The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.12.2025, 09:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I minut w PP nie ma co doliczać bo akurat psują narracje

Wyobrażam sobie ta rozmowe JK z Jopem wg Drozda:

- Mariusz, wiesz jaki mamy cel na ten sezon?
- awans no nie?
- to też, ale ten najwazniejszy cel?
- Jaki Jarku? Zapieprzanie?
- nie, to też juz nie, rozmawialem z poważnym człowiekiem czlowiekiem z North-east KR, otóż naszym celem jest rotowanie zawodników, minimum 24 zawodników ktorych będziesz rotować, rotować i rotować! I to tylko w lidze!
- ale Jarku, jak to, myślałem że mamy sie wydobyc z tej ligi w jakikolwiek sposob bo od tego zalezy istnienie klubu? A tu mam postawić rotacje ponad wyniki?
- tak, tak musi być, ta strategia prawdopodobnie da nam minimum 20 punktów przewagi po rundzie, zaufaj mi.
- a co jak nie bedzie nawet najmniejszej przewagi?
- ale będzie rotacja zawodników, a o to chodzi! Zgranie i rytm meczowy 1 składu naprawdę nie jest najważniejszy! Mamy perspektywę 2030 ktora daje nam sznase na awans przy tym poziomie rotacji spokojnie w sezonie 29/30
- ale Jarku, ja nie mam tylu zawodników na dobrym poziomie?
-Mariusz, denerwujesz mnie, nie ważne czy ktos jest drewnem czy ma kontuzje, ma wchodzić i rotować 1 skład!
- no dobra dobra, ale jak aie wyniki nie beda zgadzac to mnie nie zwolnisz?
- oczywiście że nie, tylko teraz przede wszystkim rotacja! Zaufaj mi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:16.