
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
Są one tak samo mądre jak twoje próby robienia z Brody wartościowego bramkarza, czy z ilości Hiszpanów na boisku lub w kadrze elementu wpływającego na jakość gry i postawę zespołu - jakby od tego, ilu ich było zależało to, co gra np. taki Rodado czy ktokolwiek inny. Ilość Polaków na boisku również w żaden sposób nie wpływa na grę i możliwości takiego Duarte, Juliusa, Leilevelda czy kogokolwiek innego. O wielu dalszych twoich równie błyskotliwych teoryjkach, mówiących wbrew faktom i konkretnym przykładom, że Hiszpanie nie potrafią bronić (bo nadają się tylko do gry na pianinie ), czy że niska temperatura wpływa na nich (i zapominają wówczas jak grać w piłkę ), a nie wpływa na Polaków, albo robiących z Poletanovica zawodnika, który "się rozjechał" bez udziału Sobczaka , litościwie już nie będę się rozpisywał. To te twoje rojenia zostały brutalnie zweryfikowane.Najlepsze, że ty dalej wierzysz w te bzdury i myślisz, że znalazły potwierdzenie, bo teraz mamy dobry początek sezonu. Tyle, że nawet i Sobolewski w oparciu o te według ciebie "niezdrowe proporcje narodowościowe w składzie" miał 5 meczów z rzędu wygranych na początku rundy. Wolfy niegdyś trafił w dziesiątkę: nikt tak nie dostarcza tu lol contentu jak ty. ![]() Moskal (który według twoich wizji i rozumienia futbolu miał odnieść sukces w lidze) też w takie bajki wierzył i szybko marnie skończył. Podobnie Ruch, Stal, Podbeskidzie i dziesiątki innych klubów opierających się na twoim zdaniem zdrowych proporcjach Polaków w składzie czy stawianiu wyłącznie na polską myśl szkoleniową. Jak widać nic cię to nie nauczyło. Oczywiście mnie to nie dziwi. Na razie ciągle to obcokrajowcy i Hiszpanie są najmocniejszymi punktami tego zespołu i zawodnikami, którzy popełnili najmniej kosztownych błędów w ostatnich latach. Twoje zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Markus : 11.08.2025 o godz. 19:50.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|