
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Dysponuje narzędziem, które pozwala mi oddzielić emocje od zimnej oceny. Mówi mi ono:
Wisła Kraków. 178 niebezpiecznych ataków. 248 bardzo niebezpiecznych ataków. 0 zagrożenia bramki. Wisła Płock. 1 niegroźna akcja. 1 prawie gol. ![]() Co tu gadać o błędach w tym meczu. Typowa Sobolewszczyzna. Tak słabego trenera od czasu Pawłowskiego w Wiśle nie było. Wygrywamy jak przeciwnik nam pozwoli. JB a teraz jako kontynuator JK, ( w tym jego narzędzia o których nikt nie wie i jego ludzie) w optymistycznym wariancie cementują nas jako średniaka I lidze, w realistycznym jako średniaka w IV lidze. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|