
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Jeśli przy takiej stawce zespołów 63 pkt nie wystarcza do awansu to... Trenerzy Grabowski i Łobodzinski pozamiatali. Nowa PMS się obroniła, bo nie powiem absolutnie że zarządzanie w tych klubach, szczególnie w 1 części sezonu.
Mówiło się o tym, że w tej lidze nikt nie ma szans tak odskoczyć stawce, a tu zrobiły to zdecydowanie dwie drużyny. Patrzmy na grafik: Lechia: Łęczna (w), Polonia (d), Stal (w), GKS Tychy (D), Wisła (w), Arka (D), Miedź (w) Mogą zdobyć max 10 pkt z 21. Czyli 3 zwycięstwa -1 remis i 3 porażki. Arka: Płock (D), Znicz (w), Resovia(D), PBB (w), Sosnowiec (D), Lechia(w), Gieksa D) mogą zdobyć max 11 pkt, czyli 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki Jedna z tych druzyn wygra ligę z 65-67 pkt na koncie -.obstawiam że to będzie Arka. Druga drużyna zdobędzie 63-64 pkt i nasza jedyna nadzieją jest zrównać się z nią punktami. Tak czy siak, wygranie przez nas 7 meczów z rzędu to jakaś abstrakcja, ale z 3,1% szans na to mamy (wg P. Klimka z X).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 15.04.2024 o godz. 09:03.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|