The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.02.2024, 20:35
Opowiadanie, że Widzew słaby, ze się nie przyłożył, że się nie starali to próby umniejszenia ewidentnego sukcesu. Drużyny i trenera. Mecz z Tychami ma niby czegoś dowodzić, ale już mecz z Widzewem niczego dowodzić nie może. Bo na przykład puchary to inna gra.

Naczelni defetyści po wygranej i historycznym awansie do półfinału PP bredzą że weryfikacja potrwa całą rundę, ale po słabym jednym meczu z Tychami biadolili ile wlezie. Do napieprzania wystarczył im jeden mecz, ba żaden mecz nie był potrzebny. Tragifarsa.

Przed meczem były głosy, że jesteśmy bez szans bo Widzew gra piłkę z czołówki Ekstraklasy, że nas powiozą kilkoma bramkami i co? Odniechciało im się? Nie zależało im? Otóż zależało tylko zwyczajnie boisko zweryfikowało możliwości. Zdecydowanie widać było u nich większy spokój, większą pewność ale to tyle ich przewag. Motorycznie, porównywalnie, organizacja gry, byliśmy wyraźnie lepsi, praktycznie chyba tylko ze dwa razy mieli szansę złapać nas na kontrę. Wystarczy posłuchać ich trenera po meczu. Jednym słowem zespół zagrał tak jak powinien grać w każdym meczu, skoncentrowany, walczący i z wiarą w zwycięstwo. Jedyne co wyraźnie jeszcze kuleje to właśnie brak spokoju i pewności zwłaszcza przy okazjach bramkowych. Wygląda to tak jakby możliwość strzelenia bramki chwytała naszych za jaja i jakoś usztywniała, ogłupiała. Nie ma się co dziwić, dotąd tworzone sytuacje były najczęściej dziełem przypadku, teraz kiedy są one świadomie kreowane musi wreszcie przyjść spokój i pewność, a to wpłynie na skuteczność.

Kluczem do sukcesu w meczach z murarzami typu Tychy jest intensywność od samego początku. Nie może być założenia że "spokojnie w końcu coś wpadnie". Pierwsza połowa z Tychami była przestana, jeżeli to zmienimy cofanie się przeciwko nam to będzie samobójstwo. Rude już się o to postara.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:08.