Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11035)

Arkadiusz.Czerepach 11.09.2024 11:59

9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30
 
Nadchodząca kolejka

https://i.ibb.co/y4MkW5X/kol.png


Aktualna tabela

https://i.ibb.co/zJymMJx/tab2.png


:TS:

Patryko 11.09.2024 12:03

Pasowałoby w tych meczach zdobyć przynajmniej 4 punkty, ale obawiam się, że skończy się na 2 albo 3.

Optymistycznie

Wisła 3-1 Warta
ŁKS 2-2 Wisła

Karherop 11.09.2024 12:14

Mam to samo, wygrana z Wartą i minimum remis w Łodzi i powinniśmy być umiarkowanie zadowoleni.

Z perspektywy czasu szkoda że akurat z ŁKSem nie graliśmy gdy w 1 kolejce był z forma w lesie.

Warta również wyjdzie mocniejsza niż przed przerwą na kadrę, bo gorzej już nie da się grać.

Obyśmy wyszli wypoczęci, zwarci, gotowi i skupieni tylko na lidze.

Pora na punktowanie na miarę oczekiwań i możliwości.

PS. Plus za dwumecz w temacie

wolfy 11.09.2024 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1634209)
Mam to samo, wygrana z Wartą i minimum remis w Łodzi i powinniśmy być umiarkowanie zadowoleni.

Z perspektywy czasu szkoda że akurat z ŁKSem nie graliśmy gdy w 1 kolejce był z forma w lesie.

Warta również wyjdzie mocniejsza niż przed przerwą na kadrę, bo gorzej już nie da się grać.

Obyśmy wyszli wypoczęci, zwarci, gotowi i skupieni tylko na lidze.

Pora na punktowanie na miarę oczekiwań i możliwości.

PS. Plus za dwumecz w temacie

Z uwagi na żenujący początek ligi z Wartą muszą być trzy punkty. A jak muszą, to wiadomo - pewnie remis albo przełamanie pyr...

Co do ŁKS- u, to nie wiem czy należy żałować przełożenia meczu. My wtedy mieliśmy zdekompletowaną kadrę a nasza forma też dupy nie urywała.

Trzeba to wygrać, musi wyjść najlepszy możliwy skład i zagrać na maksimum możliwości. Z uwagi na żenujące punktowanie w pierwszych 5-ciu meczach cztery punkty to może być za mało w kontekście sezonu.

Niestety, tak to jest jak się traci punkty z Kotwicą, Polonią i Zniczem JEDNOCZEŚNIE. Zresztą - deja vu z poprzedniego sezonu.

leszekpw 11.09.2024 21:28

Z geniuszem trenerskim 1-2 pkt w tych spotkaniach to maks.

Jaroo1 12.09.2024 06:47

Lesiu gdzie twoja milosc do Wisły i zrozumienie dla trenerów? Czyżby już Moskal u JK wypierdalac? Niczym twe słynne Rude i JK wypierdalać?

Karherop 12.09.2024 08:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634210)
Niestety, tak to jest jak się traci punkty z Kotwicą, Polonią i Zniczem JEDNOCZEŚNIE. Zresztą - deja vu z poprzedniego sezonu.

Nie ma co ukrywać, punktowo jest deja vu z zeszłego sezonu, ale mam wrażenie że jedynie do tego można porównywać. Z gry wygląda to lepiej. Szczególnie w meczu z Kotwica było widać że brakuje nam jedynie bramek, a przecież wtedy byliśmy i tak jeszcze dość mocno wyeksploatowanii po kampanii europejskiej.

Wtedy 5 pkt w 5 meczach, dzisiaj 6 pkt.. wówczas zaczęliśmy dość fajna serię zwycięstw przeplatanych remisami co przynajmniej wywindowało nas na 6 miejsce po jesieni. Co przy tak przeciętnych wynikach i nierównej grze było i tak cudem.

W meczu z Wartą prawdopodobnie zaczniemy bez Kissa. Podobno złapał grype lub inną infekcje.

leszekpw 12.09.2024 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1634219)
Lesiu gdzie twoja milosc do Wisły i zrozumienie dla trenerów? Czyżby już Moskal u JK wypierdalac? Niczym twe słynne Rude i JK wypierdalać?

Hejterku cwelozo. Mam przypomnieć twoje rozkminy przed paroma dniami na forum, gdzie twierdzisz, że na PP się starali by się promować, a ligę olali?

Kilka miesięcy wcześniej pisałem o takich samych wnioskach, to mnie wyśmiewałes. Dlugo zajeło ci przyznanie mi racji. Mam poszukac cytatow, naprawdę tego chcesz, chorągiewo??

Jaroo1 12.09.2024 09:19

Kadra jest słabsza niż rok temu, doszły też puchary, czyli 8 meczów na maksymalnej intensywności, a w tym czasie mecze ligowe. Wszystko rozegrane w 1,5 miesiąca. Pamiętam jak lizodupy Zaskrońca i Rudego mówiły jak to jest ciężko zagrać 3 mecze w PP przez pół roku xd Że Rude ma tak pod górkę przez PP, że to utrudni walke o awans. Wtedy graliśmy mecz w PP rzadziej niż raz na miesiąc, teraz przez 1,5 miesiąca było 8 meczów, w tym te wiążące się z dalekimi podróżami. Jakoś o tym lizodupy wiele nie mówią.

Gra jest lepsza niż za Rudego. Niestety wyników w lidze ot nie przynosi i przywraca do głowy poprzednie sezony gdzie kopiemy się po czole (w przenośni oczywiście). Teraz po odpadnięciu z europejskich pucharów będzie duży sprawdzian i albo Wisła będzie punktowała średnio około 2 pkt na mecz albo z tej mąki chleba nie będzie.

Cytat:

Hejterku cwelozo. Mam przypomnieć twoje rozkminy przed paroma dniami na forum, gdzie twierdzisz, że na PP się starali by się promować, a ligę olali?
Lesiu, co się stało, że z ignorowanych mnie usunąłeś. Rozdwojenie jaźni masz?

Przecież od roku pisałem, że oni się promują w pucharach więc nie wiem o co ci chodzi choragiewko. Dzisiaj jak wiatr zawiał? Zmieni się kierunek po południu i napiszesz, że Kazka kochasz?

pepe72 12.09.2024 10:13

10:1 w strzałach celnych z Kotwicą daje pewną nadzieję.
Miejmy nadzieję, że bramkarze przeciwników nie będą mieć przeciwko nam meczów życia.

Co do innych spraw około meczowych to Warta nie przyjedzie, a na ŁKS nas nie wpuszczą. Czyli w PZPN gówniano ale stabilnie.

Karherop 12.09.2024 10:58

To już powiedział JK że nie liczy na żadną zmianę w tym sezonie. Prezesi wydają decyzję bo im tak wygodnie i nie chcą się wychylac. Założę się że nawet w wiekszosci klubów nie ma specjalnych naciskow ze strony "kumatych", tylko klepią decyzję żeby się czasem nikt nie odezwał.

Jak cokolwiek się zmieni to po awansie, czyli nie wiadomo kiedy.

Patryko 12.09.2024 11:04

Jest jeszcze szansa, że Cezary "Disco Polo" Kulesza nie wygra wyborów w 2025, a w jego miejsce przyjdzie ktoś, kto zechce się chociaż pochylić nad tym problemem.

Zastanawiam się co by się stało, gdyby w całej sprawie zapadły wyroki, które niekoniecznie będą uderzać w kibiców Wisły. Na przeprosiny nie liczę, ale czy sytuacja wróciłaby po czymś takim do normalności?

Jaroo1 12.09.2024 11:19

Przecież to jest Polska w pigułce. Ktoś atakuje Wisłę i Unię. Wiadomo, że Wisła bez sprzetu się nie rusza. Czy ktoś se samobuja racą zajebał czy nawet pocięty został przez Wisłę, co to za róznica? To nie Wisła się pchała żeby kogoś zabić, tylko ZS i spółka ATAKOWALI.

Za atakowanie bezbronnych :D ludzi na jakim randomowym turnieju nikt nie ruga ZS i spółki. Ani kibice, ani tym bardziej kluby, media, które powinny piać co chwilę, że bandyci z ZS są wpuszczani na stadiony, bandyci, którzy atakują ludzi.

I teraz najlepsze. Media i kluby, aby postawić się patologii w polskiej piłce, postawić się nożownikom czy jak kto woli racownikom :D poddają się terrorowi innych kiboli, którzy każą im łamać prawo, wymyślać bzdurne oświadczenia o tym, że nie dadzą rady przyjąć na swój stadion gości. Przecież to jest pojebane.

I dlatego między innymi jest tak źle z polską piłką, bo rządzi nią patologia stadionowa i patologia gabinetowa. O ile jestem za tym aby kibice byli ważną częścią klubu i coś do powiedzenia mieli, o tyle powinno się sprawy poza stadionowe, bandyckie odsiewać od oficjalnego głosu płynącego z klubu, nie powinno się na wszystko pozwolić kibolom, a przede wszystkim nie na robienie ....y z logiki.

W imię walki o praworządnosć i walki z kibolami, kluby poddały się terrorowi kiboli i łamią prawo. Coś pięknego.

doktor granat 12.09.2024 11:28

Musimy zacząć odrabiać straty w tabeli = musimy wysłać z Wartą.
A potem świetnie byłoby wygrać także z ŁKS-em itd.

Karherop 12.09.2024 12:08

Wyroki to przede wszystkim są dla konkretnych osób, a nie dla jakiekolwiek grupy społeczne.

Dla kumatych co powie są nie ma najmniejszego znaczenia. Oni mają swoją "prawdę".

El'kabat 12.09.2024 12:51

Gramy swoje, czyli remis z Wartą i w plecy z Łks.

Mixu 12.09.2024 13:35

Nasi odpoczęli i będą żądni krwi, spragnieni piłki i pełni pozytywnego vibe-u.

Żartowałem. Będą zmęczeni po pucharach, zmęczeni po libacjach alkoholowo-narkotykowych i będzie słanianie się na nogach.

Żartowałem. Będą dwa remisy.

marek2a 12.09.2024 14:26

Druga połowa jutrzejszego meczu to może być piłka wodna, kilkanaście milimetrów wody spadnie między godz. 20 a 22 .

Karherop 12.09.2024 20:26

Jutro mają się dopiero o tej porze opady zacząć. Gorzej by było w sobotę po kilkunastu godzinach nieprzerwanych deszczów.

AgresywnyChomik 12.09.2024 22:30

Przy pytaniu o Enisa, trener Moskal najpierw podrapał się za uchem a później udzielił odpowiedzi...

pepe72 12.09.2024 22:38

Konferencja prasowa:
https://youtu.be/6jy8IytGjt8?si=TmdesZyrq1T0c8sT

Raport medyczny przed piątkowym starciem:
- Kacper Duda - trenuje z drużyną w ograniczonym zakresie, w następnym tygodniu poddany zostanie kontroli;
- Giannis Kiakos - trenuje z drużyną w ograniczonym zakresie;
- Dawid Szot - trenuje z drużyną w ograniczonym zakresie, planowano ma zostać wdrożony w pełne treningi za 2-3 tygodnie;
- Bartosz Talar - trenuje indywidualnie na boisku;
- Jakub Stępak - w procesie rehabilitacji;
- Kamil Broda - ma uraz więzadłowy palców, jest w procesie rehabilitacji;
- Tamás Kiss - jest po przebytej chorobie, planowo ma wrócić do treningów w weekend 14-15 września;
- Joseph Colley - jest w trakcie rehabilitacji.

wolfy 12.09.2024 22:44

Broda ma kontuzję. Nowe, nie znałem.
Zastanawiam się który kretyn w klubie wpadł na pomysł przedłużania z nim kontraktu? Ani nie umie bronić, ani nawet przez większość sezonu nie może, bo się leczy.

Czyli mamy jednego bramkarza w kadrze, bo Letkiewicz ostatnio się nie popisuje w rezerwach. Deja vu coraz silniejsze...

@pepe - trudno żeby bramkarz Kotwicy wpuszczał piłki bite w środek bramki...

Patryko 13.09.2024 06:38

Czy jest część ciała, której Broda jeszcze nie miał kontuzjowanej? Albo ten chłop ma jakiegoś gigantycznego pecha, albo po prostu genetycznie nie nadaje się do tego zawodu.

Skawa Wadowice 13.09.2024 07:33

Ekscytacja meczem odzwierciedla nastroje i pozycje w tabeli. Podchodzę obojętnie, nie wiem czego się spodziewać.

nie ogladalem Warty jeszcze w tym sezonie. Ale skoro spodziewamy się zwycięstwa więc pachnie remisem.

Karherop 13.09.2024 07:43

Ja bym do tego dodał jednak że marketing klubowy poszedł na L4.

Poza grafikami czy montażystami to cała reszta wykazuje zero kreatywności i swojej i inicjatywy. Niech kogoś nawet zabolą te słowa, ale co klub zrobił by powalczyć o frekwencję? Jedno spotkanie w fanshopie i 10 postów X "chodźcie kupcie bilety". Przespane całkowicie 2 tygodnie, a 4 tygodnie od ostatniego meczu na Reymonta.

Wielkiej presji trybun nie będzie, ale moze na przekór właśnie rozegramy dobre spotkanie.

A już na pewno nie tak słabe jak ostatnie spotkanie Wisły z Wartą które było.... naszym ostatnim spotkaniem w ekstraklasie.

Jagul 13.09.2024 08:08

Cytując klasyka:

Kto ma być ten będzie :)

wolfy 13.09.2024 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1634286)
Cytując klasyka:

Kto ma być ten będzie :)

Hmmm, to może lepiej że nie wykazują inicjatywy:lol:

Jagul 13.09.2024 08:24

Też tak myślę. Generalnie te socjale w mojej opinii najlepiej wypadają jak ograniczają się do formy czysto informacyjnej :D

AgresywnyChomik 13.09.2024 15:46

Licze dzisiaj na wysoką wygraną, przynajmniej 2 bramkami. 4-1, 5-2 cokolwiek innego, będe rozczarowany.

Revolver 13.09.2024 16:06

Dzisiaj remis albo wymęczona wygrana po graniu padaki. Moskal powie, że przez przerwę na reprę zabrakło rytmu meczowego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl