
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
@Markus - chciałbym tylko sprostować że Mikulec i Biedrzycki przyszli do nas z najgorszych defensyw pierwszej ligi. My nawet wybierając tych Polaków, chcąc zaspokoić jakiś owczy pęd bandy idiotów na trybunach i w mediach - wybraliśmy najgorzej jak się dało, zdrowo przepłacając. To jest dopiero sztuka!
Mam przy okazji nadzieję że zwolennicy "polskiej Wisły" są zadowoleni. Jest "wincyj Polaków", oglądając Mikulca i Biedrzyckiego mam nadzieję że czujecie tę dumę, że wreszcie możecie się identyfikować z nieudacznikami noszącymi koszulkę Wisły. To dla Was ten cyrk będzie rozdawał punkty po całej Polsce (na szczęście z europejskich pucharów został jeden mecz, starczy tego obciachu zanim nam ktoś licznik przekręci).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2024 o godz. 10:42.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|