The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.10.2023, 00:37. 13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.10.2023, 09:07
Całe top 6 gra na wyjazdach, czyli szykują się duże przetasowania w czołówce.

W Bielsku jest gorąco, niczym w Arce jeszcze niedawno. Zamrożone 2 pensje, rozwiązany kontrakt z najlepszym zawodnikiem, poszukiwania inwestorow. Sportowo gra cyrkowa, ale to że się na nas zepna to bardziej niż pewne. Do tego ciekawie na trybunach.

Ciekawe kto wskoczy za Goku. Teoretycznie Villar jest w największym gazie z rezerwowych, ale pytanie jak pogodza swoje role na boisku on, Baena i Alfaro.

A wynik...liczy się tylko jeden.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.10.2023, 11:00
Nie można zapominać o presji kiboli w Bielsku. Piłkarze Podbeskidzia wyjdą na nas nabuzowani jak nigdy. Fajnie byłoby ich wpuścić trochę na naszą połowę i zrobić KO 2-3 szybkimi kontratakami.

1-2 Rodado, Alfaro

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.10.2023, 11:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie można zapominać o presji kiboli w Bielsku. Piłkarze Podbeskidzia wyjdą na nas nabuzowani jak nigdy. Fajnie byłoby ich wpuścić trochę na naszą połowę i zrobić KO 2-3 szybkimi kontratakami.

1-2 Rodado, Alfaro
Genialny pomysł - wpuśćmy ich na naszą połowę Skończy się najpewniej bramką a potem się zamurują.
My nie umiemy bronić, zwłaszcza SFG. Jesteśmy jednowymiarowi.

Presja może zadziałać na piłkarzy PBB na dwa skrajne sposoby - albo zagrają najlepszy mecz w sezonie (wtedy niekoniecznie wywieziemy choćby punkt), albo przesadzą z agresją i się wykartkują. Coś jak my z Odrą gdzie nasz geniusz trenerski ewidentnie kazał "podostrzyć" i Sapała zdrowo przesadził (ale w ogóle nałapaliśmy wtedy sporo kartek za ostre wejścia).

Ważne żeby to oni pękli, a nie my. To oni mają nóż na gardle i wściekłych kibiców, trzeba ich prowokować i wywierać presję.

Pomijając scenariusz że szybko strzelimy bramki i piłkarze rywala się rozkleją - obawiam się trudnego meczu. Mam nadzieję że w sztabie mają tego świadomość i uczulą na to piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2023 o godz. 11:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.10.2023, 11:49
Ja nie mówię o staniu w 10 za linią piłki i niskiej obronie, tylko o takiej grze, która wykreuje nam przestrzeń z przodu na szybkie, dwójkowe kontrataki naszej ofensywy, która to potrafi robić.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.10.2023, 12:16
Piłkarze Podbeskidzia są pod presją kibiców którzy... i tak w nich nie wierzą. Na mecze w Bielsku chodzi już po 3k ludzi i pewnie gdyby nie mecz z nami to by dobili do 2k.

Do tego wiekszość składu stanowią obcokrajowcy którym w dodatku przestano płacić.

Mamy też szczęście że trener jeszcze nie wyleciał, choć to raczej kwestia już godzin zanim się to stanie.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.10.2023, 13:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Całe top 6 gra na wyjazdach, czyli szykują się duże przetasowania w czołówce.
...
Nie koniecznie.
7 Motor - Odra
8 BBT - Górnik Łęczna
14 Resovia - Arka
15 Zagłębie - GKS T.
16 Znicz - Miedź
17 PBB - My

posortowane po miejscu gospodarzy.
Motor czy BBT mają szanse ale jak pozostałe drużyny urwą punkty faworytom to będzie to raczej niespodzianka.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.10.2023, 13:19
@pepe

Ostatnie 4 mecze Tychów na wyjedzie:

Arka 0-2
Płock 1-4
Chrobry 1-2
Resovia 0-2

Także raczej w kwestii niespodzianki będą punkty wywiezione z Sosnowca.

Resovia potrafiła u siebie ograć w/w Tychy czy Lechię więc też bym jej nie skazywał na porażkę.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.10.2023, 17:08
Bielsko z nozem na gardle. Jestesmy idealnym przeciwnikiem jesli chodzi o motywacje. Nie widzialem zadnego ich meczu w tym sezonie wiec nie wiem jak graja.
Mysle ze ten mecz ustawi druzyne ktora strzeli pierwsza bramke. Z frekwencja wiadomo, przyjezdza Wisla to nagle kibice sie znajduja.
Cytujac przyspiewke
Przyszliscie chamy bo my dzisiaj tutaj gramy
Przewiduje remisik po ofensywnym meczu z obu stron
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.10.2023, 18:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@pepe

Ostatnie 4 mecze Tychów na wyjedzie:

Arka 0-2
Płock 1-4
Chrobry 1-2
Resovia 0-2

Także raczej w kwestii niespodzianki będą punkty wywiezione z Sosnowca.

Resovia potrafiła u siebie ograć w/w Tychy czy Lechię więc też bym jej nie skazywał na porażkę.
Jak my wygramy a cała reszta nie to na prawdę nie będę płakał
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2023, 18:29
Konferencja prasowa przed meczem.

Nieobecni:
Żyro - rehabilitacja i Goku - kartki (a i pewnie umowa z PBB).

https://youtu.be/Ev7o-6DhK4U?si=is5bEdaAIBCrY1wn
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.10.2023 o godz. 18:33.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
MateuszABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.10.2023, 20:02
Ktoś ma jakieś.info odnośnie wyjazdu? Jak coś to priv
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.10.2023, 21:22
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mówię o staniu w 10 za linią piłki i niskiej obronie, tylko o takiej grze, która wykreuje nam przestrzeń z przodu na szybkie, dwójkowe kontrataki naszej ofensywy, która to potrafi robić.
Były już takie próby, wypadły słabo. Głównie dlatego że Sobolewski nie umie ustawić gry w obronie, łatwo dwoma-trzema podaniami wypracować sobie z nami dobrą sytuację.
Tak jak napisał kiedyś Drozd: wystarczy piłka na obieg albo zagrać na ścianę i nasi stoperzy bezradnie rozkładają ręce bo okazuje się że nikt kolesia z tyłu nie pilnował...

Ja bym bardzo chciał żebyśmy tak umieli, nie zrozum mnie źle.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2023 o godz. 21:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.10.2023, 07:35
Rozjedziemy ich jak g... po polu.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.10.2023, 17:11
MateuszABG napisał(a):Wyświetl post
Ktoś ma jakieś.info odnośnie wyjazdu? Jak coś to priv
Bielsko twierdzi, że nikogo z Wisły nie wpuści.
https://www.goal.pl/1-liga/prezes-po...bielska-bialej

Cytat:
– Po tragicznej bójce w Radłowie kibice Wisły nie zostali przyjęci na żaden stadion. Czy to w Legnicy, czy w Tychach, czy Opolu, czy Lublinie. Teraz zdecydowali, że przyjadą do Bielska-Białej. Kompletnie tego nie rozumiem. Tym bardziej, że ten kibic, który zginął, był właśnie mieszkańcem Bielska-Białej – mówi Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała. – Cała ta sytuacja nie jest naszą winą. Gdyby nie ta historia, to na pewno kibice Wisły Kraków zostaliby wpuszczeni na nasz stadion
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.10.2023, 17:13
Kartki:
4 Goku - pauzuje
3 Junca, Satrústegui, Jaroch, Basha, Carbó, Colley,
2 Sapała, Szot, Duda, Alfaro, Rodado, Zając
1 Uryga, Villar, Krzyżanowski, Łasicki, Gogół, Olejarka, Sobczak, Sobolewski

Trochę niefajnie wygląda sytuacja w obronie.
Oraz ciężko będzie grać bez Carbo jeśli dostanie kartkę.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 26.10.2023 o godz. 17:18.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
MateuszABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 27.10.2023, 08:38
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Bielsko twierdzi, że nikogo z Wisły nie wpuści.
https://www.goal.pl/1-liga/prezes-po...bielska-bialej
Tak, ale UW pisało że i tak jedziemy, ale niestety jestem za stary żeby znać "kumatych"
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.10.2023, 11:16
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kartki:
4 Goku - pauzuje
3 Junca, Satrústegui, Jaroch, Basha, Carbó, Colley,
2 Sapała, Szot, Duda, Alfaro, Rodado, Zając
1 Uryga, Villar, Krzyżanowski, Łasicki, Gogół, Olejarka, Sobczak, Sobolewski

Trochę niefajnie wygląda sytuacja w obronie.
Oraz ciężko będzie grać bez Carbo jeśli dostanie kartkę.
Prędzej czy później i tak Carbo będzie pauzował. Nawet lepiej gdyby się to wydarzyło już teraz, gdy nie mamy szpitalu w drużynie i gdy drużyna zaczyna nieźle funkcjonować.

Tak samo reszta. 3 bocznych obrońców zagrożonych kartkami, ale w meczu i tak zagrać może dwóch. A Szot pokryje jak trzeba wszędzie.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.10.2023, 11:29
Tradycyjnie "spięte"pośladki u gospodarzy, jakby mieli grać ostanie spotkanie w życiu i wszystko będzie zależało od tego ,jak zareagują nasi.
Jeśli, jak mówił klasyk zareagują pozytywnie, to o wynik się nie obawiam.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 27.10.2023, 12:59
Gospodarze z dużą presją, zlejemy ich aż miło. 3:1, 4:1
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.10.2023, 13:13
Im później Carbo będzie pauzował tym większa szansa, że nie zdąży pauzować 2 raz w sezonie.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.10.2023, 19:00
Ze wzgledu na pogode przewiduje trudny mecz. Sprzyjac bedzie bielsku. Niestety przegramy
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.10.2023, 20:31
To co dziś wyprawia Colley, woła o pomstę do nieba. Dramatyczny momentami jest też Szot. Duda błysnął jak Sapała kilka kolejek wcześniej.

Znów gramy też bez trenera, który nie umie ustawić zespołu w sytuacji osłabienia liczebnego. Właśnie takie mecze najmocniej obnażają mizerię Sobolewskiego.

Jedynie Raton wreszcie pokazał, dlaczego jednak jest znacznie lepszym bramkarzem niż Biegański czy Broda.

W defensywie tylko Carbo myśli i gra sensownie. Postawa reszty to skandal.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 27.10.2023, 20:35
Dodałbym do tego Jarocha grającego z ciężką dupą i tracącego co chwilę piłki, oraz łapiącego głupie kartki za nie-wiadomo-co.
A Jakubik to jednak stara pinda jest.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.10.2023, 20:36
Sędzia też się popisał,stempel na Dorado a ten ch.j nie reaguje.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.10.2023, 20:38
Wiadomo, że ten sędzia to debil, ale to żadne wytłumaczenie dla kolejnej kompromitacji.

Wystarczy zwykła klepka, a leżymy i kwiczymy.

Dramat.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.10.2023, 20:39
Kalka meczu z Odrą i Tychami. Pokazuje tylko tyle, że ta drużyna nie zrobiła ZADNEGO PROGRESU od wakacji.

Tak tak wiem, jeszcze 2 połowa, ale tutaj już nie ma nadziei na żadne punkty, za dobrze znam ta zgraję patalachow.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.10.2023, 20:40
Pamiętajcie, że w 11 na 10 gra się trudniej, bo przeciwnik się wtedy broni we własnym polu karnym całym zespołem i trudno przebić się przez zasieki *


* nie dotyczy Wisły Kraków. Jej się trudniej gra i w przewadze i w dziesiątkę.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.10.2023, 20:44
Czemu nam się muszą trafiać piłkarze, którym odcina prąd? Przez dwa debilne zachowania piłkarzy stracimy najprawdopodobniej 6 punktów, po prostu brak słów.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.10.2023, 20:47
Gdzie jest trener? Trzeba być totalnie ślepym, by nie widzieć, że Colley powinien dawno zejść z boiska...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:13.