
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#11
|
|
Oczywiście, że to wina trenera i sztabu. Ale do chu.. czy ci piłkarze nie mają mózgu? Rozumiem kretyńskie założenia trenera, ale czy oni nie widzą, że to nie działa? Nie mogliby sami z siebie zagrać czegoś innego? Nie potrafię tego pojąć, że na 28 dośrodkowań w ostatnim meczu my nie stworzyliśmy poważnego zagrożenia. Jak już się uparli na te dosrodkowania to niech to chociaż robią po ziemi. Niech wystrzeliwują mocno na pałę piłkę w okolice piatego metra, a nuż się któryś z obrońców pomyli. Tak jak pisałem. Dla mnie to wygląda jakby kretyn prowadził zespół debili. Jeden warty drugich.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|