The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 20.08.2024, 07:40
As napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie nie ma znaczenia skąd jest chłop, albo jest dobry albo chujowy. Nie ma co szukać drugiego dna.
W pełni się zgadzam.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 20.08.2024, 07:44
Zastanawiam się co ten Karcz pali nocami po zakończonych spotkaniach, żeby Kutwie dać 4 za ten mecz. Wiem, że przerwał jedną groźną akcję bramkową na początku, wiem, że miał asystę przy drugiej bramce (aczkolwiek to było banalne podanie, 99% tej bramki to Angel), ale to, w jaki sposób on traci piłki podając do nikogo, jak on się porusza, jaki jest często spóźniony...

Powiedzieć, że graliśmy w 10, to jak nic nie powiedzieć, Karcz natomiast chyba nie oglądał tego meczu.

Jak nam nie przełożą meczu z Miedzią, to będzie on miał dokładnie taki sam przebieg jak ten z Arką. Od 60 minuty siądziemy fizycznie kompletnie i jeśli nie będziemy mieć w zapasie 2-3 bramek, to go przegramy.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 20.08.2024 o godz. 07:54.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 20.08.2024, 07:46
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Transfer którego bardzo chciał trener Moskal. Teraz chce Polaka z Kotwicy. A na prawej obronie i lewej będą grać etatowi obrońcy Resovii, która zleciała do 2 ligi. Ci zawodnicy w życiu nie grali wysokim pressingiem.
Do selekcji zawodników używamy ponoć sztucznej inteligencji i wyszukanych algorytmów które mają zrewolucjonizować politykę transferową nie tylko Wisły ale i całego piłkarskiego świata.Moskal może podsuwać różne propozycje ale gdyby to narzędzie faktycznie coś dawało Biedrzycki świeciłby się na purpurowo i nie przeszedł nawet wstępnej selekcji.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 20.08.2024, 07:50
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się co ten Karcz pali nocami po zakończonych spotkaniach, żeby Kutwie dać 4 za ten mecz. Wiem, że przerwał jedną groźną akcję bramkową na początku, wiem, że miał asystę przy drugiej bramce (aczkolwiek to było banalne podanie, 99% tej bramki to Angel), ale to, w jaki sposób on traci piłki podając do nikogo, jak on się porusza, jaki jest często spóźniony...

Powiedzieć, że graliśmy w tym meczu w 10, to jak nic nie powiedzieć, Karcz natomiast chyba nie oglądał tego meczu.
Po prostu przestań go traktować poważnie, bo to nie ma sensu.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 20.08.2024, 08:08
Najgorsze jest to, że nasz właściciel debil nie pomyśli już o stoperze pomimo tego, że:

1. Uryga jest dramatycznie słaby.
2. Colley kontuzja na sezon.
3. Łasicki wraca po kontuzji więc będzie dochodzić do jakiejkolwiek optymalnej formy (jak na niego oczywiście czyli wciąż słabej) przez pół roku.
4. Biedrzycki to w zasadzie pół stopera skoro zamierza na zmianę grać i pauzować za czerwo. No niewyobrażalny debil.

Ale .... tam, ściagnijmy 174 środkowego pomocnika który i tak nie odciąży beznadzejnego Kutwy XD
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 20.08.2024, 08:10
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Po prostu przestań go traktować poważnie, bo to nie ma sensu.
+1.

Karcz ma to samo co kilka osób tutaj - jak Polak to +1 do oceny, jak młody to +2.
Odejmij i wszystko się zgadza.

@FraMat - czyli nie Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki zagrali słaby mecz, tylko Carbo (ale on "chyba zaliczył asystę").
Jasne.
Tym razem w ogóle oglądałeś mecz, czy Ci rwało?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 20.08.2024, 08:14
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Mamy bardzo napięty terminarz, gra co 3 dni, a Moskal decyduje, że na mecz od początku wychodzimy praktycznie w 10.
Tak, mam oczywiście na myśli Kutwe, do którego reszta drużyny boi się podawać piłkę (i słusznie, bo on jedyne co potrafi to ją stracić).
(..)
Starzynski po tych 110 min 4 dni temu nie mógł zagrać od początku. Myślę że z Miedzią już wyjdą nim jako podstawowym młodzieżowcem.

Granie Kutwa wynika jedynie z potrzeby chwili. Jak widać przy takiej obronie to nasz bramkarz ma kupę roboty, więc i pomysł z Letkiewiczem pewnie póki co jest odłożony do archiwum. Więcej opcji brak. Każdy wybór to jakieś osłabienie.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 20.08.2024, 08:15
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Trzeba też oddać, że wszystkie te kartki to wynik wysoko ustawionej linii obrony, do której ten klocek się nie nadaje.
Serio dziwi mnie, że Moskal usilnie próbuje tak grać mimo takiego potencjału ludzkiego.
Biedny klub stać na słabych piłkarzy. Rodado to jakiś błąd matrixa, że gra u nas i to jeszcze tyle czasu. Szkoda, że Moskal nie zmienił Colleya w przerwie w Wiedniu... No i dzisiaj po pierwszej żółtej dla Biedrzyckiego powinien wejść Łasicki skoro był gotowy do gry. Ogólnie Moskal czasami przesypia w trakcie meczu dość ważne momenty...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 20.08.2024, 08:18
thechris napisał(a):Wyświetl post
Biedny klub stać na słabych piłkarzy. Rodado to jakiś błąd matrixa, że gra u nas i to jeszcze tyle czasu. Szkoda, że Moskal nie zmienił Colleya w przerwie w Wiedniu... No i dzisiaj po pierwszej żółtej dla Biedrzyckiego powinien wejść Łasicki skoro był gotowy do gry. Ogólnie Moskal czasami przesypia w trakcie meczu dość ważne momenty...
W ogóle zmiany były tak 10 minut po tym jak w ogóle przestaliśmy grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 20.08.2024, 08:20
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ale .... tam, ściagnijmy 174 środkowego pomocnika który i tak nie odciąży beznadzejnego Kutwy XD
Ale czy jedno nie wyklucza drugiego?

Czy w klubie mają sobie powiedzieć: "To nie ważne że czekamy na odpowiedź od 3 stoperów z których chcemy kogoś wybrać, nie można ściągać zawodników na inne pozycje, macie siedzieć i patrzeć w sufit".? Była opcja pozyskania Igbekeme, to go ściągnęli. Nie narzekamy.

I Kutwa nie będzie naszym młodzieżowcem na cały sezon. Wszystko wskazuje na to że Starzynski się ogarnął.

Jestem przekonany że intensywnie pracują nad obrońca tej jakości, że na pewno Wisła nie jest dla niego pierwszym wyborem. I temat się przeciąga. Chyba sie z tym pogodzono że walka może trwać do końca okna. Oby tylko to wszystko się obroniło.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 20.08.2024, 08:20
thechris napisał(a):Wyświetl post
Biedny klub stać na słabych piłkarzy. Rodado to jakiś błąd matrixa, że gra u nas i to jeszcze tyle czasu. Szkoda, że Moskal nie zmienił Colleya w przerwie w Wiedniu... No i dzisiaj po pierwszej żółtej dla Biedrzyckiego powinien wejść Łasicki skoro był gotowy do gry. Ogólnie Moskal czasami przesypia w trakcie meczu dość ważne momenty...
Tak - mamy bieda piłkarzy. Ale nie musimy dokładać sobie dodatkowych problemów takim, a nie innym ustawieniem.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 20.08.2024, 08:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@FraMat - czyli nie Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki zagrali słaby mecz, tylko Carbo (ale on "chyba zaliczył asystę").
Jasne.
Tym razem w ogóle oglądałeś mecz, czy Ci rwało?
Pewnie uważasz, że Carbo znowu był najlepszy na boisku?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 20.08.2024, 08:46
Ktos pisal, ze Moskal ich zle ustawia - ze to wina Moskala, ze stracona bramka po SFG -

Uryga twierdzi co innego:

Uczulaliśmy się nie raz po poprzednich meczach, że musimy się skupić bardziej na tym zabezpieczeniu stałych fragmentów gry w naszej ofensywie, bo to stały fragment i to przeciwnik powinien się obawiać, a często niestety - czy dziś ta bramka, czy wcześniej wiele sytuacji było takich, że ta asekuracja tego stałego fragmentu gry nie wygladała tak jak powinna i to kończyło się tymi sytuacjami, tymi kontrami przeciwnika.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 20.08.2024, 09:31
Wszyscy skupiliśmy się na obronie, ale mamy w zespole jeszcze jedną tragedię. Jest nią skuteczność wszystkich poza Rodado. Nie wiem na jakim poziomie swojej formy jest Kiss, ale na razie wygląda, jakby nie był w stanie organicznie strzelić bramki. W ten trend wpisuje się Baena, Sukiennicki, Carbo (ma trochę inne zadania). Super strzelcem nie był James. Aż strach pomyśleć, jak to nie daj Boże będzie wyglądało w przypadku w razie kontuzji Ángela, kartek, nieuniknionych wahań formy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 20.08.2024, 09:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pewnie uważasz, że Carbo znowu był najlepszy na boisku?
Najlepszy był Rodado. Najgorszy: Sukiennicki, Kutwa, Biedrzycki - nagroda zbiorcza. Uryga też się nie popisał.

Carbo był znowu jednym z najlepszych na boisku. Nie bezbłędny, ale gdyby nie on i jego odbiory przerżnelibyśmy ten mecz. Ktoś musi odbierać piłki po kontrach jakie robią nasze wunderkidy w środku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 20.08.2024, 09:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy był Rodado. Najgorszy: Sukiennicki, Kutwa, Biedrzycki - nagroda zbiorcza. Uryga też się nie popisał.

Carbo był znowu jednym z najlepszych na boisku. Nie bezbłędny, ale gdyby nie on i jego odbiory przerżnelibyśmy ten mecz. Ktoś musi odbierać piłki po kontrach jakie robią nasze wunderkidy w środku.
Sorry, - Carbo wczoraj był jednym z najgorszych na boisku.
I nie bawi mnie to.
Pokazuje to bowiem sytuację, co dzieje się, gdy nasz najlepszy pomocnik nie ma dnia.
On praktycznie nie miał żadnych odbiorów, za to mnóstwo strat i spóźnionych reakcji.

Podejrzewam, ze ci rwało transmisję.
Sukiennicki i Kutwa całkiem dobrze sobie radzili.
Na pewno nie mieli tyle strat, co Carbo.
Biedrzycki grał na dużym ryzyku i pokazał się kilka razy dobrze także w grze do przodu, ale rozumiem, że na całości jego występu rzutują dwie żółte kartki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 20.08.2024, 10:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Sorry, - Carbo wczoraj był jednym z najgorszych na boisku.
I nie bawi mnie to.
Pokazuje to bowiem sytuację, co dzieje się, gdy nasz najlepszy pomocnik nie ma dnia.
On praktycznie nie miał żadnych odbiorów, za to mnóstwo strat i spóźnionych reakcji.

Podejrzewam, ze ci rwało transmisję.
Sukiennicki i Kutwa całkiem dobrze sobie radzili.
Na pewno nie mieli tyle strat, co Carbo.
Biedrzycki grał na dużym ryzyku i pokazał się kilka razy dobrze także w grze do przodu, ale rozumiem, że na całości jego występu rzutują dwie żółte kartki.

Jesteś nieźle odklejony.

Carbo łata środek przez tych dwóch wunderkidów właśnie. Sukiennicki przydaje się tylko do pressingu, ew. jak dostanie podanie na dobieg. Jeśli tylko dostanie piłkę w środku pola to po akcji - albo holowanie do czasu kiedy rywale się ustawią, albo strata na groźną kontrę.
O Kutwie napisano tutaj już wszystko, ale o dziwo ma lepsze podanie niż Sukiennicki.

To nie był dobry mecz jak na Carbo, ale i tak był jednym z najlepszych na boisku. Nawet jak jest wykończony, ma słabszy dzień to jest poza zasięgiem Kutwy, Sukiennickiego i Gogóła.

I tak, jest to problem, dlatego rozumiem sprowadzamy Igbekeme. A to nie jest tani piłkarz...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.08.2024 o godz. 10:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 20.08.2024, 10:16
Czyli Carbo zagrał słabo ale był lepszy od Kutwy, więc można go pochwalić
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 20.08.2024, 10:20
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czyli Carbo zagrał słabo ale był lepszy od Kutwy, więc można go pochwalić
Carbo zagrał słabiej niż zwykle, ale i tak był lepszy od większości naszych piłkarzy na boisku. Nie wiem czego nie rozumiesz?
Strata punktów z Arką to praca zbiorowa, ale niektórzy zawalili o wiele więcej niż inni.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 20.08.2024, 10:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Carbo zagrał słabiej niż zwykle, ale i tak był lepszy od większości naszych piłkarzy na boisku. Nie wiem czego nie rozumiesz?
Strata punktów z Arką to praca zbiorowa, ale niektórzy zawalili o wiele więcej niż inni.
Nie rozumiem jak można uprawiać tak debilną narracje.
Bo prostu wszystko co napisałeś po "ale" to bełkot bez znaczenia. Gość jak na siebie zagrał słabo i to jest wyznacznik, a nie gra parodysty Kutwy czy innych talentów. Oni nawet w jednym meczu nie zbliżyli się do poziomu Carbo, więc zastawianie ich ze sobą to idiotyzm.
Carbo i Rodado to nasi liderzy, więc oczywiste jest, że należy wymagać więcej.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 20.08.2024, 10:23
Carbo jeden z najlepszych na boisku?

Chyba w czwartek ze Spartakiem - bezapelacyjnie.

Niestety wczoraj miał dużo gorszy dzień. Widać było, że się dobrze nie zregenerował po poprzednim meczu, bo nie dojeżdżał fizycznie i raził niedokładnością. Na jego tle Sukiennicki wyglądał lepiej, a Kutwa był... sobą, czyli czapka niewidka. Raz jak fajnie wyszedł dryblingiem to zaraz głupio stracił i z tego go zapamiętałem. To, że Carbo był lepszy od Kutwy to nie powód, aby go chwalić, bo Kutwa na ten moment gra tylko ze względu na przepis młodzieżowca. A i to się może skończyć jeśli James jest w dobrej formie fizycznej, bo Piotrek ostatnio mocno naciska na pierwszy skład i jest jeszcze opcja z Letkiewiczem w bramce.

Wczoraj zdecydowanie najlepszy był Rodado, dobry mecz zaliczyli Uryga z Jarochem. Fajne zmiany dali Fred ze Starzyńskim. Mikulec i Biedrzycki w swoim stylu, pierwszy fajnie w ofensywie i niemiłosiernie wiatrakowany w defensywie, a drugi bardzo pewnie nie licząc kartek, w tym drugiej moim zdaniem idiotycznej. Nie fauluje się rękami jak ma się kartkę. To już lepiej byłoby gościa puścić sam na sam i pozostać na placu. Inna kwestia czy facet w ogóle miał szanse dojść do tej piłki. No niestety inteligencja boiskowa to nie jest mocna strona Biedrzyckiego. Uryga też jest słoniem, ale jego błędy wynikają, że słabych parametrów fizycznych, nie z głupoty. O ile Uryga ma kłopoty, gdy gramy wysoką defensywą, o tyle Biedrzycki się do takiej gry w ogóle nie nadaje bo (jak mawiał klasyk) może prywatnie to jest super inteligentny facet, ale boiskowo idiota.

Pochwaliłbym za ten mecz Baenę, ale skoro ze swoim gazichem został w blokach przy 1 golu to nie ma w sumie za co. Jakiekolwiek dobre wrażenie zrobił w tym meczu to je tą jedną akcją zatarł.

Cziczkan dobry pewny mecz, przy golach bez szans. Nie ma go w sumie za co za bardzo chwalić, bo nie miał jakichś świetnych interwencji, po prostu po tym paralityku Ratonie to każdy bramkarz, co sobie piłki do bramki sam nie wrzuca jawi się niczym bramkarski Zeus. Miła odmiana mieć przyzwoitego bramkarza w bramce po tym pieprzonym turyście.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.08.2024 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 20.08.2024, 10:30
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem jak można uprawiać tak debilną narracje.
Bo prostu wszystko co napisałeś po "ale" to bełkot bez znaczenia. Gość jak na siebie zagrał słabo i to jest wyznacznik, a nie gra parodysty Kutwy czy innych talentów. Oni nawet w jednym meczu nie zbliżyli się do poziomu Carbo, więc zastawianie ich ze sobą to idiotyzm.
Nie rozumiesz bo jesteś ograniczony. To akurat żadne zaskoczenie.

Żeby znaleźć najsłabsze elementy trzeba oceniać obiektywnie, a nie - Kutwa +2 do oceny bo młodzieżowiec, Sukiennicki +2 bo mega talent.

To jest właśnie patologia uskuteczniana przez mózgi takie jak Ty - dowalanie się do najlepszych piłkarzy, bo nie wzięli na plecy reszty. Dlatego wg. niektórych idiotów brak awansu był winą Muli i Fernandeza bo taki Młyński ma jeszcze czas i Sobolewski go dopiero buduje

Nie musisz się ze mną zgadzać, ale to że wszystko po "ale" przerosło Cię intelektualnie nie oznacza że to był bełkot. Po prostu nie uznaję zasady "wszystkim po równo", albo - jak to często jest przedstawiane - "wszyscy wypierdalać!".

Ale nie musisz przecież mnie czytać, wyżej masz FraMata.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 20.08.2024, 10:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiesz bo jesteś ograniczony. To akurat żadne zaskoczenie.

Żeby znaleźć najsłabsze elementy trzeba oceniać obiektywnie, a nie - Kutwa +2 do oceny bo młodzieżowiec, Sukiennicki +2 bo mega talent.
Idioto zestawiasz Carbo z Sukiennickim i Kutwą i piszesz o obiektywizmie
Pokaż gdzie ja Kutwę chwalę albo Sukiennickiego. Obaj zagrali fatalnie.
Ty tu piękne fikołki uprawiasz byle tylko zrobić dupochron Hiszpanom.


wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest właśnie patologia uskuteczniana przez mózgi takie jak Ty - dowalanie się do najlepszych piłkarzy, bo nie wzięli na plecy reszty. Dlatego wg. niektórych idiotów brak awansu był winą Muli i Fernandeza bo taki Młyński ma jeszcze czas i Sobolewski go dopiero buduje
Nie dowalanie się pajacu tylko prosta ocena. Zagrał słabo jak na swoje możliwości i tyle. Jeszcze mnie nazwij hejterem to staniesz się drugim Karczem.
Nie wiem czy wiesz idioto ale zarobki Carbo są diametralnie inne niż Kutwy czy Sukiennickiego, więc naturalnie i oczekiwania mam wyższe.
Podasz jakiś cytat gdzie chwalę Młyńskiego? Chętnie poczytam.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie musisz się ze mną zgadzać, ale to że wszystko po "ale" przerosło Cię intelektualnie nie oznacza że to był bełkot. Po prostu nie uznaję zasady "wszystkim po równo", albo - jak to często jest przedstawiane - "wszyscy wypierdalać!".
Piękna oblężona twierdza wjechała. Rozumiem skąd swego czasu były Twoje zachwyty nad Jureczkiem.
Intelektualnie to ty już dawno przestałeś dojeżdżać jak po raz kolejny skompromitowałeś się wyliczając średnie Rude i Sobolewskiego, a kiedy Ci to przestało pasować do narracji to próbowałeś to odwrócić w żart. To co pisałeś o Omranim też przejdzie do historii tego forum.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 20.08.2024 o godz. 10:40.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 20.08.2024, 10:41
wolfy napisał(a):
Nie rozumiesz bo jesteś ograniczony. To akurat żadne zaskoczenie.
A może nie umiesz wytłumaczyć, co masz na myśli?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 20.08.2024, 10:41
Witalis napisał(a):Wyświetl post
A może nie umiesz wytłumaczyć, co masz na myśli?
Ciężko wytłumaczyć w sposób logiczny fikołki jakie on uprawia.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 20.08.2024, 10:53
Stary już jestem, ale dawno się tak nie zagotowałem przez sędziego. Szkoda, bo chłopaki naprawdę zagrali ambitnie..
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 20.08.2024, 11:30
A może ktoś wytłumaczyć dlaczego gwizdano na Sobczaka?
Przecież odszedł od nas "przymusowo" , zarzut, że jest teraz w śwince jest chybiony.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 20.08.2024, 11:31
tego oliveire brac
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 20.08.2024, 11:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@FraMat - czyli nie Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki zagrali słaby mecz, tylko Carbo (ale on "chyba zaliczył asystę").
Jasne.
Tym razem w ogóle oglądałeś mecz, czy Ci rwało?
Jeszcze uzupełnienie.
Jeśli chodzi o takich piłkarzy jak Kutwa, Biedrzycki, Mikulec, Sukiennicki, wiem, że Ty się nimi odpowiednio zajmiesz.
Nie chce ci wchodzić w paradę.

Ja, natomiast zwracam uwagę na coś, czego Ty nie dostrzegasz: Carbo zagrał wczoraj wyjątkowo słaby mecz ukoronowany asystą przy stracie drugiego gola.
To wina tego, że mamy w środku jednego pomocnika, który pomimo sowich zalet jest powolny, ma już swoje lata i jest nadmiernie eksploatowany - nie za bardzo może grać na wysokim poziomie przez kolejne trzy dni z rzędu.

Pozostaje trzymać kciuki, że Igbekeme jest dobrze dysponowany, a w czwartek przeciwko Cercle Carbo zagra o wiele intensywniej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 20.08.2024, 11:36
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A może ktoś wytłumaczyć dlaczego gwizdano na Sobczaka?
Przecież odszedł od nas "przymusowo" , zarzut, że jest teraz w śwince jest chybiony.
Skrytykował jaśnie panującego prezesa Zaskrońca.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:35.