
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#31
|
|
Może Olek pomoże?
Zadzwoni do Donka i do Oli z tekstem: ,,Pomożecie?" Donek i Ola radośnie krzykną: ,,Pomożemy!".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 09.05.2024 o godz. 11:36.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#32
|
|
Miła informacja dla Lechii przed meczem z nami. Nie dostali oficjalnie licencji na ekstraklasę. Na odwołanie mają 5 dni.
Oczywiście w końcu ją dostaną, ale takie zamieszanie przed meczem z nami jest mile widziane Żeby się nie okazało że 3 miejsce na awans do ekstraklasy ![]() Ponadto Lechia z nami bez ich najlepszego napastnika, Tomasza Bobcka (9 bramek w tym sezonie). Nie powiem, żeby to była zła informacja
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.05.2024 o godz. 13:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
|
A nie jest tak, że w przypadku braku licencji utrzymuje się 16 miejsce z eklapy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#34
|
|
Niby pasowałby nam w piątek remis w Tychach, bo wtedy Lechia miałaby przyklepany awans, ale jednak lepiej by Katowice to wygrały, bo wtedy więcej zależałoby od Wisły ( o ile wygramy w sobotę ). Niepokoi mnie tylko terminarz Płocka, bo w tym przypadku 9 pkt jest dość prawdopodobne i nie byłoby możliwości przeskoczenia ich.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#35
|
|
Śmieszą mnie te hasła, że jak ktoś jest na wakacjach to ma wyje.bane, przypominam rok temu Sosnowiec plażował u nas do tego nie miał aspiracji, ambicji i umiejętności jak obecnie Lechia i nas dojechał, więc skończcie z tym, że jak ktoś jest na wakacjach to cokolwiek to gwarantuje.
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#36
|
|
Jak się trafi na frajera jak Sosnowiec na Wisłę przed barażami w tamtym sezonie, to się nawet na luziku goli takiego delikwenta. Samemu trzeba coś grać, by wykorzystać rozluźnienie rywala. Za darmo nic nie dają.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
Jak to jest grać na luzie z druzyna w której jest na coś ogromne cisnienie to widzieliśmy 2 maja ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#38
|
|
Jeśli wasza teoria o lepszym graniu, gdy nie ma się już nic do ugrania niż granie pod presją jest prawdziwa, to Sosnowiec powinien łatwo pyknąć Arkę, która nie dość, że będzie zestresowana, to również mocno przetrzebiona.
Zobaczy się |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#39
|
|
Byłoby cudownie, niemniej wydaje mi się, że peak motywacji sosnowiec miał na mecz z nami + grali u siebie. Wyjazd z Arką już pewnie potraktują spacerowo. Do tego wydaje mi się, że z takim słabeuszem i przed wlasna publicznoscia to Arka raczej zbroi nie obsra, natomiast kto wie, ta liga mnie niczym nie zaskoczy bo każdy scenariusz jest w niej możliwy XD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#40
|
|
U nas to jest takie oszukiwanie się łamane na .......enie. My zawsze mamy najgorzej, bo z czołówką gra się źle, a z drużynami z dołu tabeli jeszcze gorzej, do tego sędziowie i nierówne boisko itd. My po prostu jesteśmy ciency. Nie ma znaczenia, że boisko jest nierówne bo każdy gra na takim samym, nie ma znaczenia, ze rywal jest 1 czy ostatni w tabeli bo mecz to mecz i każdy powinien być wygrany.
Szukanie takich wymówek, teorii, wpływa jedynie na dawanie alibi na słabą grę porażki kopaczom. I o ile my sobie tu możemy hobbystycznie rozkminiać takie niuanse jak moze wyjsć mecz z ZS czy Lechią niegrającymi o nic, o tyle jak z ust trenra pada, że drużyny z dołu tabeli sa takie groźni bo walcza o utrzymanie to... To jest kryminał, który uczy przeciętności tych słabych kopaczy. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#41
|
|
mysle, ze wygramy bez wiekszej spiny. 3-1 lub 4-2. Lechia raczej nie przyjedzie stawiac autokaru w polu karnym, nastawiona na kontry i z 10 zawodnikami za linia pilki.
Beda okazje zeby ich zlapac "na wykroku"a i w ataku pozycyjnym powinno byc nieco wiecej przestrzeni. Nie bedziemy ogladac typowego w meczach Wisly "gotowania kamienia" kiedy goscie przyjezdzaja przede wszystkim nie przegrac tylko raczej gonitwe od jednej do drugiej bramki bo Lechia i tak awans ma pewny. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#42
|
Domów bym na to nie stawiał. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#43
|
|
Oby Junca jutro dał rady grać..
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#44
|
|
Wytrzeźwiał?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#46
|
|
Miało być wiadomo po dzisiejszym treningu. Pewnie będzie w kadrze.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
To trzeba wygrać, tu nie ma żadnej dyskusji.
Oglądaliście dziś Katowice? Moim zdaniem to jest dobra drużyna. Ładnie rozgrywają piłkę, szukają przestrzeni, środek pola bardzo ładnie wychodzi do podań, zawodnicy zmotywowani, pracowici. Mimo wszystko w mojej opinii lepiej że Katowice dziś wygrały: dzięki temu mamy sprawy we własnych rękach. Katowice w ostatniej kolejce mają wyjazd do Gdyni, gdzie Arka nie będzie chciała świętować awansu przegrywając mecz. Teraz piłka po naszej stronie. Trzeba to wygrać i to jest sprawdzian, czy Wisła mentalnie w ogóle dorosła do walki o awans. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#48
|
|
no to dzis cygany nas przyparli do muru juz , zakladajac w....... u nich to ten mecz bedzie arcy wazny zeby wogole zalapac sie do barazy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#49
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#50
|
|
Nie ma co pitolić, tylko czas wreszcie na serię. Trzy w lidze, dwa wygrane u siebie baraże i jest awans.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#51
|
|
Dzisiaj albo wygrywamy i robimy awans w czerwcu albo przegrywamy lub remisujemy i nawet nie zagramy w barazach
Jeslli doszukiwalbym sie spisku to Lechia woli swietowac awans przy pelnym swoim stadionie za tydzien z arka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#52
|
|
Postawiłem 1x i obie strzela bramke... jakos nie do konca wierze, ze Wisla dzis gladko wygra.
Obym sie mylil. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#53
|
Każdy wynik w tym meczu nam coś dawał, ale w teorii nie musimy się na nikogo oglądać poza Płockiem w walce o 3 miejsce. "Wystarczy" wszystko wygrywać do końca. Gdyby wygrały Tychy to w teorii musielibyśmy patrzeć na nich i Płock i maksymalny wynik bez oglądania się na resztę to byłaby 5 pozycja. Po meczu Motoru i Tychów z Gieksa możemy być odrobinę spokojniejsi o miejsce barażowe. Pod warunkiem że dzisiaj wygramy. Jeśli do tego potknie się Łeczna i Płock to w praktyce sztuka to będzie wypaść z baraży. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#54
|
|
Celem powinno być 3 miejsce, do tego może wystarczyć wygrana dzisiaj w Katowicach i remis w ostatnim meczu.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#55
|
|
Najpierw wygrajmy dzisiaj, co może być bardzo trudne.
Już tak było w sezonie spadkowym - wszyscy grali pod nas, tylko my dawaliśmy non stop ciała. Także patrzmy się na siebie. Niemniej - jeżeli nasza Wisła nie jest w stanie wygrać u siebie z Lechią czy powalczyć o punkty w Katowicach - to w barażach i tak nie ma czego szukać. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#56
|
|
Ci piłkarze w meczach PP pokazali, że potrafią dać z siebie wszystko.
Jakikolwiek wynik inny niż zwycięstwa w najbliższych meczach będzie oznaczał konieczność kolejnego hard resetu. |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2022
Offline |
#57
|
|
Oprócz niezwykłego błysku geniuszu (jak na nasze standardy oczywiście) Rodado, nie gramy zupełnie niczego. LGD wygląda na naszym tle jak Barcelona jeśli chodzi o kulturę konstruowania akcji i technikę. Prawdę mówiąc, to my nie bardzo konstruujemy akcje.
EDIT: skończy się 1-3 jak nic EDIT2: 2-3 ![]()
Ostatnio edytowane przez dst93 : 11.05.2024 o godz. 17:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#58
|
|
no widać że LG ma piłkarzy pólke wyżej, np ten młody Ukrainiec z fryzurą na Cziczkana
ale nasi zapieprzają , więc wiecej takich farfocli jak ten Jarocha i może punkty urwiemy ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#59
|
|
Szczerze mówiąc to myślałem że tak jak dziś Lechia to zaprezentuje się Pogoń w finale, czyli 2 półki lepiej od nas. Wynik sporo lepszy niż gra, zasłużony awans Lechii, no mają w składzie konkretnych piłkarzy.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2017
Offline |
#60
|
|
Wygląda to póki co w ten sposób, że pozostaje się modlić, albo liczyć na to, że Rude ustawi nam psychikę w taki sposób, że zabiegają Gdańsk. Lechia wygląda dojrzalej, jak opanowali mecz, to nie dają nam konstruować akcji. Myślę, że Rude będzie chciał rozciągnąć grę i zmieniać strony, bo w pierwszej połowie od pewnego momentu traciliśmy piłkę, bo graliśmy zbyt ciasno i za szybko, momentami bez głowy w rozegraniu z własnej połowy.
Tyle razy los się od nas odwracał, że kiedyś musimy wygrać jakiś mecz, gdzie na to nie zasługujemy... ![]()
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|