
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
2 kolejka Fortuna 1 ligi: Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2-3
Sędzia główny: Grzegorz Kawałko (Wyszowate) Sędzia Asystent I: Piotr Podbielski Sędzia Asystent I: Damian Rokosz Sędzia techniczny: Piotr Urban VAR: Wojciech Myć AVAR: Dominik Sulikowski Spotkanie bez większych kontrowersji (do 98 minuty) i sędziowane bardzo dobrze. Na żywo wydawało się, że nie uznając Polonii bramki na 3-3 sędzia mógł popełnić błąd. Jednak powtórki i screny (także te które latały po SB) nie pozostawiły wątpliwości że nasz bramkarz był faulowany. https://pbs.twimg.com/media/F2SaaLbW...jpg&name=large Jak na razie po dwóch kolejkach z sędziowaniem jest ok. W poprzednim sezonie większość takich sytuacji po VAR nie zawsze słusznie rozpatrywana była na niekorzyść Wisły. Teraz wróciła normalność? |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|