The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 08.03.2024, 22:39
W 1wszej polowie Arka nas zdominowała w środku pola, Duda i Carbo bardzo slabo.

W 2 to była totalna dominacja Wisly.

Mecz na remis z lekkim wskazaniem na nas w końcu strzelilismy 2 bramki xD

Uwaga Panie Rude najlepszym sposobem na autobusy w 1wszej lidze jest gra na 2 napastników natomiast slabiaki typu GOKU ławeczka.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.03.2024, 22:40
As napisał(a):Wyświetl post

Szkoda, że się Sobczakowi ślizgnęła piłka bo by było 2-1 i lepsze nastroje. Ogólnie, liga jest pojebana i nie ma się co w tej chwili zbytnio przejmować tabelą. Jeszcze mamy przed sobą doroczny wyścig ślimaków w kwietniu kiedy czołówka rozdaje punkty dołowi tabeli. Wszystko się może zmienić.
nie wiem czy tam nie powinno być przynajmniej Var-u. Sobczaka ciągnął obrońca....
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.03.2024, 22:43
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
W 1wszej polowie Arka nas zdominowała w środku pola, Duda i Carbo bardzo slabo.

W 2 to była totalna dominacja Wisly.

Mecz na remis z lekkim wskazaniem na nas w końcu strzelilismy 2 bramki xD

Uwaga Panie Rude najlepszym sposobem na autobusy w 1wszej lidze jest gra na 2 napastników natomiast slabiaki typu GOKU ławeczka.
Nic dodać, nic ująć
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 08.03.2024, 22:44
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie zastąpi. Ten imbecyl na ławce wie swoje.
Nie masz pojęcia o czym pitolisz. Prekognita się znalazł, prorok .

Rude bardzo dobrze reaguje na sytuację na boisku, Potrafi wpłynąć na postawę drużyny. Arka w drugiej połowie bez sztycha.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 08.03.2024, 22:48
Ten remis ma jeszcze duże znaczenie pod kątem mentalu - wywalczony remis i walka do samego końca (prawie się udało) pokazuje, że oni chcą i potrafią walczyć z każdym w lidze.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 08.03.2024, 22:48
Sobczak ładnie odleciał z cieszynką. Trochę pokory.

Szot i Raton dno. Colley profesor, aż dziwne, że nie obciął się w jakiejś sytuacji
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 08.03.2024, 22:53
Szkoda sytuacji Sobczaka, bo można było świnię ograć.
Pierwsza połowa dramatyczna, nie rozumiem czemu świnia się cofnęła i druga połowa zdecydowanie dla nas

Raton elektryczny jak zwykle, nie powinien wpuścić tego strzału
Uryga chyba powinien odpocząć, próba doskoku przy bramce to tragikomedia, przy setce gdzie uratował nas Baena też ograny jak dziecko
Colley - znakomity mecz, czyścił wszystko
Szot - qrwa jak masz taką piłkę to wyjeb na aut i po sprawie, ten błąd dał życie świni
Goku - co to było? kiwa się sam ze sobą, dramatyczne podania i decyzje
Duda - ciekawe czy strzeli jakąś bramkę przed końcem kariery?
Baena - dramatyczna zmiana, choć uratował nam dupę, no i tak po prawdzie to klepisko po prawej stronie mu nie pomagało

Punkt na trudnym terenie jest ok, w zeszłym sezonie wyjazdy na Łks i Ruch byliśmy bez sztycha
Z top8 zostały nam mecze u siebie z Miedzią, Motorem i Lechią, z wyjazdów to ciężary tylko w Płocku i Katowicach
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 08.03.2024, 22:54
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Rude bardzo dobrze reaguje na sytuację na boisku, Potrafi wpłynąć na postawę drużyny. Arka w drugiej połowie bez sztycha.
A może by tak, zamiast reagować, przestał wystawić w podstawie w każdym meczu Goku, który jest naszym najsłabszym piłkarzem w tej rundzie? Co ty na taką koncepcje?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 08.03.2024, 23:01
Przypuszczam że jest coraz bliższy posadzenia go na ławie. Goku miał być motorem naszej gry do przodu, a jest hamulcowym w ofensywie i miną w defensywie. Gdyby nie kontuzje już dawno by siedział. Olejarka wszedł ostatnio i lepiej nie było, a gra na 2 napastników to dziura w środku. Musiałby Rodado grać cofniętego. Tak to pewnie będzie wyglądać w kolejnym meczu.


Trzeba też zauważyć, że boisko było dramatyczne co nie pomagało w grze. Baena który bazuje na szybkim odejściu buksował za każdym razem. No i Raczkowski też raczej nam nie pomagał.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.03.2024 o godz. 23:05.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.03.2024, 23:02
Sprawiedliwy remis....

Świnia wiadomo dużo lepsza w 1 połowie. Wisła pod naporem przeciwnika, pod ostrym pressingiem głupieje i jest bezradna jak Andrzej Gołota w walce z Lenoxem i Brewsterem.

Miedzy 7, a 11 minuta Arka dała nam dwa prezenty i zero zagrożenia, Szot zrewanżował się i gol... Colley z Uryga mogli też lepiej zareagować, strzał był bardzo mocny, stąd Raton miał problem, większą winę ponoszą obrońcy.


Bregu to parodysta, trzeba sobie to jasno powiedzieć, sylwetka podobna do Małeckiego, ale gość zero dynamiki, jak na niski wzrost jest potwornie wolny, powinien być zwinny i szybki jak Villar.

Bregu, Alfaro, Goku, Rodado tragiczni.... Po zejściu Goku, nagle odżywamy, Rodado na fałszywej 9 jest super, już z Widzewem fajnie grał, ma dobrą technikę, nadrabia tym ślamazarność. Rodado dał super piłke przy bramce do Alfaro, a potem do Krzyżanowskiego. Alfaro też lepiej po zejściu Goku.

Mam nadzieję, że Goku bezwzględnie usiądzie na ławce.

Szymek zrobił robotę, szkoda tej patelni, to byłoby zbyt piękne. Był mocno ściągany ręką przez zawodnika świni, w sytuacji pod naszą bramką byłby od kopa Var i karny, nie mam wątpliwości.

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 08.03.2024, 23:04
No tak jak pisałem przed meczem. Remis max, dobrze, że ten max udało się wyciągnąć. O awansie bezpośrednim możemy zapomnieć tak czy siak, trzeba zająć jak najwyższe miejsce w barazach. Chociaż na ten moment widzę scenariusz jota w jotę jak z poprzedniego sezonu. Tzn. w barazu trafiamy na GKS Tychy który nas rozpierdala po raz 3 w sezonie. Dokładnie tak samo jak Puszcza rok temu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.03.2024, 23:05
Sobczak to powinien być największy wyrzut sumienia trenerów w Wiśle. Gość skrojony na 1 ligę (i absolutnie nie wyżej), typowo do przepychania, zastanawiasz zgrywania. Dzisiaj w 1 połowie na pewno zadziałałby więcej niż Rodado, a nie mówiąc już o Goku.. Gra gdzie trzeba grać długa dzidę to idealnie jest pod niego.

A i skuteczność ma niezłą, choć oczywiście szkoda patelni na 2-1.

Na tyle się tego meczu obawiałem (i słusznie) że remis mnie zadowala. Po 1 połowie powinniśmy przegrywać minimum 2 bramkami. Byliśmy całkowicie rozczytani.

2 połowa już pod nasze dyktando. Mimo iż nie wygraliśmy to odbieram ten wynik pozytywnie.

Z Miedzią liczą się tylko 3 punkty
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 08.03.2024, 23:08
Stelio napisał(a):Wyświetl post
w barazu trafiamy na GKS Tychy który nas rozpierdala po raz 3 w sezonie. Dokładnie tak samo jak Puszcza rok temu
Nawet gdy jakims cudem wygramy baraze to wpadniemy do esy jak ŁKS zebrac serie w.......i i być pewnym spadku na początku grudnia.
DysoN
Odpowiedz cytując
roki9
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 08.03.2024, 23:12
Nie rozumiem czemu Sobczak po meczu z Widzewem wciąż nie nauczył się szukać karnych. Czuje kontakt na sobie w momencie strzału czy chwilę przed (tak jak przy jego drugiej sytuacji, nawet w wywiadzie pomeczowym powiedział, że był wytrącony z równowagi), to niech po akcji wyrzuca ręce do góry i wymusza jedenastkę. Może wtedy VAR się temu przyjrzy dokładnie i znajdzie jakiegoś varowego karnego. A tak jak nie ma protestów, to VARowcy nawet nie spojrzeli na to, czy był trzymany czy popychany...
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 08.03.2024, 23:13
Panowie, nie kojarzycie może czy Duda w swojej karierze ma na koncie jakiś strzał w światło bramki?

Ja nie kojarzę.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 08.03.2024, 23:13
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdy jakims cudem wygramy baraze to wpadniemy do esy jak ŁKS zebrac serie w.......i i być pewnym spadku na początku grudnia.
Mimo wszystko bogatsi o jakieś 15 baniek w kasie klubu. Awans to w chwili obecnej konieczność.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 08.03.2024, 23:24
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Panowie, nie kojarzycie może czy Duda w swojej karierze ma na koncie jakiś strzał w światło bramki?

Ja nie kojarzę.
Duda to taki zawodnik, że jak się wstrzeli to będzie strzelał seriami. Wątpię jednak że nastąpi to w tym sezonie. Nie mam jednak wątpliwości że za 1.5 roku już go u nas nie będzie.

Widać że zupełnie inne elementy w tym momencie chce szlifować.

Aż mi się przypomina casus Zienczuka, który przed swoim rekordowym sezonem z 16 bramkami w sezonie wcześniej zdobył... 0 bramek.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.03.2024, 23:26
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdy jakims cudem wygramy baraze to wpadniemy do esy jak ŁKS zebrac serie w.......i i być pewnym spadku na początku grudnia.
Jeśli jakimś cudem awansujemy to przyjdzie co najmniej pięciu sensownych zawodników. Z tym składem owszem - nie nadajemy się, ale Królewski po awansie ściągnie Messiego.

Nie mogę przeżałować straty Gogóła, który wyglądał fajnie w końcówce zeszłego roku. Za Goku byłby idealny.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.03.2024 o godz. 23:31.

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 08.03.2024, 23:41
Dlatego nie mają motywacja do grania w tej lidze, potencjalny awans dla większości to i tak koniec przygody w Wiśle i przeprowadzka na jakieś zadupie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 08.03.2024, 23:43
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Dlatego nie mają motywacja do grania w tej lidze, potencjalny awans dla większości to i tak koniec przygody w Wiśle i przeprowadzka na jakieś zadupie.
Awans to dla nich spore premie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 08.03.2024, 23:46
Szkoda że bramka dla świni padła tak szybko i zaczęła się standardowa faza autobusu przeciwko Wiśle. Była szansa sprawdzić czy Wisła będzie grała tak jak z Widzewem czy jednak dalej bicie głową w mur. I do gola było kiepsko czyli znowu piłka pod pole karne a tam bez pomysłu co robić. Czy ktoś im powie w końcu że istnieje coś takiego jak strzał z dystansu? Zamiast robić te bezsensowne wrzutki na drągali przeciwnej drużyny to niech ładują w bramkę cholera a nuż jakiś rykoszet będzie.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 08.03.2024, 23:47
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Panowie, nie kojarzycie może czy Duda w swojej karierze ma na koncie jakiś strzał w światło bramki?

Ja nie kojarzę.
Mnie zastanawia coś innego.
Kiedy Alan Uryga grał w Wiśle Kraków nie zdobył ani jednej bramki.
Kiedy Alana Uryga grał w Wiśle Płock zdobył 16 goli (w tym przeciwko Wiśle Kraków)

Teraz znowu gra w Wiśle Kraków i znowu zapomniał, co się robi w polu karnym rywala przy SFG/.

Ot, taka ciekawostka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 09.03.2024, 00:02
Patrząc że trenera miał tego samego co w Wiśle Płock to uzasadnienie jest jedno - lepsi wykonawcy SFG. U nas to praktycznie fikcja.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 09.03.2024, 00:20
Mogą se wolfy i markusik pierd**ić, że nie mamy lepszego od Ratona.


Chłop to jest pieprzony ręcznik, on prawie w każdym meczu musi coś odj*bać, bo jest chory.


Połowa bramki błąd Szota, druga połowa beznadziejna interwencja ręcznika. Mogą się podzielić odpowiedzialnością. Dobrze, że ręcznik fartownie dwukrotnie wybijał bo znów by dał sobie odebrać piłkę.... on niby dobrze gra nogami? Co dostaje piłkę to musi ją sobie 3 razy poprawić i prawie zawsze jest stykówka. Już nie wspomnę o kretyńskich podaniach do swojego stopera pod presją.... no kur a na co to! Raz Colleya wrzucił na minę, innym razem Urygę.... A tak to walił po autach prawie tracąc piłkę z regularnością zegarka. Facet był dziś tragiczny. Obronienie jednego czy dwóch strzałów na notę tego nie zmieni.
Nie można walczyć o awans grając z takim parodystą między słupkami.


Następny delikwent nie do gry - Goku. Ja nie wiem czy trener ich zajechał czy co, ale Goku jest tak żałosny w tej rundzie, że się patrzeć na niego nie da. Wcześniej mu chociaż drybling wychodził, a ostatnio wszystko czego się dotknie to paści. Co dostał pilkę to zwalniał akcję, psuł każdą kontrę.... Podobnie Bregu. Też tragedia. Alfaro się aktywował dopiero po wejściu Sobczaka, wcześniej też chłopa nie było.



Można pochwalić pressing i walkę. Ale w sumie co z tego, że my przejmujemy piłkę, jak nie potrafimy paroma podaniami uruchomić kontry? Tylko kółeczko, podanie do tyłu, w poprzek, kolejne kółeczko, tak jak byśmy czekali, żeby Arka ustawienie mogła odbudować.


Sobczak to niestety nie jest za kumaty. Strzelił gola, przy drugiej okazji rozumiem, że się wkurzył, bo przestrzelił, ale gdyby tak przyaktorzył trochę, bo mu przeciwnik wjechał od tyłu w nogi to byłby karny. A tak Sobczak otrzepał się i wstał, widać, że bardziej przeżywał pudło - zabrakło cwaniactwa, aż się prosiło - co prawda po fakcie (strzale), ale był wycięty.

Duda jak zwykle pudło w dogodnej sytuacji. To jest chyba casus Urygi, tyle razy obijał słupki i poprzeczki, nadal jest bez bramki. Chłop jakby chociaż raz trafił to myślę, że by było lepiej, bo to jest w miarę techniczny chłopak, nie wierzę, że tyle razy z rzędu można prawie strzelić.

Generalnie my gramy to samo co za Sobola, conajwyżej szybciej aktywujemy presing. Przy piłce to my gramy ty do mnie, ja do Ciebie..... powoli, niechlujnie. Z takim bramkarzem między słupkami to trzeba w meczu strzelić przynajmniej dwie bramki, żeby wygrać, a my w ogóle nie kreujemy sytuacji. W tej rundzie to nawet jednego dobrego meczu w lidze nie zagraliśmy, a jednak za Sobola czy Jopa to część meczy wychodziła całkiem spoko. Ciężko się nas ogląda. Męczymy bułę. Jedyne co jest na plus to pressing i walka do końca, widać, że w baku jest paliwa na cały mecz- tylko szkoda, że do tak jednostajnego biegania. Rude chyba przesadził z obciążeniami.


Źle to wygląda. Przestałem wierzyć, że Rude to jeszcze poskłada. Podejrzewam, że skończy się na barażach. A jak wiadomo baraże to loteria.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.03.2024 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 09.03.2024, 09:04
Swego czasu Cleber ,nawet w niegroźnych sytuacjach wywalał piłkę na aut, a Szot wczoraj , nie dość ,że nie wybił piłki to jeszcze utrzymał ją w boisku jak na talerzu dla piłkarza Arki , paranoja....Raton puszcza znowu babola , może już czas dać szansę Cziczkanowi ? Nie wiem kiedy Duda strzeli pierwszego ligowego gola. Wczoraj wchodził w pole karne , mógł podciągnąć jeszcze z 2 , 3 metry no ale i tak strzelił w boczną siatkę...Gdyby Sobczak strzelił na 2-1 byłoby pięknie , takto remis ale chyba nie można być z 1 punktu niezadowolonym.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 09.03.2024, 09:27
Kacper Duda, lubie tego chłopaka, ale na treningach specjalnie dla niego powinni postawić trzy bramki obok siebie i tylko on niech ładuje w boczne a inni w środkową. Może mu się jakoś zrobi ze zacznie wpadac tam gdzie powinno. Albo jak strzela niech wali obok bramki.
Goku dramat
Raton, ciężko Go oceniać po każdym meczu, coś wybroni coś zawali. Może go sprawdzać przed meczem miernikiem elektrycznym czy i jak jest naładowany.
Cenny punkt. W obecnej formie szkoda Sobczaka na ławce.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 09.03.2024, 09:41
Nasza taktyka na mecz z Arką polegała głównie na wysokim pressingu, odcięciu Czubaka, blokowaniu kontr. Rude dobrze przeczytał Arkę i ustawił zespół pod blokowanie ich atutów: Czubak został wyłączony i nie był w stanie nic zrobić, kontrami też nas nie kąsali. Pressingiem wymuszaliśmy straty i paraliżowaliśmy ich rozegranie, niestety tradycyjnie też niektórzy piłkarze rozdawali indywidualne prezenty. Tym razem w roli największego darczyńcy wystąpił Szot, który znów przypomniał, dlaczego generalnie jest bardzo słabym obrońcą.

Nie radziliśmy sobie z wyprowadzaniem piłki od tyłu pod pressingiem Arki, co z kolei generowało nasze straty i dawało im możliwości szybkiego przechodzenia do ataku przy naszych bardzo wolnych stoperach. Józek z Urygą popełniali też proste błędy techniczne: Józek raz okrutnie nie trafił w piłkę,na szczęście bez konsekwencji. Przegrywał pojedynki główkowe, choć i tak zagrał znacznie lepiej niż Alan. Duże błędy Ratona przyczyniały się do tego obrazu gry. W kreacji całkowicie zawodził Goku, który nie potrafił rozprowadzić żadnej akcji i fatalnie wypadał w roli ofensywnego pomocnika. Dużo lepiej w tej roli sprawdził się cofnięty w drugiej połowie przez Rude Rodado.

Bardzo zawodził Bregu, który szybkościowo jest na poziomie Urygi. Tak mało dynamiczny boczny pomocnik ma małe szanse na ucieczkę spod krycia i rzucenie dokładnego dośrodkowania. Jest też bardzo schematyczny. Alfaro znacznie lepiej wygląda po lewej stronie niż po prawej. Tam więc powinien grać i zapewne będzie, gdy wróci Villar.

Baena od momentu kontuzji w trakcie obozu w Turcji nie może odzyskać formy i w tym meczu nie było inaczej. Dał zmianę na poziomie zmiany Olejarki w meczu z Odrą.

Wreszcie Sobczak: trzeba go rzeczywiście wysłać na jakieś przyspieszony kurs aktorstwa. W ostatnich meczach przynajmniej trzy karne powinny być podyktowane po faulach na nim, a on nawet po tych sytuacjach nie potrafi się konkretnie wkurzyć, próbować wymusić coś na sędzim, ....ować na lewo i prawo, pokazywać, co się stało: krótko mówiąc zachować się jak człowiek bezczelnie faulowany i skrzywdzony! A on sobie wstaje z miną niewiniątka, utwierdzając tylko sędziów w ich decyzjach.

Po naszej stronie generalnie najbardziej zawodziło rozegranie i kolejny raz brak strzałów z dystansu. Za mało gramy z pierwszej piłki lub na maksymalnie dwa kontakty, Goku tylko holowałby piłkę, Alfaro z Dudą też obowiązkowo muszą zrobić przynajmniej jedno kółeczko. Do tego gdy Duda musi strzelić, to oczywiście za każdym razem robi to źle. Tego elementu akurat nie poprawił. Bregu też nie gra na jeden kontakt. Więc jesteśmy za wolni i rywale mogą łatwiej odbudowywać swoje ustawienia.

Niemniej 4 punkty na wyjazdach w Gdyni i Opolu nie są złym wynikiem. Jeśli Omrani szybko dojdzie do sensownej dyspozycji, w kolejnych meczach zwiększy się nasze pole manewru w ataku. Być może na dzisiaj lepszym rozwiązaniem od Bregu byłby też Żyro: pod względem dynamiki są na podobnym poziomie, a Żyro lepiej gra głową.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.03.2024 o godz. 09:45.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 09.03.2024, 10:18
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Sobczak ładnie odleciał z cieszynką. Trochę pokory.

what?!

godnie reprezentuje numer na koszulce
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.03.2024, 10:34
Kolejna odklejka Markusa, "jeśli Omrani szybko dojdzie do formy..." A wcześniej pisze o Bregu, który też przecież miał dochodzic do formy, jakoś nie dochodzi i ten sam Markus pisze że może Zyro dla niego.

To może inaczej, jeśli Broda szybko się wyleczy, wraz z nim Basha, Sapala i Junca, wszyscy wejdą na poziom światowy, to awans mamy w kieszeni.

Pomarzyć, a raczej takiej głupoty jak Markus popisać, to zawsze można. Tylko to się nijak ma do rzeczywistości.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 09.03.2024, 10:41
Omrani dojdzie do formy.
Basha i Junca wyzdrowieją.
Sapała stanie się liderem środka pola.
Raton przestanie walić babole.
I awans pewny
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:09.