przyszedł tutaj się wypłakać i pisać o donosicielach, dlatego najbardziej ci ludzie nie oszukują innych, a samych siebie

dlatego popieram rozdział Discorda od forum
jak ktoś słusznie wspomniał, disco przypomina bardziej SB które płynęło wartko - jak kto uważa, jak rzeka albo jak ściek
ale wolę autentyczność od werbalnej masturbacji, jeśli na końcu tej drugiej nie ma nic ciekawego
Ostatnio edytowane przez Watts : 26.02.2026 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21.