The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 19.03.2023, 15:20
Pamiętajmy, porównując piłkarzy, że obecnie gramy w 1 lidze, w której jest dużo więcej miejsca i czasu na decyzję. Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.

Jestem zachwycony obecną serią, ba, nawet w sennych marzeniach się takiego wyniku nie spodziewałem, ale patrząc na nasz styl gry - gra piłką, może się okazać, że ESA dla lwiej części Hiszpanów będzie po prostu za szybka.

Luis Fernandez, James, Łasicki i Moltenis to są moim zdaniem gracze na ESA. Pewnie jeszcze Basha, jeśli byłby zdrowy (mało realne). Taki Rodado, Junca, Jaroch czy Mula to wielkie znaki zapytania. Reszta składu raczej do wymiany. Oczywiście nie liczę bramkarzy.
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 19.03.2023, 16:08
A ja uważam, że obecnie mamy wyraźnie lepszą drużynę od tej która grała w Ekstraklasie. My się prawie utrzymaliśmy grając Gruszkowskim, Młyńskim, Plewką i Starzyńskim.
Jaroch, Junca, Mula, Villar i Tachi to są o klasę lepsi piłkarze.
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 19.03.2023, 16:08
Podwójny post
Powód: Edit
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 19.03.2023 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 19.03.2023, 16:59
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, porównując piłkarzy, że obecnie gramy w 1 lidze, w której jest dużo więcej miejsca i czasu na decyzję. Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.

Jestem zachwycony obecną serią, ba, nawet w sennych marzeniach się takiego wyniku nie spodziewałem, ale patrząc na nasz styl gry - gra piłką, może się okazać, że ESA dla lwiej części Hiszpanów będzie po prostu za szybka.

Luis Fernandez, James, Łasicki i Moltenis to są moim zdaniem gracze na ESA. Pewnie jeszcze Basha, jeśli byłby zdrowy (mało realne). Taki Rodado, Junca, Jaroch czy Mula to wielkie znaki zapytania. Reszta składu raczej do wymiany. Oczywiście nie liczę bramkarzy.
Tak, na pewno Junca nie da rady w ESA, facet grał w la liga i grałby w jeszcze mocniejszym zespole, gdyby nie kontuzje, ale Ekstraklasa będzie dla niego za mocna
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 19.03.2023, 18:06
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.
Trzy bramki + jedna asysta, przy czym realnie rozegrał sześć i pół meczu. Nie powiem, żeby to były jakieś słabe statystyki patrząc na okoliczności.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 19.03.2023, 20:11
Ludzie lodu, z Tychami zabrakło paru minut, by seria została zastopowana w dokładnie tym samym momencie co u Brzęczka, a wy rozważacie co będzie w Ekstraklasie?



Ale obecny skład spokojnie powinien się w niej utrzymać.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 19.03.2023, 20:30
Mamy właśnie 3 miejsce ze stratą 4 punktów do drugiego Ruchu, z którym będziemy jeszcze grać.
Więc rozważanie o E-klapie ma podstawy ale jeszcze nie wiadomo czy po barażach czy bez.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 19.03.2023, 23:40
sevenheaven napisał(a):
Tak, na pewno Junca nie da rady w ESA, facet grał w la liga i grałby w jeszcze mocniejszym zespole, gdyby nie kontuzje, ale Ekstraklasa będzie dla niego za mocna

Ja napisałem o moich odczuciach. Możesz mieć inne. W Polsce się gra trochę inaczej niż w słabszych drużynach hiszpańskich. Junca jest świetny na 1 ligę, możliwe, że da radę w ESA, ale jak na razie rzuca się mocno w oczy to, że bardzo dobre zagrania przeplata głupimi stratami, ma tendencje do niesfrasobliwości w obronie. Pierwsza liga takie zachowania wybacza, w ESA za taką nonszalanację traci się punkty.


Cała ta czwórka moim zdaniem ma fajny potencjał, ale musi wejść poziom wyżej, aby dobrze grać w ESA (nie mówię, o walce o utrzymanie, bo chyba nie na to liczymy po ewentualnym powrocie?). Każdy z w/w czwórki ma przebłyski jakości, które przeplata głupimi stratami / zachowaniami. Jak wejdą na wyższy poziom i wyeliminują błędy to dadzą radę w ESA. Jeśli nie to będą do odstrzału.



Np. Taki Villar czy Tachi, mimo pierwszego placu w 1 lidze, to są chyba za słabi żeby ich trzymać po ewentualnym awansie. Chyba, że jako zmienników, bo w sumie jak ma z ławki wchodzić taki Młyński, to czemu nie zatrzymać Villara?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 19.03.2023, 23:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, porównując piłkarzy, że obecnie gramy w 1 lidze, w której jest dużo więcej miejsca i czasu na decyzję. Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.

Jestem zachwycony obecną serią, ba, nawet w sennych marzeniach się takiego wyniku nie spodziewałem, ale patrząc na nasz styl gry - gra piłką, może się okazać, że ESA dla lwiej części Hiszpanów będzie po prostu za szybka.


Hmm majac C+ teraz jakos mniej ogladam Eklape ale widzac dzis Miedz,Piast ,Korone.Lechie itd ....nie powiedzial bym ze takie "potengi " beda zbyt szybkie dla naszych Hiszpanów.Lekko ich nie doceniasz.
Sa 3 zespoly które cos grają w Eklapie; Raków,Legia,Amika .reszta kopie piłke .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.03.2023 o godz. 23:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 19.03.2023, 23:55
Tachi może być najlepszym środkowym obrońcą w naszej kadrze, ale Sobol nie chcę mieszać w pierwszym składzie, gdy drużyna wygrywa mecz za meczem.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 19.03.2023, 23:59
Zgadzam się z optymistami. Jeśli pieniądze choć trochę grają to ten skład powinien się w ESA utrzymać. Mamy prawdopodobnie budżet pierwszej drużyny wyższy niż 1/3 klubów Ekstraklasy. Oczywiście do tej pory u nas akurat pieniądze nie grały, ale wszystko wskazuje na to, że teraz jest z tym lepiej.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.03.2023, 17:51
Już są! Wideo kulisy - niepublikowane nigdzie indziej smaczki, zakulisowe rozmowy, rozpierdoI po zdobytym golu w końcówce meczu, ujęcia z wiślackiej szatni i wiele więcej z meczu Skra 0-3 Wisła

https://www.youtube.com/watch?v=04l9goax3mQ
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 20.03.2023, 18:57
W zalinkowanym filmie pod koniec Colley wprost tryska dobrym humorem, kiedy drużyna świętuje w szatni.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 21.03.2023, 09:20
Pierwsza bramka.
Powiem wam ze takiego podania i takiego wyjscia do pilki (i to w jednej akcji) nie widziałem juz daaaaaaawno w naszym wykonaniu. Tak trzeba grac, nie trzeba wymyślać kola i mozdzyc nad milionem podan i wejsc z piłka do bramki. Jeden sensowny koles z przegladem pola i dobry pasem , drugi ktory pokazuje sie ruchem do gry .. i teoretycznie z zerowego zagrozenia robi sie akcja bramkowa
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 21.03.2023 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 21.03.2023, 09:28
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W zalinkowanym filmie pod koniec Colley wprost tryska dobrym humorem, kiedy drużyna świętuje w szatni.
Skreślony jest przez trenera, ot cała tajemnica. Wie że z pozycji nr 2 na starcie sezonu stał się numerem 5 bez żadnych szans na wskoczenie do składu. "Kariera" mu się sypie. Ja mu się nie dziwię.

Trzeba go upchnąć gdzie się da, bo przyjdzie moment że zacznie robić kwasy. Może Szwedzi jeszcze się na niego skuszą, a mają kilka dni.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 21.03.2023, 10:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Skreślony jest przez trenera, ot cała tajemnica. Wie że z pozycji nr 2 na starcie sezonu stał się numerem 5 bez żadnych szans na wskoczenie do składu. "Kariera" mu się sypie. Ja mu się nie dziwię.

Trzeba go upchnąć gdzie się da, bo przyjdzie moment że zacznie robić kwasy. Może Szwedzi jeszcze się na niego skuszą, a mają kilka dni.
Wczoraj mówili, że podobno jakiś klub ze Szwecji się Nim interesuje. Fajnie byłoby się Go pozbyć.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 21.03.2023, 10:12
IFK podobno chce go wypozyczyc. Niech idzie z opcja transferu.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 28.03.2023, 10:03
@Arkadiusz.Czerepach, zakładaj temat meczowy. Ludzie się niecierpliwią!
Proszę ...
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 28.03.2023 o godz. 10:53.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:56.