
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#12
|
|
Najsmieszniejsze, ze przez to, ze mamy "uczacego sie" parodyste na lawce, musimy sprowadzac tabuny Hiszpanow przerastajacych poziomem reszte kopaczy z tej gownianej ligi zeby w ogole mozna bylo sobie pomarzyc o awansie. Do tego najdrozsza kadra, a co tam, stac nas.
Przeciez jakby nie zatrudniono parodysty rok temu, a sprowadzono jakiegos w miare ogarnietego trenera, gralibysmy teraz w Eklapie i calkiem mozliwe, ze wcale nie walczylibysmy o spadek. Zatrudnienie i zostawienie parodysty kosztowalo nas ogromne pieniadze i dwa zmarnowane lata sportowo, kto wie czy nie wiecej. ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|