![]() |
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 10 listopada, 20:30
przepraszam, sprawy prywatne
|
Nie wyobrażam sobie, bez względu na wynik, żebyśmy po tym meczu nie zobaczyli komunikatu o zwolnieniu Sobolewskiego.
|
To zacznij to sobie wyobrażać :D
|
Nie będzie komunikatu bo dziś wygramy. Proste.
|
Pewnie dziś wbrew logice wygramy, czym Sobolewski uratuje sobie tyłek na kolejny miesiąc (może i nawet na całą zimę).
W przypadku klęski w rodzaju 5-0 nie wyobrażam sobie sytuacji, w której przerwa na kadrę nie zostanie wykorzystana na wymianę całego sztabu. Wynik tego meczu jest mi totalnie obojętny, nasza wygrana betonuje Sobola na stołku, przegrana nic zapewne nie zmieni. |
Jak to możliwe, ze kurs na Lechie na sts jest 3,3? Jeszcze rano był 3,5
|
Nie spodziewam się dziś czegoś dobrego, więc pewnie na przekór wszystkiemu Wisła wygra.
|
Cytat:
Nawet jeżeli przegramy 0:3 to przecież klub nie jest w żaden sposób przygotowany na jego odejście, nie ma żadnej nowej kandydatury nagranej. Co do samego meczu, dawno nie było mi to aż tak obojętne. Los Wisły w obecnym kształcie i tak jest już przesądzony. |
Gładkie 2:4 dla nas. W meczu będzie czerwona kartka.
|
przestancie juz z tym Sobolem bo dopoki jest Jaro to Sobola nie zwolnia - i nawet w przypadku spadku z ligi czy tez ogloszenie upadlosci ....co do meczu : oczywiscie pieniadze u buka daje na Lechie ...ale nie zdziwilby mnie remis czy nawet wygrana bo jest pewna prawidlowosc ze nasze chlopaki od pana od wuefu lepiej sie prezentuja nie bedac faworytem , ale i tak obstawiam zwyciestwo przecietnej i przereklamowanej Lechii z cieniasami pana wuefisty
|
Z mojej strony pytanie brzmi czy Hiszpanie są zmotywowani.
Co do mnie to nie mam motywacji do gapienia się dziś w telewizor. Zwycięstwo mnie nie ucieszy, porażka trochę zmartwi. Ogólnie, olewka |
co mi umknęło, że dziś brak Szota i Olejarki?
|
Cytat:
|
Jeśli Sobolewski chce awansować musi zacząć wygrywać na wyjazdach
|
Alfaro i Goku dziś na boisku są? poziom meczu tragiczny. Oby Gogół nie wyłapał drugiego żółtka.
|
Patrząc na wyczyny tych piłkarskich ameb, człowiek ma ochotę się pociąć, skoczyć z dychy i strzelić sobie w łeb jednocześnie.
|
Pierwsza połowa to majstersztyk taktyczny Sobola.
|
Sobolewski Radosław, weź ty już spierdalaj do domu
|
Cytat:
|
Tomasz Kulawik siedzi teraz najebany przed TV i pewnie ogarnia 10x więcej, niż Radzio na żywo przy linii.
|
Dziękuję Panu Królewskiemu i Sobolewskiemu ,że z kazdym tygodniem wygaszają moją pasję a tym samym zmniejszają moje nerwy po cotygodniowym blamazu , wstydzie i gownie... kiedyś nie odpuściłbym nic , teraz już człowiek jak może unika chodzenia na Wisłę bo zawsze kończy się to w....em
|
Baena ty piłkarski klaunie.
Dno dna. Czy można upaść niżej? |
Mecz na remis. Taki wynik z Lechią na wyjeździe to nie jest problem. Problemem są straty punktów z frajerami.
|
mecz dramat z jednej i drugiej strony. u nas Alfaro Goku i Baena zapomnieli jak się gra. Sędzia mógł i powinien dać karnego za faul na Urydze a Neugebauer wylecieć z boiska. W sumie kolejny zjebany weekend.
|
Bardzo potrzebny punkt do utrzymania w I lidze.
|
Wyjątkowo słaby mecz na totalnie żenującym poziomie. Albo to jest kolejna ustawka buków, albo oba zespoły absolutnie nie zasługują nawet na baraże...
Panie trenerze, jaki pan miał plan na ten mecz? |
Tu nie ma co komentować, znów potwierdziło się, że każdy piłkarz trenujący z Sobolewskim z czasem gra tylko coraz gorzej i gorzej. Każdy. Wszyscy są tylko coraz bardziej bezradni. Dziś ta zasada nie dotyczyła tylko Gogóła.
Jak długo jeszcze Królewski będzie ślepy? |
Cytat:
Co do karnego to nie jestem pewny. Do tego Carbo dostał żółtą kiedy to jego sfaulowano. |
Cytat:
|
Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.
Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl