
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#11
|
|
Najpierw pozytywy:
Przede wszystkim dobre burgery od Kasi, to zdecydowanie na plus. Warto było poczekać. Emocjonujący mecz z happy endem, choć te emocje do końca to na własne życzenie, bo Alfaro a już koniecznie Duda powinni zamknąć mecz. Wiadomo, że nie da się tak zagrać każdego meczu w lidze ale jednak takie zaangażowanie jak wczoraj (*) to jest coś, czego powinno się od tych grajków wymagać (*) Joan Roman nazywający siebie Goku (co to ....a jest?!) - to nie jest piłkarz, to jest kompletny parodysta. Po takim meczu jak wczoraj powinien oddać koszulkę a pensję przekazać na cele charytatywne. Weź się człowieku ogarnij albo wypad. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|