The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.01.2024, 20:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Markus :

Tak - zarówno Carbo i Junca sobie radzą dużo lepiej z piłka przy nodze niż jak jej nie mają. Carbo jeszcze coś tam czasem w defensywie zagra, ale czy on się wyróżnia w lidze pod względem ilości przechwytów czy skoków pressingowych? No chyba nie bardzo.
Doczytałem do momentu, w którym pada stwierdzenie, że Carbo nie wyróżnia się pod względem ilości przechwytów. I już nie mam sił kontynuować dalej czytania, bo nie mogę przestać się śmiać.

To najlepsze podsumowanie bajek Simone. Dobraliście się razem z mitomanem i manipulatorem Koalikiem oraz histerykiem Jaroo próbującym uwalać kandydaturę trenerów jeszcze zanim wsiądą do samolotu. Idealnie.

Carbo to obecnie w każdym meczu lider odbiorów i odzyskania piłek na skutek gry ciałem w całej Wiśle, wygrywa najwięcej pojedynków jeden na jeden, co jakiś czas temu można było przeczytać nawet w jednym z artykułów prasowych. Każdy widzi ile ma odbiorów, wygranych starć, ale teraz się dowiadujemy, że nie bardzo wygląda w destrukcji.

Długo nad tym myślałeś czy po prostu chlapnąłeś coś całkiem bez sensu, co Ci się wydaje, że potwierdza to, o czym piszesz?

Czytam dalej... "Junca kryjący na radar". Aha. I dlatego był wiosną jednym z najlepszych lewych obrońców ligi, bardzo ładnie powstrzymującym również w indywidualnych pojedynkach przeciwników na skrzydle. Przed kontuzją Szot mógł mu buty nosić, co najlepiej było można zobaczyć podczas meczu z Ruchem, kiedy Hiszpana zabrakło.

Tachi straszny opór, który nie potrafił wygrać rywalizacji. Otóż chciałbym Cię poinformować, że wygrywał ją i to na nie swojej pozycji, bo w drugiej linii, gdzie mieliśmy jeszcze dodatkowo Igbekeme. To, że nie grał na środku obrony było tylko całkowicie idiotyczną decyzją Sobolewskiego, który sobie coś upieprzył. Pod względem wyszkolenia na pewno w niczym nie ustępował zarówno Colleyowi czy Łasickiemu, bo pokazywał to gdy grał w drugiej linii.

Pozostali wymienieni przeze mnie Hiszpanie też prezentowali się znacznie lepiej i potrafili więcej niż prezentuje dziś jakikolwiek inny polski obrońca lub defensywny pomocnik pierwszej ligi, na czele z Lionchem czy Velezem, nawet jeśli w swoim kraju uchodzili za bardzo słabych, to u nas dalej by wymiatali, szczególnie na poziomie pierwszej ligi.

Ale oczywiście możesz zaklinać rzeczywistość, że byłoby inaczej i taki Łasicki czy Sapała jest od nich lepszy.

Ale najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, że Hiszpanie nie są znani ze szczelnej defensywy, na co dowodem miałyby być ich rzekomy brak w Premiership.

Już Jagul Cię wyjaśnił, do listy nazwisk, które przypomniał dodam jeszcze chociażby Pique, który też grał w Anglii. Leszcz nieumiejący bronić, prawda?

No faktycznie kurza stopa nie było żadnego. Takie jest właśnie Twoje postrzeganie świata i wartość przedstawionych poglądów. Zejdź ze swoich urojonych obłoków na Ziemię.

W trzeciej lidze hiszpańskiej dziś można znaleźć zawodników, którzy będą przewyższać możliwościami i jakością gry prawie wszystko, co biega po naszych pierwszoligowych boiskach z polskim paszportem. Także w obronie. Skutków tej prawdy dla polskiego szrotu najbardziej się boicie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 03.01.2024 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.