The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 19.08.2024, 20:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kutwa był dzisiaj dwa razy lepszy niż Sukiennicki...
Kutwa był tym, który zaliczył stratę i potem nie zablokował podania, przy bramce na 2:1...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 19.08.2024, 20:25
Klasyczne zagranie Drozda.
Nie napisze, że Kutwa zagrał słabo tylko będzie szukał kogoś słabszego
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 19.08.2024, 20:26
Heh - Mielcarski i Borek mileli niezly mindfuck z ta czerwona kartka.

Rzeczywiscie takie sa durnowate te przepisy teraz?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 19.08.2024, 20:26
thechris napisał(a):Wyświetl post
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 19.08.2024, 20:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Więc dlaczego czepiasz się Kutwy a nie Sukiennickiego? Taka moda?
Bo Sukiennicki jak na razie pokazał że umie grać w piłkę czego o Kutwie powiedzieć (z całym szacunekim bo może coś z niego będzie) nie można.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 19.08.2024, 20:29
To jest właśnie obecne "DNA Wisły", te wszystkie pucharowe mecze to po prostu anomalia, tak naprawdę to ciężko to coś nazwać w ogóle "drużyną". W piłkę grają tylko Carbo i Rodado, a reszta biega bez ładu po boisku, jeżeli w ogóle biega, bo np. taki Kutwa sprawia, że Sapała wygląda jak Usain Bolt.

Biedrzycki - w sumie nie ma co się nad nim pastwić. Koleś jest po prostu nie dość, że drewnem, to w dodatku debilem.

Jaroch - niewyobrażalnie cienki. Gówniany w obronie, mega-gówniany z przodu i ultra-gówniany w wyprowadzaniu piłki.

Uryga - do teraz nie wiem, dlaczego ten typ nosi opaskę kapitańską, a nie Rodado. Do darcia mordy pierwszy, ale kolejna bramka oczywiście zawalona. Fizycznie oldboy, mentalnie dziecko.

Kutwa - gdyby nie było przepisu o młodym, to nie wiem czy łapałby się na ławkę w drużynie upośledzonych U-21 w piątej lidze specjalnej Tadżykistanu. Niemiłosierna s.......ina piłkarska.

Starzyński - mecz życia z Trnavą, teraz znowu nie istniał. Sytuacja z faulem to była jakaś paranoja sędziowska, wiadomo, ale Piotruś też nie musiał przyaktorzyć i mógł po prostu pobiec i skończyć akcję. Ale tu trzeba mieć jaja, jak Rodado, a nie meszek pod nosem.

Kazio " Na 2 Lata" Moskal - graj sobie dalej wysoko Biedrzyckim i Urygą, zostawiaj z tyłu tylko Mikulca przy SFG, wystawiaj Kutwę, to te 2 lata skończą się max w listopadzie. Nie ma się wpływu na wszystko, ale zdecydowanie da się minimalizować ryzyko błędów. ALE NIE, gramy wysoko dwoma kołkami, bo tak.

Gdyby nie Angel, to ta "drużyna" byłaby lana przez 3/4 tej ligi i byłaby obsranina do końca czy uda się przeskoczyć Stalową Wolę i Siedlce.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 19.08.2024, 20:29
Mam nadzieje ze Biedrzycki nie sprzeda zadnej koszulki w sklepiku. I wlasnie rozpoczal gre o pokazanie sie swojemu przyszlemu pracodawcy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.08.2024, 20:33
Savik napisał(a):Wyświetl post
Kutwa był tym, który zaliczył stratę i potem nie zablokował podania, przy bramce na 2:1...
Nie Kutwa zaliczył stratę tylko zderzyli się głowami z Kissem tak jak Gogół z Mikulcem w Trnawie, a przeciwnik zabrał piłkę i kopnął na wolne pole.

Kutwa to żółtodziób przypieprzanie się do niego jakby miał być liderem to kretynizm. On się ma uczyć i nie zawalać bramek. Dzisiaj przy pierwszej zawalił, jeszcze pary razy stał jak kołek, ale to nie on był najsłabszy na boisku żeby żale zaczynać od niego. Carbo zanotował piękną asystę przy drugiej, zamiast wypieprzyć to byle gdzie. Każdy popełnia błędy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 19.08.2024, 20:35
W sumie rację kolega napisał wczesniej: Bez Rodado leją nas wszyscy....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 19.08.2024, 20:35
Po 4 spotkaniach mamy identyczny start punktowy jak w poprzednim sezonie. Żeby było lepiej niż rok temu to "wystarczy" już tylko urwać punkt Miedzi lub Kotwicy.

Generalnie to przez całą 1 połowie było czuć że te wszystkie sytuacje się po prostu zemszczą.

Czerwone kartki itd to tylko konsekwencją tego że nie zamykamy meczu kiedy możemy to zrobić.

Będzie dobrze, ale po odpadnięciu z pucharów chwilę minie az się odkręcimy. Będzie desperacka pogon za czołówka...

PS. Jarzębak powinien mieć bana na sędziowanie naszych spotkan już dawno
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 19.08.2024, 20:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie Kutwa zaliczył stratę tylko zderzyli się głowami z Kissem tak jak Gogół z Mikulcem w Trnawie, a przeciwnik zabrał piłkę i kopnął na wolne pole.

Kutwa to żółtodziób przypieprzanie się do niego jakby miał być liderem to kretynizm. On się ma uczyć i nie zawalać bramek. Dzisiaj przy pierwszej zawalił, jeszcze pary razy stał jak kołek, ale to nie on był najsłabszy na boisku żeby żale zaczynać od niego. Carbo zanotował piękną asystę przy drugiej, zamiast wypieprzyć to byle gdzie. Każdy popełnia błędy...
https://x.com/_1liga_/status/1825598...038252/video/1

He? Gdzie tu ktos sie z kims glowa zderzyl? O czym Ty piszesz?
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 19.08.2024, 20:37
Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.

Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia

Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 19.08.2024, 20:37
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
https://x.com/_1liga_/status/1825598...038252/video/1

He? Gdzie tu ktos sie z kims glowa zderzyl? O czym Ty piszesz?
Drozd się ewidentnie zderzył głową ale raczej to była ściana.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 19.08.2024, 20:40
Markus napisał(a):Wyświetl post
Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.

Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia

Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze.
Nikt nie karze trenerowi ustawiać w pionie najwolniejszych zawodników w kadrze i grać pressingiem na połowie rywala. Zawodnicy to jedno ale trener takie rzeczy powinien widzieć bo kolejne czerwone kartki będą kwestia czasu.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 19.08.2024, 20:41
Markus gry trenerem jest Rude, a w klubie jest prawie 10 Hiszpanów - dobrze grajom chłopaki, dobrze robiom
Markus gdy trenerem jest Moskal a w klubie zostało 4 Hiszpanów, na boisku jest obecnie większość Polaków - źle, źle, źle, wszystko źle, nawet szyny były złe.

Złoty człowiek ten markus, taki aż za bardzo obiektywny.

Wyniki jak za Rude, gra lepsza niż za Rude. Wtedy chwalił, teraz gani. Wtedy się jarał każdym szrotem, czy to Eneko czy Omranim, teraz mu już na starcie nie pasuje połowa graczy xd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
horalek
Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 19.08.2024, 20:42
Savik napisał(a):Wyświetl post
Faul Biedrzyckiego ewidentny i biorac pod uwage kogo faulował - niestety konieczny...
Natomiast to co sedzia zrobił przy faulu na Starzynskim to jakiś żart.
A tłumaczenie ze studia, że zastosował przywilej i nie mógł wrócić do sytuacji to jakiś absurd.
Zresztą VAR orzekł czerwoną, bo inaczej by przeciez nie interweniował...
Ja sie zastanawiam czy jeśli faul jest na czerwo, to można przywilej dać
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 19.08.2024, 20:42
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Bo Sukiennicki jak na razie pokazał że umie grać w piłkę czego o Kutwie powiedzieć (z całym szacunekim bo może coś z niego będzie) nie można.
Szkoda, że nie dzisiaj...


James podpisany, Kutwa odpocznie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 19.08.2024, 20:43
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.

Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niesymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić.

Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 19.08.2024, 20:43
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ci co tak rozpaczliwie chcieli więcej Polaków w kadrze Wisły, mogą w pierwszej kolejności znów pogratulować występu Biedrzyckiemu.

No ale niektórzy wolą, abyśmy stawiali na takich zawodników, bo dla nich Hiszpanie tacy jak Rodado to "zwykłe ogóry".

A potem się dziwią, że jest to, co jest.
Musisz jednak przyznać, że dzisiaj praktycznie z Hiszpanów grał tylko Rodado.
Baena to jeździec bez głowy, a Carbo miał dzisiaj najsłabszy mecz w Wiśle.
Już w pierwszej połowie Marc grał na zwolnionych obrotach, tracił piłki w pojedynkach jeden na jeden, nie potrafił odpowiednio szybko reagować na sytuacje stykowe, wyciągał nogę w kierunku toczącej się obok niego piłki z takim lagiem, jakby nie spał ostatnią noc.
Podejrzewam, że nie odpoczął dobrze po meczu pucharowym.
Szczytem lenistwa był jego strzał z pola karnego, który ledwo dotoczył się do bramkarza
Potem powtarzał to wszystko w drugiej części gry - był wolny, agresywny tylko wtedy, gdy był przylepiony do rywala, ale gdy do piłki było choć kilka kroków poruszał się jak miś koala - dostojnie, bez pośpiechu, tracąc, co się dało tracić.
Owszem, miał kilka świetnych podań (chyba miał asystę do Rodado?) i kilka (naprawdę kilka) dobrych odbiorów, co niewątpliwie statystyki pokażą
Ale to co odwalił w naszym polu karnym przy drugiej bramce dla arki świetnie podsumowało jego ciężkość, nieruchawość, spóźnienie do piłek - nie wybił piłki, którą miał pod nogami po grze w bilard atakujących arki i naszych obrońców, za to zrobił to rywal zdobywając gola.

Żeby nie było - dla mnie to żaden powód do satysfakcji - kolejny raz widać czego brakuje w składzie - kiedy najlepszy nasz środkowy pomocnik nie gra, i my nie gramy , nie potrafimy zorganizować gry w środku i tracimy przewagę zrobioną przez Rodado z pomocą skrzydeł.

Tak, wiem, że zaraz pójdzie cała wiązka i litania wszystkich Hiszpanów, ktorzy w Polsce się sprawdzili.
Nie neguję.
Twierdzę tylko, że to nie był dzień Carbo. Wielka szkoda, ale niekt nie może grac na 100% we wszystkich meczach sezonu.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.08.2024 o godz. 20:46.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 19.08.2024, 20:44
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd się ewidentnie zderzył głową ale raczej to była ściana.
To, że Drozd ma swój świat wiadomo od dawna. Teraz okazało się, że rozgrywają w nim też mecze.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 19.08.2024, 20:47
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd się ewidentnie zderzył głową ale raczej to była ściana.
Drozd się zderzył głowami z wolfy'im
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 19.08.2024, 20:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.

Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niedymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić.

Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego.
Jaki Ty dzisiaj, przepraszam, widziałeś "styl"? Ja widziałem jednego faceta, który pod każdym względem przerasta tę smutną ligę i potrafi strzelać bramki z niczego, widziałem Carbo, który jako jeden z niewielu wie, co robić na swojej pozycji + ośmiu typów, którzy wyglądają, jakby spotkali się 15 minut przed meczem.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 19.08.2024, 20:49
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
Właśnie skład jest problemem. Wypadł Colley to nasza obrona istnieje tylko teoretycznie. Wypadłby Angel to tak samo byłoby z ofensywą. Awans takim składem jak obecnie byłby dla mnie turbo niespodzianką.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 19.08.2024, 20:51
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
https://x.com/_1liga_/status/1825598...038252/video/1

He? Gdzie tu ktos sie z kims glowa zderzyl? O czym Ty piszesz?
"zderzyć głowami" to taka przenośnia. Taka jak "kopnąć się w czoło" nie trzeba się kopnąć w czoło, żeby się kopnąć w czoło.

Dwóch naszych miało bliżej do piłki, ale przez to, że jeden patrzył na drugiego piłkę przejął przeciwnik, który do piłki miał najdalej. Teraz bez przenośni. Przez niedecydowanie Kutwy i Kissa poszła kontra.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 19.08.2024, 20:56
I co znaczy ta przenosnia, bo przyznam, ze pierwszy raz spotykam sie z nia w jezyku polskim. Wrzuc jakis odnosnik.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 19.08.2024, 20:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
"zderzyć głowami" to taka przenośnia. Taka jak "kopnąć się w czoło" nie trzeba się kopnąć w czoło, żeby się kopnąć w czoło.

Dwóch naszych miało bliżej do piłki, ale przez to, że jeden patrzył na drugiego piłkę przejął przeciwnik, który do piłki miał najdalej. Teraz bez przenośni. Przez niedecydowanie Kutwy i Kissa poszła kontra.
xDDDDDDDDDDD
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 19.08.2024, 20:59
Jak to mówi drozd, gdyby nie zapierniczali to by się nie zderzyli głowami. Także nie zawsze metoda zapierniczania się sprawdza!
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 19.08.2024, 21:11
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
I co znaczy ta przenosnia, bo przyznam, ze pierwszy raz spotykam sie z nia w jezyku polskim. Wrzuc jakis odnosnik.
Jakbyś kiedykolwiek kopał piłkę choćby w A klasie to byś o języku polskim nie opowiadał, Panie Miodek


Zagraliśmy dobry mecz i zostaliśmy kolejny raz przekręceni przez sędziego, a tłumaczenia dlaczego nie było czerwonej to już istny Mrożek. Uwaga. Sędzia nie mógł dać czerwonej kartki bo zastosował przywilej korzyści .


Królewski elegancko Jarzębaka podsumował
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 19.08.2024, 21:16
Czyli potwierdzasz, ze jestes debilem.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 19.08.2024, 21:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
"zderzyć głowami" to taka przenośnia. Taka jak "kopnąć się w czoło" nie trzeba się kopnąć w czoło, żeby się kopnąć w czoło.

Dwóch naszych miało bliżej do piłki, ale przez to, że jeden patrzył na drugiego piłkę przejął przeciwnik, który do piłki miał najdalej. Teraz bez przenośni. Przez niedecydowanie Kutwy i Kissa poszła kontra.
xDDDDDDDDDD dzieki bo mialem zjebany nastrój xDDDDDDDDDD

Moskal nie potrafi ustawić inaczej drużyny (juz ontym wczesniej pisalem) bedziemy grać wysoko obroncami.
Tak jak za Sobolewskiego tracilismy po SFG tak za Moskala i Rude tracimy i bedziemy tracic wlasnie takie bramki jak dziś bo mamy wozy z weglem w obronie.
Jedyna nadzieja ze stracimy 2 ale strzelimy 5
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:07.