
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5
|
Skończy się najpewniej bramką a potem się zamurują.My nie umiemy bronić, zwłaszcza SFG. Jesteśmy jednowymiarowi. Presja może zadziałać na piłkarzy PBB na dwa skrajne sposoby - albo zagrają najlepszy mecz w sezonie (wtedy niekoniecznie wywieziemy choćby punkt), albo przesadzą z agresją i się wykartkują. Coś jak my z Odrą gdzie nasz geniusz trenerski ewidentnie kazał "podostrzyć" i Sapała zdrowo przesadził (ale w ogóle nałapaliśmy wtedy sporo kartek za ostre wejścia). Ważne żeby to oni pękli, a nie my. To oni mają nóż na gardle i wściekłych kibiców, trzeba ich prowokować i wywierać presję. Pomijając scenariusz że szybko strzelimy bramki i piłkarze rywala się rozkleją - obawiam się trudnego meczu. Mam nadzieję że w sztabie mają tego świadomość i uczulą na to piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2023 o godz. 11:17.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|