The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2024, 13:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Colley był cienki to był, zawalil nam sporo meczy w pierwszym sezonie pierwszej ligi. Tyle, że chociaż nie był klocem.
Colley poprawił decyzje i przestał masowo popelniać błędy. Biedrzycki i Uryga szybsi i zwrotniejsi nie będą. Ot, zasadnicza różnica.

Tak to jest jak się kupuje patrząc w pierwszej kolejności na paszport.

Ale akurat Ty nie powinieneś narzekać, "struktura narodowościowa" składu została naprawiona. Słabych Hiszpanów zastąpili o wiele gorsi Polacy. I do tego trzeba było za nich zapłacić!
Ktoś zarzucił że kibice chcieli obecnie odsunąć Colleya i postawić na jakiś Polaków, co jest bzdura.

Jedyne stopera którego kibice chcieli zdjąć z boiska to el.kapitano. i to nie od wczoraj ale od początku tego roku.

A cytat ma jedynie służyć temu jak szybko potrafi się optyka zmienić i to we wszystkich kierunkach. Sukiennicki w 3 tygodnie z objawienia jest drewniakiem. Baena w 2 tygodnie od szrotu daje super asystę. Zaraz Kiss strzeli bramkę na wagę wygranej z Ruchem i będzie super transferem (notabene dobrze że Moskal dał mu drugą szansę). Już wiadomo że Duarte to szrot bo z marszu nie wskoczył w buty Goku. I tak co chwile.

Dajmy im wszystkim czas. Pomijam jedynie jednostki które od dłuższego czasu pokazują że nic nie rokują w żadnym ustawieniu, z żadnym trenerem (np Sapała, Uryga, Młyński)
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.08.2024 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:28.