
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#22
|
|
Heh takie pieprzenie, że straciliśmy dwa punkty, byliśmy lepsi itp itd.
Sranie w banie, kopalibysmy się po czole nastepne 90 minut i uja by z tego wyszło. Farta w sumie mieliśmy, że to od poprzeczki nie wpadło bo powinno i tyle w temacie bycia lepszym. Płock z problemami chyba zdrowotnymii ( Sekulski w wywiadzie po meczu to przyznał ale nie wdawał się w szczegóły), grający jakby na solidnym kacu a o włos nie wygrał. Nie wiem, gdzie się prześlizgniemy w tym sezonie. To może być fartownie 4 miejsce jak i 12. Ale mentalnie i piłkarsko nic się w tym zespole nie zmienia. Baraże skończą się tak samo jak ostatnio i po zaawodach z tym sztabem. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|