The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku?
Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę 8 6,78%
Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki 24 20,34%
Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą 54 45,76%
Zdecydowanie nie! 27 22,88%
Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór 5 4,24%
Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.12.2023, 16:27
Przykład Lecha też wskazuje, że mityczny trener z lepszej Europy nie jest rozwiązaniem.

Lech wydał sporo na graczy zagranicznych, w tym prawie dwa miliony euro na Gholizadeha, który prawie nie gra.

W zeszłym sezonie sporo szczęścia w pucharach, choć jedyny sensowny dwumecz ostro przegrany z Karabachem.

W lidze kompromitacja.

W tym sezonie w pucharach kompromitacja.

W lidze też słabo jak na oczekiwania.

Lech poszedł drogą, którą bardzo popiera Markusik i źle na tym wyszedł.

A teraz okazuje się, że temu Bromowi zarzucają brak warsztatu i że jechał cały czas na atmosferze.

Drugi Ojrzyński, ale za kilka/kilkanaście razy większą pensję.

Po co przepłacać, skoro polski trener nie znaczy gorszy.

Wisła Moskala ze zblazowanymi gwiazdkami grała lepiej niż Wisła Maaskanta.

Dwumecz ze Standardem był pechowo przegrany przez Nuneza, który kosztował ogromne pieniądze, a nic nie dawał i jego kariera źle się potem potoczyła.

Styl był lepszy niż za amatora z Holandii, który w zasadzie po fantastycznych meczach z Cracovią i Podbeskidziem zakończył karierę trenerską.

Zamiast wygrać dwa razy po 5:0, bo tak w teorii powinno być.

To przegrał dwa mecze po 0:1.

Kawał złodzieja i wałkarza.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.12.2023 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14.