
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku? | |||
| Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę |
|
8 | 6,78% |
| Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki |
|
24 | 20,34% |
| Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą |
|
54 | 45,76% |
| Zdecydowanie nie! |
|
27 | 22,88% |
| Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór |
|
5 | 4,24% |
| Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#21
|
|
Tylko, żeby nie było takiej wyliczanki:
Miał być Skorża, miał być Papszun, miał być Nawałka, miał być Brosz, miał być Moskal, miał być Niedźwiedź, a będzie jakiś ogórek, który nigdy nie prowadził profesjonalnej drużyny jak Kikuś i znaleziony nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Oczywiście różne agencje menedżerskie będą wywierać presję na Królewicza i znów byłby wagon szrotu znacznie przepłaconego. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|