
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#31
|
|
Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego âSzanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny meczâ
Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart⌠|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#32
|
|
Dziewięciu Hiszpanów to za mało, aby wygrywać w pierwszej lidze polskiej...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#33
|
|
Żeby móc szanować takie punkty to trzeba wygrywać z Sosnowcem u siebie. Jak się jest frajerem u siebie z kelnerami to remis na wyjeździe nic nie zmienia.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
To wygląda na klasyczne 'nie ma sianka, nie ma granka' ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#35
|
|
nie ma sianka
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#36
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#37
|
|
Gogół najlepszy, a i tak chu...y.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
|
Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr - my tracimy punkty z frajerami - trener nieudacznik - klub bankrutuje. Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki. Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl... Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#39
|
|
1. W tym ustawieniu są mecze , takie jak dziś ,że Rodado jest całkowicie odcięty od podań. Wszedł Sobczak było dalej to samo. Ja nie wiem czy ta taktyka jest optymalna dla nas
![]() 2. Carbo trzyma środek ,ale miewa takie straty ,że się otwiera nóż w kieszeni. 3.Baena parodysta meczu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#40
|
Jak już ktoś wcześniej wspomniał, punkt na wyjeździe z dobrą drużyną można szanować, jak się u siebie goli frajerów, a my z tymi frajerami straciliśmy już w tym sezonie lekką ręką z 6 punktów. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#41
|
|
sraliscie sie o ta lechie a to tacy sami parodysci i przereklamowani kolosi jak my - ogolnie zreszta jak cala ta liga - kto by ta lige nie wygtral i tak skonczy jak 3 hegemonow z poprzedniego sezonu - ruch - lks- puszcza - po prostu dla kazdych po.......ek z tego sezonu 1 ligi - jak i z poprzedniego - NIE DLA PSA KIELBASA , LESZCZYKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#42
|
Czy to pozytywna dla nas sytuacja? |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#43
|
|
"Wszystkie wskaźniki mówiące o atakowaniu w Wiśle są na najwyższym poziomie. Jest tylko kwestia wykorzystania z zimną krwią"
A już zaczynałem sie martwić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
Ale świadomie chcemy dalej tkwić w tej patologii. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#45
|
|
Drużyna, która jawnie mówi, że walczy o awans obecnie na 15 meczów na 5 zwycięstw!
Rozumiecie? 5! Pogrążą nas wpadki Sobolenki z wielkimi firmami jak Sosnowiec, Głogów, Rzeszów. Ten gośc w drużynie która chce robić awans powinien być wyjebany na już. Jarek chłlopie miej te jaja, chcesz awansu to zmieniaj tego trenera bo to jest dramat. Co do meczu to Baena umie tylko jedno. Puść piłke przed siebie, zamknij oczy i dorzuć. Śmieszne było to jak w końcowce zablokował obronca Lechii mu droge i nie wiedzial co zrobic Remis szanuje, ciezki teren.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 11.11.2023 o godz. 08:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#46
|
|
To co się do najlepszego przyp.....?
Bo Dudusia człapaka na ławie posadzi? ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#47
|
Leków nie wziąłeś?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 11.11.2023 o godz. 10:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#48
|
|
Faktycznie
wydawało mi się że się czepiasz Gogóła, a to był Goku. Najsłabszy na boisku. To, że zszedł Rodado, a Goku grał do końca to dowód na brak pojęcia Sobolewskiego. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Ja nie jestem teenerem ale Goku na lewym skrzydle to taki se pomysl....
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
Koncepcje Sobolewskiego rodzą jedynie chaos. I niszczą zawodników, a przynajmniej drastycznie obniżają pożytek z nich.
Goku powinien grać na swojej nominalnej pozycji, tak jak zawsze grywał: na środku jako ofensywny pomocnik, a nie gdzieś na lewym skrzydle, bo tak sobie wymyślił Sobolewski. Podobnie Olejarka. Alfaro powinien cały czas grać jako lewy pomocnik lub lewoskrzydłowy, bo to jest dla niego optymalna pozycja i tam sobie radzi najlepiej. Villar tylko prawa strona, a nie lewa. Rodado na szpicy, a nie w roli ofensywnego pomocnika. Natomiast Sobczaka w ogóle w tym klubie nie powinno być. Do dziś nie rozumiem, dlaczego Sobolewski uparł się zrobić z Tachiego defensywnego pomocnika, zamiast normalnie wykorzystywać go na środku obrony. Gdyby w minionym sezonie zrobił tam mniej błędów niż Colley czy Łasicki, mielibyśmy awans i bylibyśmy teraz w zupełnie innym miejscu. Zamiast tego mamy autorskie pomysły Sobolewskiego nadające się tylko do kosza i niszczące drużynę. Brawo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#51
|
|
Bo on rozwija zawodnikow. Teraz juz wiesz
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#52
|
|
Sobolewski po prostu dostrzega rzeczy, których zwykli śmiertelnicy nie widzą.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#53
|
|
Sobol gra va baque, pewnie razem z Jarkiem uknuli taki plan, że w końcu Wisła zacznie wygrywać więc jak zamiesza pozycjami i te wygrane przyjdą, to wtedy udowodni sobie i wszystkim jak się zna na taktyce, na zawodnikach itd.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#54
|
|
Zastanawia mnie, czy nasze taktyczne ustawienie przy rzutach rożnych (10 naszych na 5-6m i pozostawienie wolnej przestrzeni dla 2-3 przeciwników na 12-15m) to przejaw geniuszu "trenera" czy zwykła niemoc umysłowa sprowadzanych kopaczy. Bo byc może znamy kryterium wg którego kontraktujemy "zawodników"...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#55
|
|
Odpowiedź jest prosta. 6 naszych kryje przy rogach powietrze, trzech kolejnych kryje zawodników i jak ci kryci zawodnicy wbiegną do przodu to nasi kryjący biegną za nimi i 9 naszych ląduje na 6 metrze a przed szesnastką nie ma nikogo.
To nie żaden przypadek, tylko geniusz naszego sztabu i trenera Sobolewskiego. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#56
|
|
Kikuś Galactico w zimie sprowadzi jeszcze kilku Hiszpanów.
Burdel hiszpański w najlepsze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#57
|
Jakbyśmy mieli trenera to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej-lepiej. Ale nie mamy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#58
|
|
A możecie nie cytować tego debila? Nie po to się włącza ignor, żebyście go wpuszczali tylnymi drzwiami.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#59
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Wielu wolałoby oglądać w Wiśle nawet półprofesjonalistów hiszpańskich za te 4000 Euro, niż takiego Szota czy Bashę lub Sobczaka za 5 tyś (przykładowo i obrazowo). I mogłoby być z tego znacznie większy pożytek oraz korzyść dla Wisły.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|