The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2024, 12:55
emjot napisał(a):Wyświetl post
do super planu super prezia dodałbym zoaranie piłki młodzieżowej
Pławiński w Legii
Urbański w Legii
Przybyłko w Warcie
Krysa w Lechu

jakby nazywali się Sanchez, Jesus czy inny Baena mieliby szansę u Rudego i Kika

ps. o Warczaku oddanym do Stali R. nie wspomnę...
A to akurat dzieje się już od 10 lat, odkąd uciekł od nas Stolarski, później Zając czy Handzlik. Notabene nazwiska ostatniego nie mogłem sobie przypomnieć, a płacz gdy odchodził do Legii był ogromny.

Tyle że i tak z nich pózniej niewiele wyrosło. Zarówno Legia jak i my ostatnimi czasy mamy fatalne podejście do młodzieży. Topi się tu każdy kto się pojawi.

Wisła nie jest klubem gdzie młody może się rozwinąć, mamy tu fatalne środowisko - pierwszy przykład z brzegu to choćby Starzynski. Nagle potrafi strzelać i asystować? Wachowiak też się ogarnął, bo ktoś zacisnął żeby i dał mu się ograć.

Poza tym poziom Wisły jest taki a nie inny, że nie ma argumentów aby utrzymać najzdolniejszych juniorów. Może zawalczyć o jednostki, ale trend pozostanie taki jaki mamy.

Inna kwestia to cierpliwość do zawodników i możliwość harmonijnego rozwoju. Nie każdy jest gotowy na grę u nas w wieku 21 lat. Widzimy to choćby np co teraz wyprawia Hubert Sobol. On za rok będzie jednym z czołowych snajperów 1 ligi jeśli KKS Kalisz awansuje po barażach.

Konsensus do całości jest niestety taki a nie inny, że odpływ juniorów to obecnie jest nasz najmniejszy problem, ale tylko dlatego że w obszarach kluczowych dla istnienia klubu mamy dramatyczna sytuacje.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.