The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2025, 12:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, nie.
W najbliższym meczu to Tychy muszą wygrać, żeby jeszcze myśleć o barażach.
Cóż prostszego niż stanąć twardo w obronie i grać z kontry?
Niestety, nie mamy obrońców do gry wysokim pressingiem, nasz środek pola w postaci dwóch maluchów przegra pojedynki.
Tak więc pozostaje liczyć, że jeśli oni strzelą 4 bramki, my strzelimy 5... Oh, wait... Kim?
No w pojedynczych meczach w koncowce sezonu to sie moze faktycznie wydarzyc ale w sezonie ogolem to ekipy biora remis z nami w ciemno. Nawet teraz Termalica zadowolona z remisu, Plock przed meczem pewnie tez by sie na remis nie krzywil.
Tak od poczatku sezonu do polowy kwietnia wiekszosc druzyn nie ma cisnienia zeby z nami wygrac i kazdy sobie kalkuluje remis jako sukces.

Taki klub jak Wisla jest skazany na dominacje w jakichs 28 na 34 mecze w sezonie. Zamiast sie krzywic na to, ze przeciwnicy sie skomasowanie bronia powinnismy sobie ogarnac ofensywnych zawodnikow do takiej wlasnie gry.

My mamy na skrzydlach Freda i Baene - na pewno swietni zawodnicy pod kontry, onaj szybcy, zwrotni i z dobrym depnieciem. Idealni do kontry - tylko my nie musimy kontrowac. Raz na ruski rok sie zdarzy.
Nam potrzebni sa skrzydlowi jak Mula, nieco powolni ale z dryblingiem takim ze sa w stanie ograc dwoch i otworzyc drzwi autobusu.
Potrzebny jest tez wysoki napastnik co umie grac glowa a nie Zwolinski, ktory nie dosc, ze jest o glowe mniejszy od stoperow to jeszcze jak dojdzie do dosrodkowania to puszcza lobiki z glowki zamiast przypie*dolic.

Trzy lata bylo czasu zeby zobaczyc jak liga z nami gra a w klubie dalej do ofensywy sprowadzaja kurdupli.
Ostatnio edytowane przez As : 05.05.2025 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.