Markus napisał(a):

Niekoniecznie. Jeśli dzięki Kiko pozyskamy jeszcze kolejnych Hiszpanów takich jak Carbo, będziemy w stanie stworzyć zespół, który również w Ekstraklasie może być bardzo mocny w ofensywie i dominować w posiadaniu piłki. Kiko potrafi też ściągać piłkarzy defensywnych o odpowiedniej jakości, dajmy mu tylko spokojnie pracować tworząc do tego odpowiednie warunki.
Ta droga na przestrzeni najbliższych lat może dać nie tylko pewne utrzymanie się w Ekstraklasie. Nie widzicie jak dobrych piłkarzy jesteśmy teraz w stanie ściągać z Hiszpanii dzięki niemu?
|
Kiko wspominał, że gdybyśmy awansowali do esa to prawdopodobnie by opuścił Wisle, bo uznałby swoją misję że zakończona. To tyle w kwestii wizji jak to będzie w ekstraklasie w sezonie 24/25.