
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku? | |||
| Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę |
|
8 | 6,78% |
| Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki |
|
24 | 20,34% |
| Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą |
|
54 | 45,76% |
| Zdecydowanie nie! |
|
27 | 22,88% |
| Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór |
|
5 | 4,24% |
| Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#32
|
|
Królewicz jak zwykle fantazjuje.
Tyle słów o nowych metodach szukania trenera, że wykorzystują pomoc sztucznej inteligencji, a tu po prostu wariant oszczędnościowy, gdy lepsi kandydaci nie chcieli (Skorża, Papszun, Nawałka), choć z drugiej strony zawsze mógłby sprowadzić jakiegoś przebierańca z Hiszpanii, który dziesięć lat temu prowadził jeden mecz w trzeciej lidze hiszpańskiej, a potem zakończył karierę i czekał na telefon z Wisły. Jarek, gdzie ci inwestorzy tak szumnie zapowiadani podczas "przełomu" z 2018/2019 roku. Jarek, gdzie te puchary? Jarek, gdzie ten hard reset? Jarek, gdzie to odnowienie? Jarek, gdzie ta Ekstraklasa? Jarek, odejdź z Wisły jak najszybciej. Oddajcie Wisłę fachowcom po pięciu, czy tam po 7,5 latach burdelu i zniszczenia największego klubu w Polsce. Z absolutnego dominatora do roli pośmiewiska. Brawo, Wy! Brawa dla Trójcy Świętej! Brawa dla Sociosów! Jesteście wielcy!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 29.12.2023 o godz. 14:18.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|