|
parodia guru pilkarskiego niszczy klub, sciaga parodystow, nie buduje glebii skladu, bo przedluza innych parodystow, a kiedy trzeba zrobic jakosciowe transfery to "mamy na to czas" i echo. Zero reakcji.
Najpierw byli parodysci "trenerzy" z bardzo dobra kadra, teraz jest trener z parodystami na boisku.
Nie mam czasu na dluzszy wywod, ale wypadaloby tutaj jebnac elaborat na temat ulomnosci tego co jest robione w klubie od kilku lat.
Ja sie nie dziwie Jazdzynskiemu, ze on nie chcial z ludzmi nie potrafiacymi myslec logicznie i sprawnie wspolpracowac i chcial wyjsc z udzialow lub przejac wiekszosciowe. Ani troche. ....ica mnie lapie patrzac na to z 10 rzedkow, wiedzac za pewne ulamek tego, co tam sie odpierdala.
|