
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#61
|
|
Jedyne co mi się nie podobalo to organizacja gry w obronie po strzeleniu 2 bramki. Odra się otworzyla i potrafila coś wykreować.
P.s. Ten autobus zaparkowany przez pierwsze 50 minut w polu karnym OO to Sindbad byl? ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#62
|
|
Nie będzie żadnego awansu z miejsc 1-2. Nie da się w nieskończoność jechać na takim farcie. Po drugiej bramce zamista ich dobić to zaczeła się rozpaczliwa obrona, nawet pół akcji nie zrobiliśmy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#63
|
|
A dlaczego to Raton faulował, a nie tamten? Ani jeden ani drugi nie dotknęli piłki. Kidy bramkarz mija się z piłką przy wrzutce, zawsze kogoś dotyka i to od dzisiaj mają być karne? Zaczyna się kręcenie. Po bramce dla Odry Sobczak dwa razy był faulowany, a ten gwiżdże w drugą stronę.
Mam nadzieję że to drużynie uświadomi jak to wszystko będzie wyglądało. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#64
|
|
Co? Znowu Asperger ci się odnowił?
Naprawdę nie możesz rozmawiać nie obrażając innych? Co do meritum: naprawdę widzisz jakąś znaczącą różnicę w grze? W rozwiązywaniu ataku pozycyjnego, gdzie nasze dwa gole to obcinki obrońców Odry? Oczywiście, cieszę się ze zwycięstwa i punktów, ale w II połowie Odra pokazała, że nadal jesteśmy słabi. Mając niecałe 40% posiadania piłki stworzyła o wiele więcej groźnych sytuacji niż my. Naprawdę: tak ze Stalą jak i dzisiaj z Odrą mieliśmy dużo szczęścia - dwie bramki z dupy, a w końcówce obrona Częstochowy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#65
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
Raton faktycznie zjebal z tym piastkowaniem ale co tez wyciągnął to jego. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#67
|
|
Olejarka chyba wrócił po kontuzji?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#68
|
![]() Gra nie była zbyt dobra, ale dopóki środkowi pomocnicy mieli siły i nie pojawił się na boisku Olejarka, kontrolowaliśmy grę. Jednak zaraz po wyjściu Dawida zaczęliśmy grać de facto w dziesiątkę, bo to co on wyprawiał w tym meczu, notując prawie same złe zagrania, to był jakiś dramat. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego
Offline |
#69
|
|
A ja bym chętnie wygrał resztę po 2:1 i kiepskiej grze....Lepiej narzekać na grę niż na wynik...
![]()
cięzko jest lekko żyć.........
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#70
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#71
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#72
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#73
|
|
Są 3 pkt trzeba sie cieszyc. Dawniej nie przepychalismy takich meczow. Rude przywiozl talizman z Kostaryki
Trzeba punktowac takich pasterzy i wybic im gre o awans. Polska Ekstraklasa nie potrzebuje wiecej takich druzyn. Niech sobie wykoncza ten stadion, zeby wstydu nie bylo.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 02.03.2024 o godz. 19:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego
Offline |
#74
|
|
Czy ja dobrze widzę że Arka w terminarzu dostaje dobrze wybiegane drużyny po nas
![]()
cięzko jest lekko żyć.........
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#75
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#76
|
|
Generalnie nie wyobrażam sobie jego szybkiego powrotu na boisko po dzisiejszym "występie", chyba że dotknie nas jakaś plaga kontuzji. Mecz był pod naszą całkowitą kontrolą do momentu zmiany Olejarki. Od tego momentu przegrywaliśmy większość piłek w środku i robił się z tego po prostu smród. Rude na bank to zauważył i pewnie to skoryguje.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#77
|
|
Ja dodam ze kolejny raz nie mogę patrzeć na to co prezentuje Alfaro. Zdaje sobie sprawe ze na to skrzydlo nie ma zbyt wiele lepszych opcji i Baena nas nie zbawi ale to jest chyba najgorzej obsadzona pozycja w tym zespole.
Krzyzanowski tez dzisiaj mnie czesto irytowal nieudanymi zagraniami, za duzo kombinowal pod presja i bylo z tego niepotrzebne ryzyko. Mecz wygralismy zasluzenie. Kondycyjnie tez nie bylo dramatu, czego sie troche dzisiaj obawialem. ![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#78
|
|
Uff.. 3 lub 4 pkt do miejsca 2.
Aby do piątku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#79
|
|
.![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#80
|
|
Panowie co się dzieje z Tokarczykiem? Był na obozach, grał w sparingach a nawet na ławę się nie łapie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#81
|
|
Dla mnie z obecną formą to Goku nie ma miejsca w tej drużynie.
Owszem, nadaje się do gry z kontrataku, gdzie trzeba szybko coś zrobić z piłką, ale w takiej grze jak dzisiaj zwłaszcza do 60 minuty przeciwko Odrze jest hamulcowym. Mimo tego, że strzelił gola (z wydatną pomocą graczy Odry). O wiele lepiej gramy z lekko cofniętym Rodado i Sobczakiem z przodu. Rude chyba zrozumiał, że wrzutki w pole karne nic nie dają, więc wybrał kolejne nieskuteczne rozwiązanie w postaci prób wjechania z piłka do bramki rywala. Mam nadzieję, że z tego też się wyleczy - tak można grać z drużyną, która nie ustawia autobusu przed polem karnym i w nim. Oby ten Omrani szybko się odbudował i zaczął wnosić jakieś zagrożenie z przodu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#82
|
|
Jedyne czego brakuje to próba strzału z za pola karnego, ale nie jak Bregu Panu Bogu w okno tylko jak raz próbował Duda, dołem na wysokości pasa. Po takim strzale bramkarz nie widzi piłki z za autobusu, rykoszet to gol albo rożny, czyli spokój w tyłach. Drugi deficyt to próba kiwania, jak już ktoś jest w polu karnym przodem do bramki i szukania faulu.
Wygraliśmy dlatego, że w pierwszej połowie była gra, a nie spacer. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#83
|
|
Nie wiem, nie oglądałem meczu, dopiero wróciłem do domu. Nie jestem w stanie ocenić przebiegu meczu ani jakości naszej gry.
Na tę chwilę odwijam sobie akcje bramkowe i widzę, że jedną bramkę przeciwnik sam sobie strzelił po słabiutkim strzale, drugą bramkę przeciwnik sam nam podał, na dodatek dwukrotnie w jednej akcji. I były to według statystyk nasze jedyne celne strzały w meczu, w którym podobno przeciwnki przez większość czasu tradycyjnie postawił autobus i miał 5 celnych strzałów, w tym 3 w pierwszej połowie, w której my mieliśmy 0 celnych strzałów, ale za to 71% posiadania piłki. Natomiast straconą bramkę, w ramach solidarności i zgodnie z tradycją, rywalowi oddał Raton "do takiej piłki Broda nawet by nie wyszedł". Jeśli odwinę mecz, to może będę w stanie coś ocenić, na tę chwilę jednak nie sądzę, żeby mi się chciało. Cytat:
BTW - statystycznie średnia 2.00 pkt/mecz nie daje nam awansu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#84
|
Ja oglądałem ten mecz i tak się składa że do wejścia Olejarki dominowaliśmy.l na boisku. Ale tak to jest jak się nie zna kontekstu dla statystyk. @ciacho - jeśli nie awansujemy, to przez kochanego tutaj najwybitniejszego taktyka który wyciągnął chorą średnią, a nie Ratona, Rude czy Jopa. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#85
|
|
I super. Zaczynamy biadolenie...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#86
|
|
Oczywiście. Nie ma Legendy na ławce, nie grają młodzi Polacy, zamiast ściągnąć kolejnego drewniaka jako talent biorą wysokiego napastnika.
I z czego tu się cieszyć? Z 6 punktów w trzech meczach, z czego dwa na wyjeździe i dwa z czołówką?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2024 o godz. 20:56.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#87
|
|
wolfy, bez przesady, Stal to czolowka?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#88
|
||
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Markus z kolei, który podniecał się rok Hiszpanami, dzisiaj może podniecać się już tylko Carbo i trochę Rodado. Nic o Baenie, Alfaro czy Goku, Eneko itd nie mówi. Nie powie, ze Hiszpanie są chujowi ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|||
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#89
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#90
|
|
Tychy i Odra.
Graliśmy dwa mecze z czołówką, dwa na wyjeździe. To nie były te same mecze. Stal to leszcze z którymi Sobolewski zdołał zremisować, a nie przegrał - jak z Podbeskidziem... Dziwnym trafem - wtedy, po kompromitacji ze Stalą wymienieni przeze mnie znawcy tak się nie pultali, taki FraMat wciskał nawet że bardzo dobry mecz, tylko pechowy Dobre statystyki w nim mieliśmy ![]() Za Rude na wyjeździe statystyki ze Stalą i Odrą o wiele gorsze, bez znaczenia że 6 punktów. Na razie chłopaki stoją w blokach, mamy trudny terminarz, Rude musi w końcu przegrać. Może już z Arką...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2024 o godz. 21:03.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|