
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#11
|
|
Ktoś napisał, że PP się zdobył sam ? Czytaj ze zrozumieniem. Być może z nauczycielem harcerstwa by to nie było osiągalne ale z kimś totalnie przeciętnym taktycznie jak Rude czy Sobolewski ( dla Ciebie wyjaśnienie - totalnie przeciętny to nie to samo co bez pojęcia ) to już wystarczyło. I tak, brak baraży obciąża Rude znacznie bardziej niż gloryfikuje go zdobycie PP. W każdej dyscyplinie sportu zdarzają się przypadki gdzie nieoczywisty zespół bądź zawodnik od wielkiego dzwonu coś wygra bo wyszedł mu strzał albo zawody życia a przekrojowo jego kariera poza tym wyskokiem dalej będzie przeciętna.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|