
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
Wiadomo, że klakierzy Zaskrońca, opłacani przez hiszpańskich alfonsów będą ujadać, ale faktem jest, że to wy doprowadziliście Wisłę do najgorszego miejsca w historii ligowej.
Alfonsa z Kostaryki nie ma i nie będzie, śmieciarza - handlarza Kikusia Galactico nie ma i nie będzie, tych wszystkich gwiazdorów z pastwisk hiszpańskich już prawie nie ma (zostali Baena i Alfaro) i mam nadzieję, że nie będzie. Padalec pod presją po zmarnowaniu pół roku zatrudnił wreszcie trenera. Zamknijcie się. Dajcie pracować Moskalowi, to trener zgody i stabilizacji, który naprawi Wisłę po hiszpańskim burdelu. Zamknijcie mordy i dajcie spokój Moskalowi. Lepiej pilnujcie Zaskrońca, aby w końcu opamiętał się. Kazimierz Moskal - 1906% poparcia. Jeżeli Moskalowi nie wyjdzie, to aż strach pomyśleć, co Wodzowi z Hańczowej wpadnie do głowy. Może więzień z Guantanamo na trenera Wisły? Po alfonsie z Kostaryki wszystko jest możliwe. Jeszcze raz, Zamknijcie mordy i dajcie spokój Moskalowi. Jeszcze raz, Kazimierz Moskal - 1906% poparcia.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 20.08.2024 o godz. 01:25.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|