|
Właśnie tak jak kolega wyżej Kurz pisal.nas traktuje się inaczej trochę.cala liga się na nas spina, chcą nas ośmieszyć ograć nas ,byle potem wstawić jakiś mem,byle polepszyć sytuację medialna swoich małych klubików.byle pokazać kibicom z jakiejś osranej wioski-patrzcie przyjechala wielka Wisła Kraków a my ich rozjebalismy jak gowno w polu.i niestety - każdy się będzie na nas mobilizowal podwójnie- bo nie pasujemy cała otoczką do tej zasranej ligi(poza plkarsko-bo piłkarsko to aż nadto pasujemy) ,niestety nie przemyślano budowania drużyny, od paru lat ściągamy zawodników może i dobrych technicznie ale co z tego jak z mentalnością ciot,takich którzy nie wygrają nam meczu -nie wyszarpią 3 punktow.brakuje nam takich Wasilewskich itd. Piłkarzy z mentalem, z jajami ,a mamy ....y które w razie niepowodzeń będą płakać na koniec sezonu
|