
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#1
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#2
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#3
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#4
|
|
Ktoś musiał .Jak się przed drużyną za cel stawia awans do ekstraklasy to nie wypada być zadowolonym z remisu.Problem w tym,że zryw trwał chwilę a potem z każdą minutą i korektami Mamrota Łęczna spychała nas pod pole karne i liczyła na wykorzystanie mnożących się SFG.No i nie zawiedli się.Tak jak pisałem wcześniej sporo meczów tak wyglądało w poprzednim sezonie i teraz będzie podobnie.Trzymanie z nami wyniku na styku-remis lub dystans jednego gola- jest dobrym zamysłem.Im dłużej trwa mecz tym więcej paniki w naszych poczynaniach i smrodu pod bramką.Swoje dokłada trener zmianami z dupy i brakiem elastyczności taktycznej(o ile taktyką nazywamy danie dużej swobody w ofensywie swoim zawodnikom).
Łęczna chciała wejść spokojnie w drugą część meczu.Popełnili błąd.Pewnie dlatego,że Mamrot to nie jest też jakiś mag trenerki.Sęk w tym że w porównaniu z Sobolem nawet Irek jest fachowcem potrafiącym reagować na wydarzenia na boisku. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|