
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Koncepcje Sobolewskiego rodzą jedynie chaos. I niszczą zawodników, a przynajmniej drastycznie obniżają pożytek z nich.
Goku powinien grać na swojej nominalnej pozycji, tak jak zawsze grywał: na środku jako ofensywny pomocnik, a nie gdzieś na lewym skrzydle, bo tak sobie wymyślił Sobolewski. Podobnie Olejarka. Alfaro powinien cały czas grać jako lewy pomocnik lub lewoskrzydłowy, bo to jest dla niego optymalna pozycja i tam sobie radzi najlepiej. Villar tylko prawa strona, a nie lewa. Rodado na szpicy, a nie w roli ofensywnego pomocnika. Natomiast Sobczaka w ogóle w tym klubie nie powinno być. Do dziś nie rozumiem, dlaczego Sobolewski uparł się zrobić z Tachiego defensywnego pomocnika, zamiast normalnie wykorzystywać go na środku obrony. Gdyby w minionym sezonie zrobił tam mniej błędów niż Colley czy Łasicki, mielibyśmy awans i bylibyśmy teraz w zupełnie innym miejscu. Zamiast tego mamy autorskie pomysły Sobolewskiego nadające się tylko do kosza i niszczące drużynę. Brawo. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|