|
Senior Member
Offline
|
#35

19.08.2025, 12:36
|
Jaroo1 napisał(a): 
Lesiu, dzisiaj pół Polak pół Hiszpan, chociaż bardziej bym się skłaniał ku proporcji 40% Polak, 60% Hiszpan. A jak było zanim zmienił mu psychiatra leki na dwubiegunówkę?
Po drugim meczu Rudego w Wiśle:
Tutaj gen sprawiedliwości i polskości w czubku się odezwał:
Macie ....iska problem, że znowu mam ochotę obnażać wasze kłamstwa i hipokryzję. Ty się lesiu pakuj do wora razem z markusem bo teraz wasze .......enie będę wyjaśniał.
Takie szmacisko jak lesiu teraz będzie kogoś nazywał hejterem bo krytykuje Zaskrońca, albo będzie bronił Hiszpanii i Hiszpanów jak niepodległości, a przejechał się tam praktycznie po każdym z osobna, nie wyłączając Rodado. Chcesz lesiu to dawaj do tematu tutaj:
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11131
Będziemy twoje .......enie głupot krok po kroku wyjasniać.
|
Kur.wa złoto....
|
|