
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#33
|
|
Problemy o których pisze Savik już dawno zostały tutaj na forum zdiagnozowane.Niestety tylko tutaj,na forum idiotów i primadonn.Zaskroniec tych problemów nie dostrzega albo może i dostrzega natomiast całkowicie olewa.
Wszyscy zakładają,że nonejmy z neta uja się na piłce znają i mogliby pracownikom klubu co najwyżej buty nosić. Ja natomiast uważam,że jest dokładnie odwrotnie.Są tutaj osoby które mają znacznie lepsze rozeznanie na temat funkcjonowania klubu niż słupy zatrudnione w Wiśle na kilku stanowiskach.Sam Królewski może rozgryzać tą enigmę polskiej piłki do usranej śmierci a i tak guzik z tego będzie bo brak mu zwyczajnie tego piłkarskiego nosa. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|