The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku?
Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę 8 6,78%
Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki 24 20,34%
Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą 54 45,76%
Zdecydowanie nie! 27 22,88%
Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór 5 4,24%
Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.12.2023, 18:24
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę że mając do wyboru Moskala czy Jopa, Królewski by sięgnął po tego drugiego.
Ja nie wierzę, że Królewski podpisał nowy kontrakt z Sobolewskim, potem uparcie go trzymał na stanowisku, a na koniec stwierdził, że gdyby sam Sobol nie podał się do dymisji, to by go nie zwolnił.

Życie uczy, że nie ma takiej głupoty, jakiej ktoś nie mógłby popełnić.

Cytat:
Nie oszukujmy się. Kazek nie będzie żądał jakichś wielkich pieniędzy, jedynie czego może żądać to zaufania bo tak jak został potraktowany w Wiśle dwukrotnie gdy przejmował drużynę w dołku to szkoda gadać.
I to jest właśnie przekonanie błędne. Dwie poprzednie przygody Moskala w Wiśle oraz jego wypowiedzi świadczą o tym, że nie za bardzo chciałby wchodzić trzeci raz do tej samej rzeki właśnie spodziewając się tego, że ludzie będą oczekiwali od niego, że będzie trenował inaczej niż w każdym normalnym klubie, to znaczy nie zażąda adekwatnej stawki, nie będzie się pluł o należne pieniądze czy też będzie rozliczany z wyników na jakichś innych, chorych zasadach dotyczących "Wiślaka" i "legendy" (w jedną bądź drugą stronę!) a nie normalnego trenera.

Nie zdziwię się, jeśli w takiej sytuacji wcale nie będzie entuzjastycznie podchodził do ewentualnej propozycji i w razie czego wybierze ofertę konkurencyjną, która będzie normalną pracą na normalnych zasadach a nie budowaniem Wielkiego Projektu Wielkiej Wisły bez kasy.

Praca w Wiśle w takim a nie innym momencie to nie jest praca marzeń dla żadnego trenera określonego poziomu, zwłaszcza jeśli już z założenia kibice będą wymagać od niego czegoś innego niż od jakiegoś Hansa czy Jorge, który tutaj przyjdzie na normalnych zasadach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.