The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.10.2023, 14:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Padło: 13.07.2023

" Zastanawiałeś się nad tym trochę czy to była kwestia chwili?:

-Jeśli byśmy awansowali do Ekstraklasy, to zastanawiałbym się, czy zostać czy pożegnać się z Wisłą. Ale jak nie awansowaliśmy, to dla mnie nie było wątpliwości, od razu było dla mnie jasne, że zostaję. Mamy do wykonania awans".

I właśnie dlatego sytuacja jest na tyle dynamiczna, że rokowanie co będzie w klubie w sezonie 24/25 zostawmy aż chociaz trochę się zmaterializuje nasz awans do esa. Czyli za nie mniej niż pół roku.
Właśnie dobitnie pokazałeś, że powołujesz się na coś, z czego kompletnie nie wynika, że w momencie, w którym Wisła awansuje do ekstraklasy, Kiko odchodzi. Tyle w temacie.

@Kurz: nie jest tak że dopiero awans do ekstraklasy i gra w niej będzie weryfikować możliwości i potencjał poszczególnych zawodników. Wszyscy widzimy, jakie mają wyszkolenie i co z sobą prezentują. Z ich wyszkoleniem śmiało mogą walczyć skutecznie o punkty również w większości meczów ekstraklasowych.

A jak ostatecznie będzie im się to udawać, zależy również od innych czynników, choćby takich jak osoba trenera. Ja tutaj swojego zdania nie zmieniam: Sobolewski to nie jest człowiek, który umie dobrze wykorzystać posiadanych zawodników. On robi drużynie więcej kłopotów decyzjami, niż jej pomaga. Żaden z niego wartościowy trener.

Poza tym należy przypuszczać, że w przypadku awansu do Ekstraklasy drużyna zostanie jeszcze bardziej wzmocniona. Mam nadzieję, że kolejnymi Hiszpanami, których sprowadzi Kiko.
Ostatnio edytowane przez Markus : 24.10.2023 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:10.